Ik heb de thee check volbracht bij de spar. Toen ging ik naar de kruidvat bij de hema en heb ik voorraad&promotie gedaan, maar die was afgekeurd omdat ik onjuist de producten had vermeld. Toen ging ik naar Oosterbeek naar die AH en heb ik die ene met bestek gedaan (die was toen inmiddels al 10 euro waardquote:
snap je Roamler wel Sof?quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 14:46 schreef supersof het volgende:
[..]
maar die was afgekeurd omdat ik onjuist de producten had vermeld. Toen ging ik naar Oosterbeek naar die AH
sow hequote:Op zaterdag 10 oktober 2015 14:46 schreef supersof het volgende:
[..]
Ik heb de thee check volbracht bij de spar. Toen ging ik naar de kruidvat bij de hema en heb ik voorraad&promotie gedaan, maar die was afgekeurd omdat ik onjuist de producten had vermeld. Toen ging ik naar Oosterbeek naar die AH en heb ik die ene met bestek gedaan (die was toen inmiddels al 10 euro waard) En toen daar nog een keer voorraad en promotie gedaan.
Ja, maar er was daar een actie met 20 producten en dan ga ik niet elke product specifiek beschrijven. Had gewoon de merken opgenoemd.quote:
waar ligt Rhedenquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 14:48 schreef supersof het volgende:
Niemand wil die mes & bestek doen in Rheden lol
2quote:
tien km van arnhem vandaanquote:
Nou Sof woont in Arnhem. Dus ik denk niet dat het in Friesland ligt Wpquote:
en hoe vaak kun je die opdrachten van 10tje doenquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 14:49 schreef supersof het volgende:
[..]
2
maar eentje wordt nog nagekeken, die is 10 euro.
blijf je zo bijdehandquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 14:49 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nou Sof woont in Arnhem. Dus ik denk niet dat het in Friesland ligt Wp
Er waren er 8, maar er is er nu nog maar 1 over.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 14:49 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
en hoe vaak kun je die opdrachten van 10tje doen
jwtquote:
Waarom?quote:
als iemand het heeft gedaan zijn ze dan weg dus 1 opdracht mag door 1 iemand worden uitgevoerd?quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 14:50 schreef supersof het volgende:
[..]
Er waren er 8, maar er is er nu nog maar 1 over.
Dezequote:
ja blijkbaarquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 14:50 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
als iemand het heeft gedaan zijn ze dan weg dus 1 opdracht mag door 1 iemand worden uitgevoerd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |