SPOILER: online shoppenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De volle 245 km ?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 07:09 schreef cafca het volgende:
Ben juist weer volop gemotiveerd. Heb dit weekend geboekt voor de ronde van Vlaanderen, dus ik moet flink aan de bak deze winter!
Ik kruip er juist weer een beetje uitquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 01:17 schreef Andyy het volgende:
Nog meer mensen met een dip? Heb al anderhalfweek niet gefietst. Alleen wat ww ritjes in reguliere kleding op de racer
Gemiste kans, zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 07:28 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Het is niet oude holleweg maar van randwijckweg
245 is qua vervoer erg onpraktisch. Dan is je start en finish erg ver uit elkaar.. Beter rijd je inderdaad gewoon 1 van de kortere afstandenquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 07:33 schreef cafca het volgende:
[..]
Ik denk de mietjesafstand van 130, maar wie weet....
Daarom heb je toch een vrouw?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 08:18 schreef the_critic het volgende:
[..]
245 is qua vervoer erg onpraktisch. Dan is je start en finish erg ver uit elkaar.. Beter rijd je inderdaad gewoon 1 van de kortere afstanden
Eerste 100 km zijn ook niet zo boeiend. Maar wil t toch wel een keer doen, alleen om te kunnen zeggen dat je de hele ronde hebt gefietst.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 08:18 schreef the_critic het volgende:
[..]
245 is qua vervoer erg onpraktisch. Dan is je start en finish erg ver uit elkaar.. Beter rijd je inderdaad gewoon 1 van de kortere afstanden
Een RRTY lijkt me ook een mooie uitdaging maar niet haalbaar. Ik zou best 12 keer 200 km in een jaar kunnen fietsen en ook 1 keer per maand, maar niet door elke keer een officeel brevet te rijden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:03 schreef ultra_ivo het volgende:
Een dip? Helemaal niet. Ik rij van 't weekend weer een brevet, 400km rondje Startpunten.
De kalender van komend seizoen is ook al uit:
14-11-15 zaterdag 200 Boekelo Euraudax NL
29-12-15 dinsdag 200 Boekelo Euraudax NL
23-01-16 zaterdag 200 Bunnik Euraudax NL
20-02-16 zaterdag 300 Boekelo Euraudax NL
12-03-16 zaterdag 200 Maastricht Euraudax NL
19-03-16 zaterdag 200 Zwolle Toerclub Swolland
02-04-16 zaterdag 200 Merselo Euraudax NL
09-04-16 zaterdag 300 Maastricht Euraudax NL
23-04-16 zaterdag 400 Zwolle Toerclub Swolland
14-05-16 zaterdag 400 Maastricht Euraudax NL
28-05-16 zaterdag 600 Merselo Euraudax NL
11-06-16 zaterdag 600 Maastricht Euraudax NL
25-06-16 zaterdag 400 Boekelo Euraudax NL
13-07-16 woensdag 1200+ Zoetermeer TC Zoetermeer ‘77
30-07-16 zaterdag 600 Boekelo Euraudax NL
11-08-16 donderdag 1000 Maastricht Euraudax NL
24-09-16 zaterdag 400 Boekelo Euraudax NL
24-09-16 zaterdag 400 Merselo Euraudax NL
24-09-16 zaterdag 400 Zwolle Toerclub Swolland
24-09-16 zaterdag 400 Bunnik Euraudax NL
22-10-16 zaterdag 300 Bunnik Euraudax NL
Seizoensdoelen worden de 1000 van Maastricht, de Silk Route 1200 in Oezbekistan en eindelijk een keer een officiële RRTY afmaken.
Bianchi? Vertel vertel. Wat moet je hebben dan voor die chinaframepje?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:55 schreef Oksel het volgende:
Ik heb misschien een ander frame gekochtEentje zonder schade aan de bovenbuis, niet uit China, en ook niet met schreeuwerige reclame erop. En natuurlijk gewoon van carbon.
Dus misschien is mijn Chinago-frame binnenkort te koop. Goed getest
Ja, een Infinito in 't zwart / rood. Heb de Chinago op MP staan voor 600, inc. carbon zadelpen + carbon zadel.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:00 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Bianchi? Vertel vertel. Wat moet je hebben dan voor die chinaframepje?
Wrom gaat die Chinago eruit dan? Denk je aan een infinito een beter frame te hebben?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:06 schreef Oksel het volgende:
[..]
Ja, een Infinito in 't zwart / rood. Heb de Chinago op MP staan voor 600, inc. carbon zadelpen + carbon zadel.
Op marktplaats zetten alsof het een Colnago isquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:06 schreef Oksel het volgende:
[..]
Ja, een Infinito in 't zwart / rood. Heb de Chinago op MP staan voor 600, inc. carbon zadelpen + carbon zadel.
Exact dezelfde maat als m'n Oltre.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:10 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Wrom gaat die Chinago eruit dan? Denk je aan een infinito een beter frame te hebben?
Ja, tuurlijk. Maar ik mag hopen iemand dat ook wel snapt. En ja, natuurlijk is hij hoger. Duh. A. 't Is Marktplaats. B. Is het een koopje. C. Verdien ik graag geld. D. Is het een vraagprijs.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:30 schreef kanovinnie het volgende:
Wat ik me eigenlijk afvraag is of je uberhaupt wel gaat vertellen tegen degene die 'm koopt dat ie nep is. Want aan de prijs kan je het niet zien.
Is die prijs niet sowieso hoger dan wat je er zelf voor betaald hebt?
Dit is de zwaarste RRTY variant. De meest populaire in Europa is die van Audax UK. Daarbij kun je ook DIY permanents rijden, gewoon zelf ontworpen ritten die je via je GPS track laat valideren. Moet je wel AUK lid voor zijn. Daarnaast zijn er op Duitse en Franse fora onofficiële varianten waarbij alles boven de 200 meetelt en gewoon je erewoord telt. Hoe zwaarder het klassement, hoe groter natuurlijk de bijbehorende eerquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:14 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Een RRTY lijkt me ook een mooie uitdaging maar niet haalbaar. Ik zou best 12 keer 200 km in een jaar kunnen fietsen en ook 1 keer per maand, maar niet door elke keer een officeel brevet te rijden.
Zou mooi zijn he.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:40 schreef kanovinnie het volgende:
Geld verdienen door een nepframe te verpatsen. How low can you go.
Het is een Bianchi Infinito Centie. Geen Infinito als in dit:quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:51 schreef Patroon het volgende:
Godver, denk je dat het niet triester kan, krijg je de overtreffende trap. Tevens reden dat ik hier nog graag lees
Infinito haalt gewoon no namens uit China en drukt er een merk op
Dat zeg ik niet.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:44 schreef Oksel het volgende:
[..]
Zou mooi zijn he.En sinds wanneer mag je niet verdienen aan iets?
Je koopt een nepframe en verkoopt hem als echt. Dat noem ik oplichten. Dat je daar niet vies van bent is al langer bekend.quote:Is dat een ongeschreven regel ofzo? Je importeert zelf, neemt de risico's, daar mag wat tegenover staan.
Wat dat met elkaar te maken heeft is mij werkelijk waar een raadsel.quote:Maargoed, daarom werk jij ook voor een baas, en ik niet.
Je vind van wel. En nee, ik verkoop hem niet als echt. Dat schrijf ik hierboven ook. En ik heb nog nooit iemand opgelicht, dus wellicht kun je dat terugnemen. En nee, ook geen verzekering. En dat heeft heel veel met elkaar te maken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:54 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet.
[..]
Je koopt een nepframe en verkoopt hem als echt. Dat noem ik oplichten. Dat je daar niet vies van bent is al langer bekend.
[..]
Wat dat met elkaar te maken heeft is mij werkelijk waar een raadsel.
quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:30 schreef kanovinnie het volgende:
Wat ik me eigenlijk afvraag is of je uberhaupt wel gaat vertellen tegen degene die 'm koopt dat ie nep is.
En waarom ben ik nu een oplichter? Het is nogal een woord he..quote:
Setje FR7 ofzo? Of de campavariant ervan? Heb verder niet zo veel verstand van wielenquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:46 schreef Andyy het volgende:
Iemand een aanrader voor een goed goedkoop 11 speed wielset om in de winter mee door te rijden? Vind het best zonde van m'n carbon hoepels al het zand en shit op de weg
Wel eerst vragen of iets nep is.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:58 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Setje FR7 ofzo? Of de campavariant ervan? Heb verder niet zo veel verstand van wielen![]()
Of effe op marktplaats kijken naar iets.
Misschien moet je het bij lezen houden, en niet schrijven. En dan ook écht lezen. Dus lezen dat het om een Bianchi gaat, én dat er op MP gewoon bijstaat (tussen de regels door) dat het een fake frame betreft én dat ik het bij een eventuele verkoop natuurlijk gewoon meld.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:51 schreef Patroon het volgende:
Godver, denk je dat het niet triester kan, krijg je de overtreffende trap. Tevens reden dat ik hier nog graag lees
Infinito haalt gewoon no namens uit China en drukt er een merk op
Ik haal dat in ieder geval niet uit de zin 'geen bon, geen garantie'.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:37 schreef Oksel het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk. Maar ik mag hopen iemand dat ook wel snapt. En ja, natuurlijk is hij hoger. Duh. A. 't Is Marktplaats. B. Is het een koopje. C. Verdien ik graag geld. D. Is het een vraagprijs.
Daarom vertel ik het er bij de minder slimmen onder ons erbij. Jezus.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:08 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik haal dat in ieder geval niet uit de zin 'geen bon, geen garantie'.
Dat zal je vast doen, maar jij zei eerder (in een inmiddels verwijderde post) dat iedereen er dat wel uithaalt. Als je 'nepperd' erboven zet wordt hij immers verwijderd zei je.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:09 schreef Oksel het volgende:
[..]
Daarom vertel ik het er bij de minder slimmen onder ons erbij. Jezus.
Zet dan gewoon niet in de advertentie dat het een Colnago is.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:10 schreef muzas het volgende:
Tjah en wat moet je anders als je er van af wil? Gratis weggeven aan vluchtelingen ofzo? Expliciet vermelden in de advertentie dat het om een replica gaat dan wordt je advertentie in no-time weggejorrist.
Zolang ie een potentiele koper direct (via mail/tel/etc) vermeldt dat 't om een replica gaat zie ik eigenlijk het probleem niet.
De vraagprijs, tjsah wat de gek er voor geeft toch?
Ok, daar heb je wellicht een punt.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:13 schreef ratatat het volgende:
[..]
Zet dan gewoon niet in de advertentie dat het een Colnago is.
Wilde net zeggen, als het kennelijk zo duidelijk is is het ook geen probleem om het te melden toch?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:13 schreef ratatat het volgende:
[..]
Zet dan gewoon niet in de advertentie dat het een Colnago is.
Weet nog wel een mooie colnago voor jequote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:18 schreef kaasplankje het volgende:
Mijn lorini breekt net helemaal door bijna
Een frame met het woord colnago erop bedoel je?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:19 schreef muzas het volgende:
[..]
Weet nog wel een mooie colnago voor je
haha ik geef er 100 voor en niks meerquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:19 schreef muzas het volgende:
[..]
Weet nog wel een mooie colnago voor je
Nee, 't oude model. Met meer rood.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:15 schreef muzas het volgende:
Zoeen oksel?
[ afbeelding ]
Gaat een beetje tegen je kleur'stelling' (get it?) in... Vind 't zelf wel mooier dan dat eindeloze mintgroen op die fietsen.
Lijkt mij idd ook leuke uitdaging, maar met vakanties in het buitenland ook niet haalbaar.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:14 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Een RRTY lijkt me ook een mooie uitdaging maar niet haalbaar. Ik zou best 12 keer 200 km in een jaar kunnen fietsen en ook 1 keer per maand, maar niet door elke keer een officeel brevet te rijden.
Ik zie dat anders. Kunnen we lang en kort over praten maar daar neem ik mijn woorden niet over terug. En ik noem je geen oplichter, ik noem het verkopen van een nepframe als zijnde echt oplichten. Als jij dat dan niet doet, ben je dus geen oplichter.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:55 schreef Oksel het volgende:
[..]
Je vind van wel. En nee, ik verkoop hem niet als echt. Dat schrijf ik hierboven ook. En ik heb nog nooit iemand opgelicht, dus wellicht kun je dat terugnemen. En nee, ook geen verzekering.
Ok.quote:En dat heeft heel veel met elkaar te maken.
Jawel joh, 15de weg, 15de terug. Ben je een maand op vakantie geweest.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:49 schreef ddx het volgende:
[..]
Lijkt mij idd ook leuke uitdaging, maar met vakanties in het buitenland ook niet haalbaar.
Het is te zien dat je niet meer zoveel fietst #viesdikquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:18 schreef kaasplankje het volgende:
Mijn lorini breekt net helemaal door bijna
Heb nog 56 gazelle framepje hangen (die ouwe stalen demax) en de CX. dus komt wel goed. Heb net thuis gehaald durfde niet meer staand aan te zetten.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:03 schreef Tommeke het volgende:
Zonde kaassie, al wat nieuws op 't oog?
Nee snap ik!quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:15 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Heb nog 56 gazelle framepje hangen (die ouwe stalen demax) en de CX. dus komt wel goed. Heb net thuis gehaald durfde niet meer staand aan te zetten.
Het volk wat op gratis "afhalen advertenties" afkomt is ook echt niet te filmen. Ik had in de tuin zo'n opberghuisje staan waar 2 kliko's in passen. Wilden wij niet hebben, dus op gratis ophalen gezet. Kwam een gast op af in een fiat panda, bleek het huisje niet echt lekker in zn achterbak te passen. ik zeg nog, je hebt de foto's toch gezien?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:12 schreef Oksel het volgende:
Ik zette net een blokhut op MP. Gratis. Meteen 10+ reactie's per mail. Tering.
Rip aan de nabestaandenquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:25 schreef kaasplankje het volgende:
Toch noch 17.800 km op dat ding gemaakt.
[ afbeelding ]
rip lorini24u race, ivo's 300 meen ik je was mijn vriendje
Shimano pedaal van vorige week
[ afbeelding ]
Denk dat Oksel liever aan zijn eigen portemonnee denkt.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:26 schreef Gripper het volgende:
[..]
Het volk wat op gratis "afhalen advertenties" afkomt is ook echt niet te filmen. Ik had in de tuin zo'n opberghuisje staan waar 2 kliko's in passen. Wilden wij niet hebben, dus op gratis ophalen gezet. Kwam een gast op af in een fiat panda, bleek het huisje niet echt lekker in zn achterbak te passen. ik zeg nog, je hebt de foto's toch gezien?
Maatje opgetrommeld met een station. Bleken ze uiteindelijk 9 hoog op een flat in Kanaleneiland te wonen, dus die zal het zelf wel voor 20 ¤ te koop hebben gezet want flatbewoners hebben toch van die centrale vuilnisdingen.
Oh, en zet die Colnago gewoon als "import frame" op marktplaats zodat zelfs voor sukkels duidelijk is dat het geen echte is. Er zijn tenslotte domme malloten die te makkelijk belazerd kunnen worden, en die moet je een beetje tegen hun eigen naïviteit beschermen. Wel zo eerlijk.
20 avg hele dag stoepen raggen, tjaquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:27 schreef Tommeke het volgende:
Dat zijn niet veel km's kaas! Wel veel slechte omstandigheden, maar toch.
Dat is zo. En natuurlijk veel ballast aan boord met post enzo. Daar is weinig tegen bestand.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:29 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
20 avg hele dag stoepen raggen, tja
En Lorini = Sensa en Sensa is Almelo, en Almelo daar komt weinig goeds vandaan. Dat weet ook iedereen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:31 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Dat is zo. En natuurlijk veel ballast aan boord met post enzo. Daar is weinig tegen bestand.
Op m'n ouwe werk braken we ook twee frames per jaar.
Zet ik erbij alleen opsturen geen bon aanwezig dan snapt iedereen het wel.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:32 schreef ddx het volgende:
Beetje ducttape erover en verkopen op marktplaats
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |