Buiten komen in het weekendquote:Op zondag 4 oktober 2015 14:21 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Daar ga ik uiteraard ook voor zitten![]()
Kom niet buiten vandaag denk ik
Haha, ik Tag jouquote:Op zondag 4 oktober 2015 14:21 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Daar ga ik uiteraard ook voor zitten![]()
Kom niet buiten vandaag denk ik
Van mij mag je best blij zijn, maar de manier waarop ze het vieren. Alsof ze aan de dood zijn ontsnapt. Doe eens normaal joh.quote:Op zondag 4 oktober 2015 14:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Haha ja wie is er nou blij als hij wintSukkels.
Jij hebt blijkbaar een compleet andere wedstrijd gekeken... Ze hadden makkelijk kunnen verliezen...quote:Op zondag 4 oktober 2015 14:23 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Van mij mag je best blij zijn, maar de manier waarop ze het vieren. Alsof ze aan de dood zijn ontsnapt. Doe eens normaal joh.
Piep piep piepquote:Op zondag 4 oktober 2015 14:23 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Van mij mag je best blij zijn, maar de manier waarop ze het vieren. Alsof ze aan de dood zijn ontsnapt. Doe eens normaal joh.
Gisteren ben ik buiten geweestquote:
Dankquote:Op zondag 4 oktober 2015 14:22 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Haha, ik Tag joumooie username hoor.
Omdat we het hier veel leuker vinden.quote:Op zondag 4 oktober 2015 14:24 schreef Mani89 het volgende:
Waarom is er voor deze wedstrijd geen apart topic waar niemand post?
Omdat dat nou eenmaal zo is.quote:Op zondag 4 oktober 2015 14:24 schreef Mani89 het volgende:
Waarom is er voor deze wedstrijd geen apart topic waar niemand post?
Ik post dan een topshow party hard gifjequote:Op zondag 4 oktober 2015 14:24 schreef Insomnia_ het volgende:
Ik ken verder op FOK! ook mensen die dingen vieren alsof ze de CL hebben gewonnen.
Feyenoord supporters denken daar anders over.quote:Op zondag 4 oktober 2015 14:25 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Omdat we het hier veel leuker vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |