Ik lees wel, dacht dat jij niet goed gelezen had en veronderstelde dat ze zich op de openbare weg bevonden tijdens de doop. Maar nee, vanaf een openbare plek kun je niet zomaar foto's maken van andere mensen die zich in hun eigen huis of tuin bevinden. Er bestaat zoiets als een recht op privacy en portretrecht.quote:Op woensdag 29 juni 2016 17:07 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Lees je wel? Dat staat er: 'of van openbare weg zijn genomen’.
Als iemand vanaf de openbare weg met een telelens door een (open) raam ofzo foto's van jouw privésituatie gaat zitten nemen en dat gaat publiceren zonder enige toestemming, zou jij dat terecht vinden? Dat je kindje ongevraagd maar overal in elk blad kan verschijnen? Dat je zelfs in je eigen huis en in je eigen tuin etc constant moet nadenken dat je niet even in je neus kunt peuteren of even in je blote kont van de slaapkamer naar de douche kunt lopen omdat er misschien iemand vanaf de openbare weg foto's staat te maken?quote:Op woensdag 29 juni 2016 17:07 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Lees je wel? Dat staat er: 'of van openbare weg zijn genomen’.
Nee, dan wordt het al lastiger. Maar de mededeling van Xenia gaat over eigen huis en terrein. En hoewel overbodig, want dit zou logisch moeten zijn, zullen ze vast wel een goede reden hebben om dit zo naar buiten te brengen.quote:Op woensdag 29 juni 2016 19:42 schreef letmehearyouscream het volgende:
Maar als ze Yo en Wes die met hun poppetje op weg zijn naar de kerk fotograferen, dan kunnen ze dit toch niet verbieden? In hun huis en op hun eigen terrein lijkt me logisch. Snap het artikel niet helemaal.
Ja erg hè. Zielig voor het menneke😣.quote:Op zondag 3 juli 2016 22:48 schreef miss_dynastie het volgende:
Het kind ziet er echt engelachtig uit, als zo'n pop die je vroeger bij de Story kon bestellen
Het zijn toch alleen de foto's die worden bewerkt? Voelt het joch verder niks van.quote:Op zondag 3 juli 2016 23:19 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja erg hè. Zielig voor het menneke😣.
Neuh, kind heeft vast een goed leven.quote:Op zondag 3 juli 2016 23:27 schreef loveli het volgende:
[..]
Het zijn toch alleen de foto's die worden bewerkt? Voelt het joch verder niks van.
Ik snap het bewerken van je kind ook niet, nee.quote:Op zondag 3 juli 2016 23:31 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Neuh, kind heeft vast een goed leven.
Ik vraag me wel af wat er door je heen gaat als volwassen vrouw als je je pasgeboren kind gaat photoshoppen tot een soort schilderij/pop/manga achtig iets. Dat deed ze al vanaf het begin en ik vond het meteen al vreemd. Omdat het een kind is.
En iets met de ogen, sowiesoooooooooooo.quote:Op zondag 3 juli 2016 23:56 schreef roos85 het volgende:
Er zijn foto's van de doop vrijgegeven. Zit mobiel, ze nu niet plaatsen. Hier zijn ze te zien:
http://www.ad.nl/show/fam(...)-xava-vrij~ac64dfb9/
Xess heeft toch echt een heel guitig kopje hoor![]()
Ik denk niet dat Yo uitgebreid foto's van Xess loopt te fotoshoppen, hooguit een filtertje over de foto. Zoals bij instagram heel veel lui doen.
Wat een schattig kindquote:Op zondag 3 juli 2016 23:45 schreef Wimperkruller het volgende:
Geen idee hoe het kind er echt uitziet. Denk dus niet 100% zo.![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja, maar dan staat er niemand. Dat is ook weer niet de bedoeling....quote:Op maandag 4 juli 2016 12:32 schreef Wimperkruller het volgende:
Ik begrijp trouwens niet waarom ze zo'n bericht naar buiten hebben gedaan over die doop. Als ze niks hadden gezegd, hadden journalisten en zo toch sowieso niks geweten? Of staat er 24/7 een fotograaf op de stoep?
Dan is ze niet tevreden over haar kind anders doe je je eigen kind niet mooier maken . Hij lijkt op Wesley die is toch al lelijk.quote:Op zondag 3 juli 2016 23:31 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Neuh, kind heeft vast een goed leven.
Ik vraag me wel af wat er door je heen gaat als volwassen vrouw als je je pasgeboren kind gaat photoshoppen tot een soort schilderij/pop/manga achtig iets. Dat deed ze al vanaf het begin en ik vond het meteen al vreemd. Omdat het een kind is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |