quote:Op maandag 12 oktober 2015 14:55 schreef ieniminimuis het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
A morning of awkwardness is far better than a night of loneliness...
I won't go down in history, but I will go down on your sister...
Freedom is just another word for missing someone...
Satisfaction is the death of desire...
Dit ookquote:
Is dat die Brendan Flowers?quote:
Ja, met z'n kutstemquote:
Ja, het is weliswaar wel met The Killers, maar toch, dat gejank weerquote:Op maandag 12 oktober 2015 15:26 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Is dat die Brendan Flowers?
Dan inderdaad ook kut.
Je bent een beetje zuur de laatste tijd. Doet J. het niet meer goed?quote:Op maandag 12 oktober 2015 15:27 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ja, met z'n kutstem
[..]
Ja, het is weliswaar wel met The Killers, maar toch, dat gejank weer
Nee hoor. Het lijkt alleen alsof ze alle kutplaten weer tevoorschijn hebben gehaald bij 3FM....quote:Op maandag 12 oktober 2015 15:28 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Je bent een beetje zuur de laatste tijd. Doet J. het niet meer goed?
Tja geen hoogtepunten zonder dieptepunten.quote:Op maandag 12 oktober 2015 15:37 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Nee hoor. Het lijkt alleen alsof ze alle kutplaten weer tevoorschijn hebben gehaald bij 3FM....
Tevens fax
Zal ik jouw hoogtepunt even verder uitdiepen?quote:Op maandag 12 oktober 2015 15:40 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Tja geen hoogtepunten zonder dieptepunten.
Ja vanavond weer even luisteren.quote:Op maandag 12 oktober 2015 15:27 schreef ChatGirl het volgende:
Zeg Bronson, kijk eens in het Elbow-topic
quote:Op maandag 12 oktober 2015 16:08 schreef SilentChaos het volgende:
Volgens mij is het trouwens Fashionzeit
quote:Op maandag 12 oktober 2015 16:06 schreef Bronson het volgende:
[..]
Zal ik jouw hoogtepunt even verder uitdiepen?
Giel zal het nog wel een keer pluggen bij DWDD.quote:Op maandag 12 oktober 2015 16:33 schreef Pandaplint het volgende:
Frank en Giel zitten wel erg omhoog met hun festival kaartjes, niet?
Zo te zien is het programma niet bepaald wereldschokkend en om dan de 013 vol te krijgen... Tja. Tikje ambitieus.quote:Op maandag 12 oktober 2015 16:33 schreef Pandaplint het volgende:
Frank en Giel zitten wel erg omhoog met hun festival kaartjes, niet?
ik moest wel lachen vorige week. Na Lowlands hebben al die dj's het liveoptreden wat zo vals was als een kraai van Y&Y belachelijk gemaakt en dan afgelopen week met droge ogen kaarten weggevenquote:Op maandag 12 oktober 2015 12:11 schreef ieniminimuis het volgende:
Can Years & Years niet voor eeuwig verbannen worden van de radio?
quote:Op maandag 12 oktober 2015 16:08 schreef SilentChaos het volgende:
Volgens mij is het trouwens Fashionzeit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |