No, no! Bad! Very Bad!quote:Op woensdag 30 september 2015 14:17 schreef Infection het volgende:
VS: Rusland begonnen met bombarderen Syri
http://www.rtlnieuws.nl/n(...)et-bombarderen-syrie
Ik zeg het niet vaak, maar Rusland
Een ongelukje als in Rusland die de coalitie aanvalt of andersom? Ging in Afghanistan ook allemaal wel goed toch?quote:Op woensdag 30 september 2015 14:20 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
No, no! Bad! Very Bad!
Dit kan alleen maar voor ongelukken zorgen.
Rusland en de 'coalitie' zullen niet opzettelijk de directe confrontatie zoeken, maar een ongeluk zit in een klein hoekje. Zeker in die clusterfuck die Syri heet.
Nice hitquote:Op woensdag 30 september 2015 14:03 schreef Szura het volgende:
Hier zitten natuurlijk allemaal 'civilians'twitter:Conflicts twitterde op woensdag 30-09-2015 om 13:55:11VIDEO: Alleged Russian air-strikes hit #US backed "Tajamu Ala'azza'" HQ. TOW vetted operators - @green_lemonnn https://t.co/F8S0ef4nou reageer retweet
Rusland heeft al geist dat de VS het luchtruim verlaat. Rusland heeft inmiddels een 'bondgenoot' van de VS aangevallen. Ik zie dit eerlijk gezegd nog wel mis gaan.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:21 schreef Infection het volgende:
[..]
Een ongelukje als in Rusland die de coalitie aanvalt of andersom? Ging in Afghanistan ook allemaal wel goed toch?
Zo'n lieverdje is Obama ook niet. Maar inderdaad, als we zo iemand als Bush hadden, hadden we al sinds de annexatie van de Krim in een Derde Wereldoorlog gezeten.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:24 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Rusland heeft al geist dat de VS het luchtruim verlaat. Rusland heeft inmiddels een 'bondgenoot' van de VS aangevallen. Ik zie dit eerlijk gezegd nog wel mis gaan.
We mogen denk ik dankbaar zijn dat Obama nog in het Witte Huis zit.
Aan het logo van de video te zien behoren de 'gedupeerden' tot het Sham Legion, geen FSA of bondgenoot van de VS.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:24 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Rusland heeft al geist dat de VS het luchtruim verlaat. Rusland heeft inmiddels een 'bondgenoot' van de VS aangevallen. Ik zie dit eerlijk gezegd nog wel mis gaan.
We mogen denk ik dankbaar zijn dat Obama nog in het Witte Huis zit.
Allemaal civilians johquote:Op woensdag 30 september 2015 14:29 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Aan het logo van de video te zien behoren de 'gedupeerden' tot het Sham Legion, geen FSA of bondgenoot van de VS.
twitter:SputnikInt twitterde op woensdag 30-09-2015 om 14:29:12US-led coalition to continue air strikes in Iraq, #Syria despite #Russia's demand to leave Syrian airspace - Pentagon http://t.co/q5m4Sf2PE4 reageer retweet
Ja, ze wachten nog iets. Wss op deel 2 van je sprookjesboek.quote:Op woensdag 30 september 2015 13:33 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
geef de jihadisten BUK systeem
[..]
Nederland kan niet zonder Russisch gas. Veel belangrijker dan die paar honderd onschuldige burgers.
Ten tweede heeft NL heel veel gedaan tegen Rusland , het begon met homorechten, Greenpeace en toen het vliegtuig dat neergehaald werd.
Op militair gebied kan NL niets.
SA moet komen met hun giga budget, Israel met hun nukes, en Turkije met grondtroepen.
Dan weten de Russen niet hoe snel ze moeten vertrekken uit Syri, met de staart tussen de benen.
Dan heb ik de NAVO niet eens meegerekend.
Maar ze wachten op iets, op China o.i.d. De buit is nu nog te klein.
Prachtige witte engelachtige vliegtuigen aan de hemel die de jihadisten richting het hellevuur komen bombarderen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:03 schreef Szura het volgende:
Hier zitten natuurlijk allemaal 'civilians'twitter:Conflicts twitterde op woensdag 30-09-2015 om 13:55:11VIDEO: Alleged Russian air-strikes hit #US backed "Tajamu Ala'azza'" HQ. TOW vetted operators - @green_lemonnn https://t.co/F8S0ef4nou reageer retweet
Neem een wijntje, pak een zak chips en enjoy the show.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:31 schreef MotherFoker het volgende:
Waarom krijg ik een heel naar onderbuik gevoel hiervan?
Mag geen wijn heb volgende week een operatie, galblaas moet druit.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:32 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Neem een wijntje, pak een zak chips en enjoy the show.
Rusland zit er op vraag van de legitieme regering.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:20 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
No, no! Bad! Very Bad!
Dit kan alleen maar voor ongelukken zorgen.
Rusland en de 'coalitie' zullen niet opzettelijk de directe confrontatie zoeken, maar een ongeluk zit in een klein hoekje. Zeker in die clusterfuck die Syri heet.
Helaas verschuilen veel van die laffe tyfusapen zich tussen burgers ja. Vanuit die plaatsen raketten afvuren, way to go. Komt ook altijd heel goed uit als ze wat bommen mogen koppen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:16 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Nee, dat zeg ik niet.
Ik bedoel te zeggen dat ik niet kan zien of ze naast dat HQ (wat ongetwijfeld hun hoofddoel was) nog burgers hebben meegepakt.
Ik weet niet waar dat HQ ligt, of er iets omheen ligt etc. etc.
quote:Op woensdag 30 september 2015 14:32 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Neem een wijntje, pak een zak chips en enjoy the show.
Een regering die door de Westerse Coalitie al niet meer als zodanig wordt erkend en actief wordt tegengewerkt.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:33 schreef marsan het volgende:
[..]
Rusland zit er op vraag van de legitieme regering.
Ja westerse coalities hebben altijd de perfecte oplossing in gedachten. Kijk naar wat voor succes ze van Libi hebben gemaakt, daar moeten alle landen voor 100% in meegaanquote:Op woensdag 30 september 2015 14:34 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Een regering die door de Westerse Coalitie al niet meer als zodanig wordt erkend en actief wordt tegengewerkt.
Ja, die coalitie lapt alles aan zn laars.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:34 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Een regering die door de Westerse Coalitie al niet meer als zodanig wordt erkend en actief wordt tegengewerkt.
Ook dat zeg ik niet!quote:Op woensdag 30 september 2015 14:35 schreef Szura het volgende:
[..]
Ja westerse coalities hebben altijd de perfecte oplossing in gedachten. Kijk naar wat voor succes ze van Libi hebben gemaakt, daar moeten alle landen voor 100% in meegaan.
Wat zeg je dan wel? Volgens jouw post heeft de westerse coalitie de macht om bepalen wat er met het Syrische regime moet geburen. We hebben gezien hoe het de vorige keer ging daarmee.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:37 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Ook dat zeg ik niet!Goed bezig, man!
Rusland is inderdaad altijd eerlijk over alles en is actief op zoek naar een oplossing voor het probleem.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:37 schreef marsan het volgende:
[..]
Ja, die coalitie lapt alles aan zn laars.
Nee, het enige wat ik zeg is dat de Westerse Coalitie en nu de Russen op papier elkaars tegenstander zijn dus dat er ongelukken kunnen gebeuren.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:39 schreef Szura het volgende:
[..]
Wat zeg je dan wel? Volgens jouw post heeft de westerse coalitie de macht om bepalen wat er met het Syrische regime moet geburen. We hebben gezien hoe het de vorige keer ging daarmee.
Dat roep ik nergens. Ik heb t over de coalitie. De vraag wat een ander doet is niet ter zake. De coalitie lapt alles aan zn laars. Wat een ander doet, doet daar niets aan af.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:40 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Rusland is inderdaad altijd eerlijk over alles en is actief op zoek naar een oplossing voor het probleem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |