veel slechte eigenlijkquote:
ja idd, blijkbaar is varkensvlees moeilijkquote:
true maar had liever John en Rose er samen in gezienquote:
Dat dan weer wel ja. Volgende keer JOhn dan maar.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 19:31 schreef Nizno het volgende:
[..]
true maar had liever John en Rose er samen in gezien
quote:
pedagogisch medewerker van 23 met zo een zelf-issues.... Zal wel kleuterjuf zijnquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:33 schreef Karina het volgende:
Ook net klaar
Oe haar vind ik ook irritant, dat stemmetje
Goed terecht gekomen die meidquote:
echt wel ;pquote:
hahaquote:
Maar goed dat je niet meedoet danquote:
Dat is sowieso beter voor de juryquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:37 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Maar goed dat je niet meedoet dan
Vocht uit kikkererwten . Klinkt niet zo lekker.quote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:39 schreef LPFAN het volgende:
hoe maak je trouwens merinque zonder ei?
Komt uit de veganquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:39 schreef LPFAN het volgende:
hoe maak je trouwens merinque zonder ei?
quote:Al jaren houden wij nauwlettend de vegan foodtrends uit de VS in de gaten. Ze lopen daar meestal net een beetje voor en wij raken altijd helemaal geïnspireerd om allerlei nieuwe dingen uit te proberen. Vorige week spotten wij voor het eerst vegan meringues. Na een beetje speuren op internet bleek dat deze meringues met een wel heel bijzonder ingrediënt werden gemaakt. Meringues zonder ei – uiteraard, anders zouden ze niet meer vegan zijn… hoe zit dat?! Your mind will be blown.
Zullen we meteen maar verklappen wat het grote geheim is? Je gebruikt het vocht uit een pot kikkererwten! Ja, echt. Hoe bizar klinkt dat? Een tijdje geleden ontdekte Goose Wohlt – de grote ontdekker van de vegan meringues – dat het vocht dat in een blik kikkererwten zit een bepaalde substantie heeft, die wel iets weg heeft van eiwit. Voeg daar suiker bij, klop het op en wat blijkt? Je kunt écht meringues zonder ei maken met maar twee ingrediënten! Wij kozen ervoor om een beetje vanillepoeder toe te voegen, voor wat extra smaak. En voor wat rozige varianten voegden we een beetje druivensap toe. Maar in principe is dit all it takes: het vocht uit een blik kikkererwten en suiker. Het is echt te gek om te zien dat de ‘chickpea meringue’ heel vegan Amerika in de ban houdt.
Jij ook al de groene meisjes gevonden?quote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:41 schreef Karina het volgende:
[..]
Vocht uit kikkererwten . Klinkt niet zo lekker.
Yepquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:42 schreef Burner82 het volgende:
Jij ook al de groene meisjes gevonden?![]()
Je wordt een echte workaholic hequote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:43 schreef Burner82 het volgende:
Morgen ga ik missen trouwens... Mijn collega heeft een welverdiend lang weekend. Met wat geluk ga ik rond 7 uur naar huis
Dat is ook de reden dat mijn vriend en ik uit elkaar gegroeid zijnquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:44 schreef Karina het volgende:
[..]
Je wordt een echte workaholic heBen er morgen als het goed is ook niet. Kijk wel natuurlijk.
meestal tijdens het eten op vrijdag.
Das ook niet gezond nee ;pquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:45 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Dat is ook de reden dat mijn vriend en ik uit elkaar gegroeid zijnIk werkte toen 12 uur per dag, 7 dagen per week... Leuk voor de bankrekening, slecht voor je relatie
![]()
Maar daar moet ik idd wel beetje voor blijven uitkijken
Ik vond het heerlijkquote:
Als je je werk heel leuk vindt kan ik het nog wel begrijpen als je alleen bent, maar als je een relatie hebt dan is samen wat doen toch altijd leuker dan werken hoorquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:45 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Dat is ook de reden dat mijn vriend en ik uit elkaar gegroeid zijnIk werkte toen 12 uur per dag, 7 dagen per week... Leuk voor de bankrekening, slecht voor je relatie
![]()
Maar daar moet ik idd wel beetje voor blijven uitkijken
Voor je lichaam lijkt het me ook niet goed. Had je daar geen last van?quote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:46 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ik vond het heerlijkDaarom zag ik het probleem er ook niet in :p
Ik ben er op de harde manier achter gekomenquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:48 schreef Karina het volgende:
[..]
Als je je werk heel leuk vindt kan ik het nog wel begrijpen als je alleen bent, maar als je een relatie hebt dan is samen wat doen toch altijd leuker dan werken hoor![]()
Sowieso heb je dan niet eens tijd om dat geld uit te geven.
Nu dan uitkijken idd en sparenquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:48 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ik ben er op de harde manier achter gekomen
Ik heb 1 hele leuke collegaquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:49 schreef Karina het volgende:
[..]
Nu dan uitkijken idd en sparenKun je straks wellicht met een nieuwe vriend op vakantie.
Die gaat eerst weer een half uur recept lezenquote:
Wat een vooroordeelquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:51 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ik heb 1 hele leuke collega![]()
Zal wel weer hetero zijn, maja... Qua kleding, zou hij wel homo kunnen zijn
je moet het idd eerst goed doorlezen... les 1, lesuur 1 in de brugklasquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:51 schreef Karina het volgende:
Denk niet alleen dat, maar het recept vanaf het begin volgen is niet echt slim. Misschien staan er verderop dingen die je nu al meteen kunt doen.
strakke broek (net niet skinny) lang shirt (zoals hip is) strak vestje, haren leuk en hipquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:52 schreef Karina het volgende:
[..]
Wat een vooroordeelRelaties met collega's vind ik altijd maar meh. Beetje akward als het uit gaat vooral.
Ja dat is hipsterquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:54 schreef Burner82 het volgende:
[..]
strakke broek (net niet skinny) lang shirt (zoals hip is) strak vestje, haren leuk en hipVind ik homo, maja. zal wel meer hipster zijn
EN och, gewoon zorgen dat het niet uit gaat
We hebben een inventory controller (ander account, wel aan zelfde tafel) is getrouwd met iemand die ook daar werkt op de vloerquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:54 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja dat is hipsterEn als het niet uit gaat is het soms akward voor collega's als stellen op de werkvloer klef gaan zitten doen
Ik zag een hele moeilijke naam voorbij komenquote:
vrees dat het Kristina wordtquote:
En thuis zitten ze tegen de tv te schreeuwen dat ze beter haar best moet doen, blijft ze nog ff wegquote:
quote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:57 schreef Burner82 het volgende:
[..]
En thuis zitten ze tegen de tv te schreeuwen dat ze beter haar best moet doen, blijft ze nog ff weg
Zo kook ik ookquote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:58 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Kristina: Gewoon aardappelen op het vuur, blijven kijken tot ze gaar zijn. Vlees in de pan, kijken tot het gaar is enz.
I see what you did there...quote:Op donderdag 8 oktober 2015 18:59 schreef franklop het volgende:
ashleigh kan het hele recept nog oplepelen
tijd voor een half uur durende eliminatie proef met receptquote:Op donderdag 8 oktober 2015 19:04 schreef Burner82 het volgende:
Het is gewoon de tactiek van Rose... ze leest alles lang, vaak, tot een half uur toe... beslist dan welke elementen ze schrapt.. en zorgt dat de overige elementen allemaal wel goed zijn.
Voor kristina die stap voor stap doet weet ik ook wel een leuke.... recept van 30 stappen, stap 31: flikker alles weg, stap 32: bak een ei.quote:Op donderdag 8 oktober 2015 19:07 schreef franklop het volgende:
[..]
tijd voor een half uur durende eliminatie proef met recept
Uhuhquote:
Doe ik dagelijksquote:Op donderdag 8 oktober 2015 19:17 schreef Burner82 het volgende:
Lekker je werktafel ondersmeren met choco
als er 12 man van boven staan te schreeuwen, zou ik ook niet luisteren :pquote:Op donderdag 8 oktober 2015 19:16 schreef Nizno het volgende:
Ze proberen van boven nog te schreeuwen maar het luisteren lukt niet eens meer.
En dan lekker rollebollen?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |