Ze vonden mijn/onze studentenhuis waterkoker een mooi apparaat. Zoals je kunt raden ziet dat ding er niet uit.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:15 schreef supersof het volgende:
Ik vind het leuk dat die mensen die je opdracht reviewen je dan een persoonlijk bericht sturen
Ja precies. En dan ook nog mes & bestek, 8 euroquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:14 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Is wel goede manier om level 2 te halen en heb je je eerste 2 euro ook binnen
ja zitten mooie dames tussenquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:15 schreef supersof het volgende:
Ik vind het leuk dat die mensen die je opdracht reviewen je dan een persoonlijk bericht sturen
haha, bij mij zeiden ze. Thee is ook erg lekkerquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:15 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ze vonden mijn/onze studentenhuis waterkoker een mooi apparaat. Zoals je kunt raden ziet dat ding er niet uit.
Ja, Sanne en Maaike tochquote:
Die staat hier niet meer. Er zijn nog 2 actief in Emmen. 1 werkt bij de Burger King en dat is dichtbij de AHquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:15 schreef supersof het volgende:
[..]
Ja precies. En dan ook nog mes & bestek, 8 euro
Hoop maar dat die man sarcastisch was bij mij..quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:15 schreef supersof het volgende:
[..]
haha, bij mij zeiden ze. Thee is ook erg lekker
doe ook mee paxcon!!!!quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:16 schreef Paxcon het volgende:
Oh ik heb ook geen invite nodig zie ik
In Groningen niet? Nice.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:16 schreef Paxcon het volgende:
Oh ik heb ook geen invite nodig zie ik
we doen coke dealen OFquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:16 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
waar gaat dit over negeer dan niet hersenloze tering termeiers
GC / Het Roamler topic #4quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:16 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
waar gaat dit over negeer dan niet hersenloze tering termeiers
Die was vanochtend erg actief met mijn uitgevoerde opdrachtenquote:
haha ja dat logo tekenenquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:18 schreef Amarantha het volgende:
Ik heb ook advertentie op foto gezet, logo getekend etc.
Ik kan voor geen meter tekenen. Gelukkig was opdracht alleen afgekeurd omdat ik een vraag verkeerd had gelezen. Mocht hem overdoen gelukkig.quote:
Oh ik had hem wel goedquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:19 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik kan voor geen meter tekenen. Gelukkig was opdracht alleen afgekeurd omdat ik een vraag verkeerd had gelezen. Mocht hem overdoen gelukkig.
omg super leukquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:19 schreef Amarantha het volgende:
En ik las dat aan het einde van het jaar de meeste opdrachten zijn. Zullen wel veel kerst checks enz denk ik.
Oh haha dat is slim. Mijn beste vriend had dat ook gedaan hier in Emmen maar woont in Zwollequote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:19 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Ik ben nu bij m'n ouders, waarschijnlijk daarom
Ja.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:20 schreef supersof het volgende:
Kan je bijvoorbeeld ook naar een gat gaan en daar zorgen dat je geen invite nodig hebt en dan weer terug naar je stad en daar verder gaan?
ook buitenland?quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:21 schreef Amarantha het volgende:
Zodra je lid bent kun je gewoon overal opdrachten uitvoeren.
Ja.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:22 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
zijn er roamler opdrachten in kroegen of shit?
Maar als ik nu de Thee check bij de Spar hier doe kunnen anderen m niet meer doen toch?quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:22 schreef Amarantha het volgende:
En beter gaat mijn beste vriend in Zwolle dit doen en niet in EmmenIk ga mijn invites ook niet geven aan iemand in Emmen of omgeving
Klopt. Als het goed is. Wellicht is de thee check anders omdat dat level 1 is? Zodat iedereen hem kan doen? Geen idee hoor. Maar ga er maar vanuit net als bij de andere opdrachten 1 keer en weg.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:23 schreef Sked het volgende:
[..]
Maar als ik nu de Thee check bij de Spar hier doe kunnen anderen m niet meer doen toch?
Hier zijn 11 kroegen die mee doen. Krijg je dan per kroeg 10 euro?quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:23 schreef Amarantha het volgende:
Ik heb er 1 open staan en mijn beste vriend heeft er 4 open staan. Die gaat vanavond een kroegentocht doen voor Roamler
Ja.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 12:24 schreef supersof het volgende:
[..]
Hier zijn 11 kroegen die mee doen. Krijg je dan per kroeg 10 euro?
omgquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |