mango smaak? Die staat niet op de websitequote:Op woensdag 28 oktober 2015 08:17 schreef slacker_nl het volgende:
Joylent heb ik eens geprobeerd, de pech had het dat ik net ziek werd op het moment dat ik begon met Joylent.
Voordelen: Quick meals, niet hoeven koken, geen boodschappen hoeven doen, je bent gevuld en hebt tussendoor geen honger(gevoel).
Nadelen: De smaken zijn om te huilen. Ik ben geen fan van (kunstmatige) banaan als smaak voor eten, maar deze variant was de beste. De mango schijnt naar Solero's te smaken, maar ik heb dat niet kunnen bevinden.
Als het een betere smaak had gehad, dan was het serieus een goed alternatief tov eten kopen en koken. En niet voor dagelijks gebruik overigens, ik zou wel nog gewoon een paar keer per week normaal voedsel naar binnen werken.
Tijdens m'n ziekte was ik enorm blij met het niet hoeven koken en hoeven nadenken over wat ik ging eten en kon ik het gebrek aan smaak wegwuiven. Nadat ik beter was vond ik vooral de smaak erg tegenvallen. Concept: puik, uitvoering: smaakloos.
Die is momenteel op.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:09 schreef tailfox het volgende:
mango smaak? Die staat niet op de website
Ja dat mis ik wel maar nu iik het mis kan ik er vast na 30 dagen meer van genieten.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 15:05 schreef Kandijfijn het volgende:
Dat je dit ook echt doet:'(. Een maand geen lekkere eten no way dat ik daar ooit aan zou beginnen
Ja, ga je niet vreselijk aan de dunne? Of zitten er genoeg vezels in?!quote:
Geen vragen, je houdt netjes en vaak een update moet ik zeggen en ik volg je nog steedsquote:Op woensdag 28 oktober 2015 19:40 schreef tailfox het volgende:
28-10-15(dag 6)
Vandaag voor de 2e keer vanille op.
Sliep als een roosje vannacht.
Mijn tanden lijken witter te worden en mijn witte tong begint minder wit te worden.
Lichamelijk aardig alles in orde. Niet heel veel te vertellen.
Mensen nog vragen?
Heb trouwens een thee gedronken vandaag(zonder suiker ofcourse) vreemd nu al is heet apart.
[..]
Ja dat mis ik wel maar nu iik het mis kan ik er vast na 30 dagen meer van genieten.
Er zit per dag 35gr vezels in, maar 5 tot 10% van de Nederlanders behaalt deze hoeveelheid en het is boven de ADHquote:Op woensdag 28 oktober 2015 19:42 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Ja, ga je niet vreselijk aan de dunne? Of zitten er genoeg vezels in?!
2400 kcal maar is minder dan gewend ben.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 01:34 schreef Kandijfijn het volgende:
Nog een vraag 1937 kcal is toch gewoon veel te weinig voor een relatief grote jongeman als jij?!
Ik ben iets kleiner en iets lichter en ook een iets lager BMI maar wanneer ik niet mijn 3000 kcal per dag aantik begin ik af te vallen.
zoals in de blogs al zei ik schijt gewoon alleen een lichte kleur.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 19:42 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Ja, ga je niet vreselijk aan de dunne? Of zitten er genoeg vezels in?!
Heb je niet enorm veel trek in lekkernijen 's avonds zoals droge worst, nootjes, etc.?
Heb je nog wel echt zin in eten of voelt het meer als een verplichting?
Waarom ben je deze maffe uitdaging aangegaan met jezelf?
*soms ijskoud (lekkerder) soms kraanquote:Op woensdag 28 oktober 2015 20:00 schreef slacker_nl het volgende:
Vragen:
* IJskoud water of gewoon normaal kraanwater?
* Laat je het een nacht in de koelkast zodat het welt?
* Shaker of blender?
* Hoe reageert je omgeving op je "challenge"?
quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 10:52 schreef Fera het volgende:
Wel erg interessant. Zou het bijna zelf eens willen ervaren.
Klopt. Eten is ook een deel beleving natuurlijk. Zou de variatie aan smaken, structuren, geuren etc. niet willen missen. Tevens ben ik ook benieuwd hoe gezond het eigenlijk is als je niets meer kauwt.quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 10:55 schreef FANN het volgende:
[..]![]()
dat gevoel krijg ik ookmaar ik ga zéker vast voedsel missen dus of ik dat zou volhouden
weet ik niet
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |