Het is toch veel gemakkelijker om een bepaalde bevolkingsgroep die ergens niet mee eens is als tokkies neer te zetten. De media heeft haar werk goed gedaan en iedereen blaat het slaafs naquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 10:09 schreef Cherna het volgende:
[..]
Er speelt natuurlijk veel meer dan de komst van die vluchtelingen. Na de bankencrisis zijn de arbeiders op het laagste niveaus alleen nog maar in onzekerheid gebracht. Ik ga dat allemaal niet herhalen. Maar langer doorwerken, steeds duurdere zorgkosten etc ec. helpt niet mee in de acceptatie als er ook nog een AZC in hun buurt komt.
Ik schrok toen ik laatst via een betrouwbare bron hoorde dat circa 40% van de werknemers bij mijn werkgever in de schuldsanering zitten. De oorzaak behoorlijke schulden mbt tot zorgkosten en scheidingen.
Als enige oppositiepartij die tegen is (ik heb het nu over de PVV) doet de regering inderdaad niet veel. De rest van Nederland wil ook geen PVV. Die wil vooral VVD (aangezien deze de grootste zijn).quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:10 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Jij hebt wel makkelijk lullen hé. Dit soort beslissingen worden ons ewoon door de strot geduwd. Ik heb nog niemand horen zeggen van bouw maar zo'n AZC bij mij hier in de buurt. En de politiek doet geen ene donder, dan is het logisch dat men dit soort taferelen krijgt.
Ik zeg iets over xenofobie en meteen begin je op je toetsenbord de standaardzinnen te brallen die ik al zo vaak lees, zonder nu te kijken waar ik het over heb.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:14 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Wat is er nou onbekend? Is toch al jaren bekend dat men in die landen een totaal andere ideologie heeft? En jij denkt dat die mensen zich hier wel even zullen aanpassen aan de onze? Dat is een illusie! En wanneer wij toestaan dat die mensen vasthouden aan hun ideologie dan gaan onze democratie en vrijheid naar de haaien!
Jij begint met je bang voor het onbekende, er is helemaal niets onbekends aan. Maar steek je kop maar weer in het zand, de toekomst zal uitwijzen wat voor ellende we ons op de hals halen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:29 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ik zeg iets over xenofobie en meteen begin je op je toetsenbord de standaardzinnen te brallen die ik al zo vaak lees, zonder nu te kijken waar ik het over heb.
Ik refereerde naar de reactie van Smack op het artikel van WheeledWarrior. Niet over wat er allemaal volgens jou bekend is in landen.
Maar lezen zal wel moeilijk zijn voor je.
Heb je dat artikel van Wheeled Warrior nu gelezen? Nee he?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:34 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Jij begint met je bang voor het onbekende, er is helemaal niets onbekends aan. Maar steek je kop maar weer in het zand, de toekomst zal uitwijzen wat voor ellende we ons op de hals halen.
Bron: http://www.nu.nl/binnenla(...)en-vrije-voeten.htmlquote:Verdachten van bestorming noodopvang Woerden op vrije voeten
Gepubliceerd: 16 oktober 2015 16:30
Laatste update: 16 oktober 2015 19:14
Vijf verdachten van de bestorming van een noodopvang voor asielzoekers in Woerden zijn vrijdag op vrije voeten gesteld. Het vijftal kreeg van de rechter-commissaris wel een gebiedsverbod opgelegd.
Zij mogen zich voorlopig niet ophouden in een straal van 300 meter in de buurt van een asielzoekerscentrum of noodopvang voor vluchtelingen.
De vijf verdachten worden door het Openbaar Ministerie verdacht van het voorbereiden van de aanval op sporthal Snellerpoort in Woerden. Formeel wordt hen openlijke geweldpleging en bedreiging verweten.
Zij behoren volgens het OM tot een groep van circa twintig mannen, die vrijdag 9 oktober gehuld in zwarte kleren en getooid met bivakmutsen de sporthal aanvielen. Daar verbleven 150 vluchtelingen, onder wie 51 kinderen, in een noodopvang. De mannen gooiden onder meer met vuurwerk en eieren.
Andere verdachten
De vijf verdachten maken deel uit van een groep van elf betrokkenen. Vijf van hen werden al eerder naar huis gestuurd met een gebiedsverbod. Zij mogen zich voor een periode van negentig dagen niet bewegen in de buurt van een plek waar vluchtelingen worden opgevangen.
Een elfde verdachte die werd aangehouden, lijkt volgens het OM onvoldoende betrokken te zijn geweest bij de actie. Het onderzoek naar de bestorming wordt voortgezet.
Door: ANP
Het voorbeeld dat we ten onder gaan aan onze eigen tolerantie. De ideologie van die asielzoekers (en moslims in het algemeen) staat haaks op de onze. Door al die kinderen wordt die groep wel steeds groter. En dan kun je er donder op zeggen dat het op den duur gedaan is met onze democratie en vrijheid. Helaas moet het eerst uit de hand lopen voordat mensen zoals jij dit eenmaal gaan inzien.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:51 schreef Wespensteek het volgende:
Als moslims meer kinderen krijgen mogen ze dat toch zeker zelf weten, wat is dat voor idioterie dat we mensen gaan selecteren op hun geloof, wat is er toch met Nederland gebeurd.
En ik! Ik ook! Het moet eerst helemaal uit de hand lopen voordat ik het inzie!quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:50 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Het voorbeeld dat we ten onder gaan aan onze eigen tolerantie. De ideologie van die asielzoekers (en moslims in het algemeen) staat haaks op de onze. Door al die kinderen wordt die groep wel steeds groter. En dan kun je er donder op zeggen dat het op den duur gedaan is met onze democratie en vrijheid. Helaas moet het eerst uit de hand lopen voordat mensen zoals jij dit eenmaal gaan inzien.
En hoe ga jij dat garanderen?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:05 schreef Perox het volgende:
[..]
En ik! Ik ook! Het moet eerst helemaal uit de hand lopen voordat ik het inzie!
En weet je, schat, het gaat helemaal niet uit de hand lopen. Ook al wil jij dat nog zo graag.
Er wordt in die post toch helemaal niet gesproken over tokkies.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:23 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Het is toch veel gemakkelijker om een bepaalde bevolkingsgroep die ergens niet mee eens is als tokkies neer te zetten. De media heeft haar werk goed gedaan en iedereen blaat het slaafs na
Tuurlijk, goede garantie hoor!quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:47 schreef Beathoven het volgende:
[..]
door geen aannames te doen op basis van jouw brainfarts..
Zolang het hun zelf niets kost ja, of straks de belastingverhoging of hogere zorgkosten niet al te hard voelen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:50 schreef Fisherman het volgende:
laten we zeggen dat dit 20 procent van de Nederlandse bevolking is, hebben meer dan genoeg geld en gunnen het een ander ook.
Ja, want hoe meer geld je hebt, des te meer geld je een ander gunt. Dat blijkt wel als je kijkt naar hoe de wereld in elkaar steekt.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:50 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Er wordt in die post toch helemaal niet gesproken over tokkies.
Het is een feit dat mensen met weinig geld nu eenmaal asielzoekers eerder als een bedreiging zien vanwege jaloersheid. Mensen die wel wat te makken hebben, laten we zeggen dat dit 20 procent van de Nederlandse bevolking is, hebben meer dan genoeg geld en gunnen het een ander ook.
Oja jaloersheid is een nieuw woord om aan tokkies te geven. Man man man je weet er niets vanquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:50 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Er wordt in die post toch helemaal niet gesproken over tokkies.
Het is een feit dat mensen met weinig geld nu eenmaal asielzoekers eerder als een bedreiging zien vanwege jaloersheid. Mensen die wel wat te makken hebben, laten we zeggen dat dit 20 procent van de Nederlandse bevolking is, hebben meer dan genoeg geld en gunnen het een ander ook.
Het is vaak andersom, mensen die niks hebben geven hun laatste cent nog weg. Mensen die veel geld hebben blijven erop zittenquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ja, want hoe meer geld je hebt, des te meer geld je een ander gunt. Dat blijkt wel als je kijkt naar hoe de wereld in elkaar steekt.
ALLE BEKENDEN EN FAMILIE HET LAND UIT GOOIEN DIRECT!!! HET IS ALLEMAAL DE SCHULD VAN DE HOGE HEREN IN DEN HAAG!! ALLE BEKENDEN HET LAND UIT!!! NU!!quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:02 schreef Droopie het volgende:
Trouwens feitje, de kans dat je eigen dochter verkracht of vermoord wordt is het in Nederland 80% familie of een bekende..
Je bedoelt: mensen die verstandig met hun geld omgaan zullen eerder rijk worden dan mensen die dat niet doen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:03 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Het is vaak andersom, mensen die niks hebben geven hun laatste cent nog weg. Mensen die veel geld hebben blijven erop zitten
En ondertussen willen bepaalde tegenstanders van de AZC,s onze rechtsstaat om zeep helpen. Maar, die stoute islam toch !!quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:08 schreef Nintex het volgende:
De afgelopen 10 tot 20 jaar hebben we in de samenleving ons vooral ingezet voor:
- Gelijke rechten vrouwen (meer vrouwen naar het hoger onderwijs, betere/gelijke beloning)
- Gelijke rechten homo's en/of transgenders (homohuwelijk)
- Verminderen van macht van de kerk (grof pedofilie schandaal in Katholieke kerk aan het licht gebracht)
- Tegen gaan van radicale Islam (tot aan bombarderen in Afghanistan en Irak aan toe)
- Vrijheid van meningsuiting (zelfs als het kwetsend of godslasterend is)
Het openen van AZC's en het binnen halen van duizenden moslims die fundamenteel tegen al onze belangrijke Europese kernwaarden zijn is te gestoord voor woorden. We zetten de klok van de beschaving 400 jaar terug, zodat we maar niet als islamofoob of racist afgeschlderd worden. Deze mensen zijn geenszins van plan om de wetten en normen van Nederland boven de Islam te plaatsen. De Islam zal altijd op de eerste plaats komen.
Ondertussen wordt letterlijk pedofilie (kindhuwelijk) en het onder plassen van vrouwen toegestaan. "Dan moeten we ze gescheiden opvangen" roept men, Halal vlees serveren in de AZC's roept de ander. Te idioot voor woorden. Ze accepteren dit land en de voorzieningen maar, zoals ze zijn. Geen Halal vlees en geen vrije doortocht voor je 13 jarige kinderbruid. Laat maar zien dat je bereid bent de Islam op de tweede plaats te zetten, anders ben je hier niet welkom.
Nee, iemand die ik ken heeft volgens eigen zeggen "zoveel geld dat hij dat nooit meer op kan maken in dit leven" durft aan een goede maat van hem geld te vragen als hij even het ziekenhuis belt voor hem. Dat noem ik niet verstandig, al ziet hij dat andersquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:09 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Je bedoelt: mensen die verstandig met hun geld omgaan zullen eerder rijk worden dan mensen die dat niet doen.
Mooi n=1 onderzoek joh.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:13 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Nee, iemand die ik ken heeft volgens eigen zeggen "zoveel geld dat hij dat nooit meer op kan maken in dit leven" durft aan een goede maat van hem geld te vragen als hij even het ziekenhuis belt voor hem. Dat noem ik niet verstandig, al ziet hij dat anders![]()
Is het om zeep helpen of is het doen wat noodzakelijk is om de rechtsstaat juist te beschermen?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:10 schreef ShiaImamHussain het volgende:
[..]
En ondertussen willen bepaalde tegenstanders van de AZC,s onze rechtsstaat om zeep helpen. Maar, die stoute islam toch !!
Eigen volk eerst schrijven op huizen waar immigranten/vluchtelingen gingen wonen, een AZC aanvallen is inderdaad noodzakelijk om de rechtstaat te beschermen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:16 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Is het om zeep helpen of is het doen wat noodzakelijk is om de rechtsstaat juist te beschermen?
Blijkbaar zijn er meer mensen met soortgelijke ervaring:quote:
quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:03 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Het is vaak andersom, mensen die niks hebben geven hun laatste cent nog weg. Mensen die veel geld hebben blijven erop zitten
Dat is niet noodzakelijk, maar dom. Ben ik met je eens. Het zijn vaak ook niet de slimsten die dat doen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:17 schreef ShiaImamHussain het volgende:
[..]
Eigen volk eerst schrijven op huizen waar immigranten/vluchtelingen gingen wonen, een AZC aanvallen is inderdaad noodzakelijk om de rechtstaat te beschermen.
Dat is de ervaring die ik beschreef:quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:17 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Blijkbaar zijn er meer mensen met soortgelijke ervaring:
[..]
quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:09 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Je bedoelt: mensen die verstandig met hun geld omgaan zullen eerder rijk worden dan mensen die dat niet doen.
Als je snapt wat een populistische partij is, dan snap je ook dat veel mensen zich er in kunnen vindenquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:18 schreef ShiaImamHussain het volgende:
Veel van die mensen stemmen op de PVV, een cryptofascistische partij. Als je daar op stemt, dan vraag ik mij sterk af waar je het lef vandaan haalt om het moralistische vingertje op te steken.
1: Het is niet dom. Het is racistisch, pure vreemdelingenhaat.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:18 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Dat is niet noodzakelijk, maar dom. Ben ik met je eens. Het zijn vaak ook niet de slimsten die dat doen.
Maar tegen meer islam en dus ook tegen meer AZC's in NL zijn zie ik niet als verkeerd. Ik zie dat juist als een plicht, zonder meteen een PVV-er te zijn.
Dat snap ik ook best. Het zijn domme, vreemdelingenhaters.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:20 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Als je snapt wat een populistische partij is, dan snap je ook dat veel mensen zich er in kunnen vinden
Niet per se. Een dertienjarige met een spuitbus weet nog niet wat ie doet. Zelf vroeger ook vergelijkbare domme dingen gedaan. Toen ik 12 was, was het 'cool' om overal white power tekens op te kalken...quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:21 schreef ShiaImamHussain het volgende:
[..]
1: Het is niet dom. Het is racistisch, pure vreemdelingenhaat.
Ik zie het als een gevaarlijke ideologie die in principe niet past binnen een westerse samenleving. Daarbij is salafisme/wahabisme de meest onwenselijke stroming.quote:2: Islam is een redelijk anarchistische religie, met meerdere stromingen. Hoe kun je daar tegen zijn?
Wel kun je valide argumentatie aanhalen om het gewelddadig salafisme als onwenselijk te beschouwen.
Dit dus.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:16 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Is het om zeep helpen of is het doen wat noodzakelijk is om de rechtsstaat juist te beschermen?
1: Hou op man, het was een terroristische aanslag. Doelbewust op een AZC, omdat het een AZC was met vluchtelingen erin.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:25 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Niet per se. Een dertienjarige met een spuitbus weet nog niet wat ie doet. Zelf vroeger ook vergelijkbare domme dingen gedaan. Toen ik 12 was, was het 'cool' om overal white power tekens op te kalken...
[..]
Ik zie het als een gevaarlijke ideologie die in principe niet past binnen een westerse samenleving. Daarbij is salafisme/wahabisme de meest onwenselijke stroming.
Mwah.. wat domme gasten die te ver gingen. Een terroristische aanslag heeft in mijn ogen als doel het doden van mensen. Volgens mij was dit puur schrik aanjagen, wat strikt gezien ook terreur is jaquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:31 schreef ShiaImamHussain het volgende:
[..]
1: Hou op man, het was een terroristische aanslag. Doelbewust op een AZC, omdat het een AZC was met vluchtelingen erin.
Mwah.. echt racistisch was ik niet, want ik had een Surinamer als maatje op school en luisterde naar ICE-T. Ik deed wel eens wat racistische uitlatingen toen ja.quote:En als jij dat als 12 jarige hebt gedaan, dan was jij als 12 jarige een ordinaire racist. Ik hoop dat je er overheen bent gegroeid.
Veel ook wel.quote:2: De islam is een gevaarlijke ideologie, ja?
Man wat een simplisme. Het soefisme is niet te vergelijken met het salafisme of sjisme. Veel soennieten moeten ook niets hebben van het (gewelddadig) salafisme.
Heeft nu ook niet veel zin, want ik ben moe.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:38 schreef ShiaImamHussain het volgende:
Als je niet verder komt dan "islam is gevaarlijk!!", dan heeft een discussie weinig zin.
PVV,ers zijn altijd moe.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:41 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Heeft nu ook niet veel zin, want ik ben moe.
Wou jij dan beweren dat de islam zo vredig is? Al tientallen jaren is het haat en nijd daar in het Midden-Oosten en Noord Afrika. De ene brandhaard naar de andere. En hebben ze het niet aan de stok met Christenen of Joden dan is het wel weer mot onderling. In al die tientallen jaren heeft nog geen enkel land daar kunnen bewijzen een vredig land (naar onze maatstaven) op te kunnen bouwen. Hieruit kunnen wij wel onze conclusies trekken.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:31 schreef ShiaImamHussain het volgende:
[..]
1: Hou op man, het was een terroristische aanslag. Doelbewust op een AZC, omdat het een AZC was met vluchtelingen erin.
En als jij dat als 12 jarige hebt gedaan, dan was jij als 12 jarige een ordinaire racist. Ik hoop dat je er overheen bent gegroeid.
2: De islam is een gevaarlijke ideologie, ja?
Man wat een simplisme. Het soefisme is niet te vergelijken met het salafisme of sjisme. Veel soennieten moeten ook niets hebben van het (gewelddadig) salafisme.
Pff.. en jij gaat mij verwijten dat ik niet verder kom dan "Islam is gevaarlijk".quote:
Er is niets zoiets als "de islam". Wel kun je intersubjectief vaststellen dat het gewelddadig salafisme niet welkom/wenselijk is (zeker niet in het westen).quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:44 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Wou jij dan beweren dat de islam zo vredig is? Al tientallen jaren is het haat en nijd daar in het Midden-Oosten en Noord Afrika. De ene brandhaard naar de andere. En hebben ze het niet aan de stok met Christenen of Joden dan is het wel weer mot onderling. In al die tientallen jaren heeft nog geen enkel land daar kunnen bewijzen een vredig land (naar onze maatstaven) op te kunnen bouwen. Hieruit kunnen wij wel onze conclusies trekken.
Niet te moe om een valse frame te herkennen dusquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:45 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Pff.. en jij gaat mij verwijten dat ik niet verder kom dan "Islam is gevaarlijk".
Dacht dat jij een enigszins redelijke moslim bent, maar blijkbaar zit ik er naast.
Hoe ga je ze dan buiten houden zonder dat je de rechtstaat aantast?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:51 schreef ShiaImamHussain het volgende:
[..]
Er is niets zoiets als "de islam". Wel kun je intersubjectief vaststellen dat het gewelddadig salafisme niet welkom/wenselijk is (zeker niet in het westen).
Als je kunt aantonen dat iemand elders uit salafistische overwegingen geweld heeft gebruikt, dan is er niets in onze rechtstaat dat ons tegenhoudt om zo'n iemand te weigeren of terug te sturen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:54 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Hoe ga je ze dan buiten houden zonder dat je de rechtstaat aantast?
Hoe komt het dan dat de wel goedwillende moslims nog geen vredig land met elkaar hebben kunnen opbouwen?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:51 schreef ShiaImamHussain het volgende:
[..]
Er is niets zoiets als "de islam". Wel kun je intersubjectief vaststellen dat het gewelddadig salafisme niet welkom/wenselijk is (zeker niet in het westen).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |