Bij mij heeft zelfs niemand meegekeken. Ga maar voeren, zei ze en weg was ze.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:16 schreef Mariposas het volgende:
[..]
En in het geval van het Haga is het nu dus steeds enorm druk...![]()
Het zou mooi zijn als er als onderdeel van de nazorg standaard een lactatiekundige even langskomt vlak na de bevalling.
Dat is hier inderdaad, ziekenhuis met zo'n certificaat... Zuster type kenau pakte mijn borst vast, kneep 'm fijn en frotte het zo in dat kleine mondjequote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:08 schreef mignonne het volgende:
Begeleiding bij borstvoeding is in de meeste ziekenhuizen echt om te janken, helaas. Zelfs/ook in de ziekenhuizen met borstvoedingscertificaat. (zoals het haga dus heeft, al een hele poos, kun je nagaan) Het hangt helaas gewoon stomweg af van wie je aan je bed treft en hoe druk het is op de afdeling. En dan is het maar hopen dat 8 uur later de volgende verpleegkundige niet ineens heel iets anders zegt.
Dat is écht slecht. Je ligt daar nota bene voor observatie wegens die meconium.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:29 schreef Dot. het volgende:
Ik vond het (achteraf gezien) vooral bizar dat wij in de 8 uur dat we moesten blijven, omdat Stip in zn vruchtwater had gepoept, niemand is gekomen om even te helpen bij aanleggen of om te vragen of alles goed ging. Stip heeft dus ook in die 8 uur niet gedronken, want hij wilde niet happen.
Dat! Er bestaan landelijke afspraken tussen de beroepsverenigingen van de verloskundigen en de gynaecologen over welke zorg waar thuishoort. In principe wordt na een eerdere keizersnede de zorg bij 37 weken overgedragen aan de gynaecoloog, want medische bevalling. Dat is een afspraak, een leidraad, maar zeker geen wet. En dat geldt in principe voor alle medische indicaties.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:05 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Het geboortecentrum is nieuw, dat is waar alle bevallingen plaatsvinden in het Haga. Onderdeel van het Haga ziekenhuis dus. Is sinds dit jaar geopend. Dus daar zal je sowieso bevallen als je voor het Haga kiest.en daarnaast heb je nog het geboortehotel, waar je kan verblijven na de bevalling, de kraamafdeling zeg maar.
http://www.hagajulianageboortecentrum.nl
De begeleiding qua borstvoeding was bij mij ook slecht idd.
Of je met een vk mag bevallen hangt er vanaf of een vk dat wilt.
In de praktijk zal bijna geen enkele verloskundige zich er aan wagen, gok ik?quote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:45 schreef WupWup het volgende:
[..]
Dat! Er bestaan landelijke afspraken tussen de beroepsverenigingen van de verloskundigen en de gynaecologen over welke zorg waar thuishoort. In principe wordt na een eerdere keizersnede de zorg bij 37 weken overgedragen aan de gynaecoloog, want medische bevalling. Dat is een afspraak, een leidraad, maar zeker geen wet. En dat geldt in principe voor alle medische indicaties.
Hangt van de oorzaak, behandeling en hoeveelheid af.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:52 schreef Burdie het volgende:
Geeft fluxus eigenlijk een medische indicatie of alleen een plaatsindicatie?
Mwah, valt mee. Hangt zeker van de soort indicatie af. Er zijn regio's waar de reguliere verloskundigen ongeveer buigen als de gynaecoloog de hoek om komt, maar gelukkig ook genoeg plekken waar er goed kan worden meegekeken naar evt afwijkende wensen. In het AMC zit een zogenaamde poli op maat, waar je met je eigen zorgverlener samen kunt verkennen wat je opties zijn als je er niet 1-2-3 uitkomt.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 13:14 schreef Mariposas het volgende:
[..]
In de praktijk zal bijna geen enkele verloskundige zich er aan wagen, gok ik?
Oh dat klinkt inderdaad niet heel flexibel, dat is jammer.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 13:34 schreef Loj het volgende:
Ik was bij de tweede medisch ivm vroeggeboorte, hellp en keizersnede. Maar na de 12 weken echo kreeg ik de kans om tijdelijk terug te gaan naar de verloskundige en daar ben ik zo blij mee geweest.
Met 35 weken moest ik wel terug naar de gyn, maar goed dat wist ik van te voren.
Ik vond het uiteindelijk alleen vervelend om te bellen naar het ziekenhuis toen ik vermoedde dat m'n vliezen waren gebroken. "Waarom bel jij ons ipv de vk?! Waarom ben je medisch dan?! Waarom hoor ik je niet puffen dan?! Nou kom daar maar, maar verwacht er maar niets van"!
Oh! Bedenk me nu dat ik me zomaar een leuk dagje Amsterdam met mijn verloskundige door mn neus heb laten boren zegquote:Op woensdag 14 oktober 2015 13:23 schreef WupWup het volgende:
[..]
Mwah, valt mee. Hangt zeker van de soort indicatie af. Er zijn regio's waar de reguliere verloskundigen ongeveer buigen als de gynaecoloog de hoek om komt, maar gelukkig ook genoeg plekken waar er goed kan worden meegekeken naar evt afwijkende wensen. In het AMC zit een zogenaamde poli op maat, waar je met je eigen zorgverlener samen kunt verkennen wat je opties zijn als je er niet 1-2-3 uitkomt.
Ging jij nou ook een kruik meenemen naar t ziekenhuis? zag k dat nou staan of las ik dat verkeerd?quote:Op woensdag 14 oktober 2015 14:13 schreef silliegirl het volgende:
Zo. De babypakjes zitten, in plastic zakjes, met labeltjes, in de vluchttas. Nu de rest nog.
Ja. Nahjah, zo'n Zensy (of hoe je dat schrijft). Even in t stopcontact en dan blijft de baby warm op de terugreis, als het heel koud is dan. Anders kan 'ie ongebruikt mee terugquote:Op woensdag 14 oktober 2015 14:19 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ging jij nou ook een kruik meenemen naar t ziekenhuis? zag k dat nou staan of las ik dat verkeerd?
Ik heb een begin gemaakt met mijn tas![]()
er zit een trui en een beha in
![]()
Verder heb ik het kraampakket hier in de woonkamer staan, daar knikker ik straks een stapel hydrofielen, twee kruiken, een rol vuilniszakken en wat andere essentials in.
Mooi ding wel! Ik heb niet zo'n voetenzak maar een dikke wikkeldeken voor in de maxi cosi (met gaten voor de gordels). Dat is wel hetzelfde idee denk ik?quote:Op woensdag 14 oktober 2015 14:25 schreef mignonne het volgende:
Ok. Nja persoonlijk zou k hem thuislaten geloof ikVoetenzak en goed warm aangekleed is wel genoeg hoor voor de terugreis
Baby wordt niet naar huis gestuurd als ie nog ondertemp heeft.
Oeh speaking of which, ik ga vanavond een voetenzak ophalen, weer een wallaboo net als bij de oudste 2. Ik ben er nu al blij mee <3 wat zal mini het heerlijk warm hebben![]()
Een meauje reauje hebben we
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |