quote:Op maandag 5 oktober 2015 10:24 schreef mignonne het volgende:
En mn plank hangt woehoe!nu nog het plankje op de andere muur en dan is dat gedaan
![]()
zo fijn
He 'mijn' pakje, leuk!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh en alle babywasjes nog bedenk ik me nu![]()
naja dan heb ik volgende week nog wat te doen...En z'n handtasje hangt er al naast zie ik.
ben benieuwd naar je #3!
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
Ohja, tandartsen kunnen dat heel goed.quote:Op maandag 5 oktober 2015 12:07 schreef Sara82 het volgende:
[..]
Oh no, wat een ellende! Nou, dan trek de bende er meteen maar uit hoor...
Heb net gebeld, mag ff tussendoor, iig voor een foto. Moest ook heel hard huilen aan de telefoon, heeft vast meegeholpen. Schaamde me dood.(vooral ook na die preek van: je bent ook al keilang niet geweest. I know, sorryyyyyyy
![]()
)
Jup, zijn bij mij mijn banden!quote:Op maandag 5 oktober 2015 12:19 schreef Lamb29 het volgende:
Oh vraag... Een felle steek in je lies bij het wakker worden en dan omdraaien? Banden?
Bijna vaste prik elke morgen nuben je wel 'lekker' meteen klaarwakker
Goed dat je hebt gebeld! Huilen geeft niks hoor, kan jou het schelen?!quote:Op maandag 5 oktober 2015 12:07 schreef Sara82 het volgende:
[..]
Oh no, wat een ellende! Nou, dan trek de bende er meteen maar uit hoor...
Heb net gebeld, mag ff tussendoor, iig voor een foto. Moest ook heel hard huilen aan de telefoon, heeft vast meegeholpen. Schaamde me dood.(vooral ook na die preek van: je bent ook al keilang niet geweest. I know, sorryyyyyyy
![]()
)
En niks no cure, no pay he.quote:Op maandag 5 oktober 2015 12:29 schreef Limone het volgende:
Nou dat had ik ook niet-zwanger gedaan, Estrys.
Hier moest ik om lachen en huilen tegelijk... Zo praat ik nu ook, haha.. Zat net ook met mijn geboortedatum te hikken...quote:Op maandag 5 oktober 2015 12:28 schreef Estrys het volgende:
[..]
Goed dat je hebt gebeld! Huilen geeft niks hoor, kan jou het schelen?!
Ik buiten mijn man gebeld, kon alleen maar met hele lange uithalen heel hard huilen: "En nouuuuuu moeeeeet ik nooooog een naaaaaacht. en het kooooost vijf hoooooooonderd euroooooooo. Man man wat was ik overstuur.
Ja gaat goed, hoor! Echt nog niks te merken van een aanstaande bevalling.quote:Op maandag 5 oktober 2015 12:30 schreef L0t.. het volgende:
Hoe gaat ie daar Limone? Trek je het allemaal nog een beetje? Nog geen actie?
Als ik die assistente was geweest had ik de situatie beter ingeschat en de rekening na gestuurdquote:Op maandag 5 oktober 2015 12:53 schreef Limone het volgende:
[..]
Ja, skofterig vind ik dat. Ik snap wel dat de tandarts ook kosten maakt, maar toch.
Ow zo.quote:Op maandag 5 oktober 2015 13:15 schreef Estrys het volgende:
[..]
Als ik die assistente was geweest had ik de situatie beter ingeschat en de rekening na gestuurdIk was zo labiel als een rietje
Jaquote:Op maandag 5 oktober 2015 12:10 schreef Mariposas het volgende:
[..]
He 'mijn' pakje, leuk!!En z'n handtasje hangt er al naast zie ik.
ben benieuwd naar je #3!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:)
En het feit dat je moet betalen voor iets wat niks heeft gedaan was ook heel zuur hoorquote:
Ik grinniktequote:Op maandag 5 oktober 2015 12:28 schreef Estrys het volgende:
[..]
Goed dat je hebt gebeld! Huilen geeft niks hoor, kan jou het schelen?!
Ik had dat huilen vooral toen ik de rekening in mijn hand kreeg gedrukt met de mededeling: 'ja sorry ik kon niet bij de ontsteking, je zal
nog een nacht met pijn moeten en morgen naar de kaakchirurg. Oh en hier is de rekening (a 500 euro en verzekering vergoedde dat niet, had hij me nou maar meteen naar de chirurg gestuurd )'
Ik buiten mijn man gebeld, kon alleen maar met hele lange uithalen heel hard huilen: "En nouuuuuu moeeeeet ik nooooog een naaaaaacht. en het kooooost vijf hoooooooonderd euroooooooo. Man man wat was ik overstuur.
quote:Op maandag 5 oktober 2015 13:24 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ja
En das een man-bag hoor!
[ afbeelding ]FriendsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zit as we speak te kijken, iets met sog..
Lief en mooi kamertje is het mignonne!
Nou ik beval liever dan die pijn van mn verstandskies toenquote:Op maandag 5 oktober 2015 13:38 schreef Kuukske het volgende:
Ahh.. de tandarts. Wij moesten vorige week op controle en hij deed me flink zeer bij het schoonmaken van de tanden bij de rand van het tandvlees. Het enige wat ik kon denken "Ik moet dit kunnen, ik moet straks nog bevallen". Volgend jaar een verstandskies eruit laten halen denk ik (als die tenminste zo hard doorgroeit als nu), dan kan ik die pijn ook weer relativeren aan bevallen
.
Ik heb zin om iets nuttigs te gaan doen, maar weet eigenlijk niet zo goed wat.
Ghehe, ik zit seizoen 10 van Bones te kijken. Lekker allemaal achter elkaar afspelenquote:Op maandag 5 oktober 2015 13:38 schreef onomatopee het volgende:
Brr, ik ben blij dat ik nooit tandenleed heb gehad zegWel meer bloedend tandvlees sinds ik zwanger ben (altijd al een beetje gehad, ondanks mondhygienist en alles), maar nog nooit een gaatje of wortelkanaaldingen..
[..]
FriendsIk zit as we speak te kijken, iets met sog..
Lief en mooi kamertje is het mignonne!
Ik zou ze wegsturenquote:Op maandag 5 oktober 2015 13:43 schreef Estrys het volgende:
Ik beval liever dan die pijn die ik toen had met die ontsteking. Echt. En daarvoor had ik nooit iets met mijn tanden. Sinds de zwangerschappen is het echt steeds iets. En dan zeggen ze dat het daar niet door kan komen. Nou ze kunnen me nog meer vertellen.
O fijn, S speelde op straat met de buurkinderen. Die spelen nu allemaal in onze tuin. Incl kind van net 2... Makkelijk zal de buurman hebben gedacht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |