Volgens mij bedoelen ze dat ze gemiddeld 400.000 per jaar krijgt. Vandaar dat gemiddelde over 3 jaar (ene jaar 2 ton, andere jaar 4 ton en het jaar erop 6 ton, maakt 4 ton gemiddeld over 3 jaar).quote:Op woensdag 30 september 2015 09:55 schreef Waterdrinker het volgende:
"In totaal komt het gemiddelde bruto-inkomen van Duvivier over die drie jaar uit op ruim 400.000 euro. Dat is bijna drie keer zoveel als het salaris van premier Mark Rutte."
Klopt niks van. Alsof Markie 45k per jaar vangt.
Precies. Schijnbaar is alles maar geoorloofd zodra het om geld gaat. Moraal speelt geen rol meer.quote:Maar goed, hier kon je natuurlijk op wachten na privatisering.
Het dividend is grotendeels gebruikt om te investeren in vastgoed waar organisatie gebruik van maakt. Maar hee dat mag niet van FOK!.quote:Op woensdag 30 september 2015 10:10 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Dat salaris en dividend hebben niks met elkaar te maken trouwens. Ook een beetje stom. Dat dat nu toevallig naar de zelfde persoon gaat...
Je moet toch iemand de schuld geven van je minimumloontje.quote:Op woensdag 30 september 2015 10:14 schreef fathank het volgende:
[..]
Het dividend is grotendeels gebruikt om te investeren in vastgoed waar organisatie gebruik van maakt. Maar hee dat mag niet van FOK!.
Dit dus.quote:Op woensdag 30 september 2015 10:14 schreef fathank het volgende:
[..]
Het dividend is grotendeels gebruikt om te investeren in vastgoed waar organisatie gebruik van maakt. Maar hee dat mag niet van FOK!.
Nog even aansluitende op mijn vorige reactie, als je bedenkt dat zo'n assistente (MBO-niveau) vaak ook nog eens minder kennis en inzicht heeft dan de klant en je wordt gedwongen om 25 Euro te dokken...quote:Op woensdag 30 september 2015 08:33 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Die 25 euro voor een consult is natuurlijk ook van de zotte. Ook dat je gedwongen wordt om zo'n consult voor die prijs af te nemen.
Ja. Zoek maar eens op hoeveel medische verzekeringsbedrijven we in Nederland hebben. Tel 'enkel' de moederbedrijven! Dat is een oligopolie in Nederland. Een die er zeer warmpjes bij zit dankzij de gedwongen productafname, er is nauwelijks een prikkel om een goede kwaliteit te leveren voor een redelijke prijs.quote:Op woensdag 30 september 2015 08:33 schreef Donnie-Brasco het volgende:
En oligopolie op gebied van verzekering?
Ja , want anders zouden tienduizenden mensen niet kunnen GRAAIEN. Een Hollandse hobby.quote:Op woensdag 30 september 2015 07:26 schreef BaardHagrid het volgende:
[..]
Is het wel verstandig om de zorg te privatiseren?
...
Dus de verzekeringen leveren geen goed product? In de zin van wat? Als het er op aankomt ben je toch niet verzekerd?quote:Op woensdag 30 september 2015 10:50 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ja. Zoek maar eens op hoeveel medische verzekeringsbedrijven we in Nederland hebben. Tel 'enkel' de moederbedrijven! Dat is een oligopolie in Nederland. Een die er zeer warmpjes bij zit dankzij de gedwongen productafname, er is nauwelijks een prikkel om een goede kwaliteit te leveren voor een redelijke prijs.
Niet alleen dat. We geven in Nederland geven we gemiddeld 1100 euro uit aan vakanties, maar als we moeten betalen voor onze gezondheid is dat opeens teveel gevraagd.quote:Op woensdag 30 september 2015 11:00 schreef fathank het volgende:
Een door de overheid geregelde zorg, ik weet niet of ik daar zo vrolijk van ga worden. Zo'n beetje ieder groot project van de overheid loopt kostentechnisch verschirkkelijk uit de klauwen en uiteindelijk zit men doorgaans met een half product. OV-chipkaart, de belastingdienst, de automatisering bij Defensie, Betuwelijn, Noord-Zuid lijn etcetc. De lijst is eindeloos.
En ook al viel het niet mee. Laatste keer dat ik heb gekeken mag een eigenaar gewoon dividend uitkeren.quote:Op woensdag 30 september 2015 11:03 schreef H.FR het volgende:
Dus ze heeft inclusief dividend gemiddeld 4 ton salaris per jaar gehad, over de laatste 3 jaar. Dat houdt dus in dat ze een daadwerkelijk salaris heeft van zo'n 70.000 euro. Dat is niet veel voor zo'n functie. Verder waren dit de eerste jaren met dividend sinds de oprichting in 2006.
Smeer je dus die miljoen uit over 10 jaar, in plaats van over 3 jaar, dan kom je op 170k per jaar gemiddeld, als ze dat salaris altijd al heeft gehad. Indien dat lager begon, gaat de 170k vanzelfsprekend ook naar beneden. Waarbij de beste dame zelf ook nog eens voor 150k risico heeft genomen in het hele begin.
Conclusie: het valt allemaal wel mee.
Zeker, daar ben ik het ook mee eens. Blijkbaar heeft de eigenaar het dan dusdanig goed op orde dat dit kan. Zouden andere organisaties een voorbeeld aan moeten nemen.quote:Op woensdag 30 september 2015 11:04 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
En ook al viel het niet mee. Laatste keer dat ik heb gekeken mag een eigenaar gewoon dividend uitkeren.
Het probleem hier is al jaren dat de overheid haar zaakje niet op orde heeft.quote:Op woensdag 30 september 2015 11:40 schreef Farenji het volgende:
Ziet er idd naar uit dat deze organisatie de zaakjes best op orde heeft. ...
Gelukkig maar dat het graaien zich tot Nederland beperktquote:Op woensdag 30 september 2015 10:54 schreef riazop het volgende:
[..]
Ja , want anders zouden tienduizenden mensen niet kunnen GRAAIEN. Een Hollandse hobby.
In Nederland wordt het je wel heél makkelijk gemaaktquote:Op woensdag 30 september 2015 12:48 schreef grimselman het volgende:
[..]
Gelukkig maar dat het graaien zich tot Nederland beperkt
De overheid heeft geen ruk met salarissen van private bedrijven te maken. Dat is iets voor totalitaire communistische regimes. Die privatisering van publieke zaken zoals zorg is het probleem. Dat zou het wondermiddel zijn, de markt zou alles beter maken en concurrentie zou alles goedkoop houden; men heeft hier geen rekening gehouden met de aard van de mens en heeft teveel vertrouwen in iets fictiefs als "de vrije markt" gesteld. Nu is alles geprivatiseerd en gebeurt er wat iedereen had kunnen zien aankomen: de focus ligt op winst maken voor de aandeelhouders, niet meer op uitvoeren van de publieke taak, want het is geen publieke taak meer. En nu wil jij dat oplossen met een anti-graaiwet? Eerst een kind opsluiten in de snoepwinkel en het dan verbieden te snoepen?quote:Op woensdag 30 september 2015 12:45 schreef riazop het volgende:
[..]
Het probleem hier is al jaren dat de overheid haar zaakje niet op orde heeft.
Een anti graaiwet in het wetboek van strafrecht (minimumstraf 5 jaar) had wonderen gedaan.
Dat is een wat milde vergelijking m.i. Je zou kunnen zeggen dat een kind geen moraal kent.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:49 schreef Farenji het volgende:
Eerst een kind opsluiten in de snoepwinkel en het dan verbieden te snoepen?
Dat ligt niet aan de privatisering in de zorg, maar aan het systeem zoals dat hier weekt. In België is de zorg in feite ook geprivatiseerd. Maar daar ligt het bij de artsen en deskundigen en niet bij de verzekeringsmaatschappijen.quote:Op woensdag 30 september 2015 10:50 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ja. Zoek maar eens op hoeveel medische verzekeringsbedrijven we in Nederland hebben. Tel 'enkel' de moederbedrijven! Dat is een oligopolie in Nederland. Een die er zeer warmpjes bij zit dankzij de gedwongen productafname, er is nauwelijks een prikkel om een goede kwaliteit te leveren voor een redelijke prijs.
Bron: Wikipediaquote:Het dividend is de betaling van (een deel van) de winst van een onderneming aan haar aandeelhouders.
Een onderneming die winst maakt heeft twee mogelijkheden om deze winst aan te wenden. Men kan de winst herinvesteren in het bedrijf of uitkeren aan haar aandeelhouders. Het betalen van dividend heeft een negatief effect op de hoeveelheid kapitaal (eigen vermogen) die de onderneming beschikbaar heeft. Ondernemingen streven naar een stabiel of licht stijgend dividendbedrag. Het is niet ongebruikelijk om bij verlies nog steeds dividend uit te keren uit de reserves. Dividend kan ook in aandelen worden uitgekeerd, dit noemt men dan stockdividend.
Jazekerwel. Diezelfde overheid financierde deze mevrouw namelijk voor 97%.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:49 schreef Farenji het volgende:
[..]
De overheid heeft geen ruk met salarissen van private bedrijven te maken. ....
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |