Poco-taal is niet hetzelfde als verstandige taal spreken. Dooddoeners als "we zijn allemaal mensen" voegen totaal niks toe aan de discussie.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:16 schreef marcodej het volgende:
Fresku spreekt de verstandigste taal aan tafel. Dan heb je een groot probleem.
Geef nooit op, zou hij zeggen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:16 schreef Pedroso het volgende:
Benieuwd wat Peter Jan van dit probleem vindt.
Klopt, ze weten hun punt goed te brengen...en op zich hebben ze ook wel gelijk.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:16 schreef Strani het volgende:
Ze zijn eigenlijk best welbespraakt, de dames uit Oranje. Ik had verwacht dat Pauw weer kamptokkies zou uitnodigen.
Kattuk is geen pauperdorp.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:16 schreef gers het volgende:
Toch opvallend dat dit soort mensen altijd worden opgevangen in pauperwijken/dorpen
Asielzoekers klagen ook over het trage internet, maar hebben wel het internet van het hele dorp platgelegd.quote:
Dat dus.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:17 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Klopt, ze weten hun punt goed te brengen...en op zich hebben ze ook wel gelijk.
Vind ik ook hoor, ik heb begrip voor hun situatie.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:17 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Klopt, ze weten hun punt goed te brengen...en op zich hebben ze ook wel gelijk.
Zo rolt de Randstad, wel de lusten niet de lasten.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:17 schreef marcodej het volgende:
[..]
Kattuk is geen pauperdorp.
Het valt wel op dat het AZC-gehalte in de Randstad bedroevend laag is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |