En was dat subjectief (lees: negatief)?quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:08 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Echt in diverse media word je ermee doodgegooid. Telegraaf, RTL, SBS, WNL en Studio Powned hadden hier gisteren allemaal uitgebreide items over. En dat was 1 dag man.
Dat vermoed ik ook. Sowieso is het een verdrag dat is opgesteld door de EU, dus Nederland heeft er niet zoveel over te zeggen.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:06 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dat is wel zo democratisch van ons beiden.
Maar ik verwacht dat als er straks "tegen" wordt gestemd, dat de meeste partijen dat zullen negeren en indien er "voor" wordt gestemd partijen zullen veinzen dat ze luisteren naar het volk en het advies dus overnemen.
Als je een topic opent in BNW beloof ik je uitgebreid te zullen reageren. Niet hier.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:11 schreef ZOA het volgende:
[..]
[..]
Als jullie beide inhoudelijk niets beter hebben dan 'slap gelul' en 'houd je bek' of het niet kunnen weerleggen post dan niet...
Wat een column.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:10 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
Bericht is van gister, misschien in de ochtend toen het allemaal nog niet zó een vaart liep.
Deze dan:
http://stevigestukkies.nl/25-sep-2015
Klinkt als een eng mannetje.quote:Maar goed: kennis is macht. Onze overheid en ons Centraal Bureau voor Statistiek beschikken straks over een prachtige lijst met de namen van 300.000 buitengewoon dom uitgevallen meelopers. Mensen die aanschurken tegen het gedachtegoed van treitersite GeenStijl: intimidatie en gejatte kutjes.
Bij zowel Telegraaf, WNL, SBS, RTL als Powned was het niet subjectief, maar 1 grote reclameshow in het voordeel van Geenpeil. Bij andere reguliere media als bijvoorbeeld Pauw was het door de interviewer nog wel soort van kritisch.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:12 schreef Aguia het volgende:
[..]
En was dat subjectief (lees: negatief)?![]()
En zoals je in dat artikel kan lezen, ligt het initiatief voornamelijk bij GS en POW. Als het al in de media komt, is het in beginsel altijd om GP in kwaad daglicht te stellen.
Zie de uitzending van Radio 1 op de KRO waarin twee D66 gastjes zeggen dat het om een PVV complot gaat![]()
En dit is wat Asscher ervan zegt: "De Europese Unie heeft grotere uitdagingen op dit moment dan een Nederlands referendum over een associatieverdrag. Het lijkt me niet dat men daar wakker van moet liggen."
Kortom: schijndemocratie en valse hoop
Is het waarschijnlijk ook. Gelukkig is zijn naam ook bekendquote:Op vrijdag 25 september 2015 16:16 schreef bascross het volgende:
[..]
Wat een column.
[..]
Klinkt als een eng mannetje.
Brr, naar mannetje zeg.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:10 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
Bericht is van gister, misschien in de ochtend toen het allemaal nog niet zó een vaart liep.
Deze dan:
http://stevigestukkies.nl/25-sep-2015
En als je erover nadenkt, wat zou daar mis mee zijn? Hoe kun jij het niet te triest voor woorden vinden dat nota bene een organisatie als GS iets als dit op touw moet zetten? Elk nationaal parlement zou dit mogelijk moeten stellen.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Bij zowel Telegraaf, WNL, SBS, RTL als Powned was het niet subjectief, maar 1 grote reclameshow in het voordeel van Geenpeil. Bij andere reguliere media als bijvoorbeeld Pauw was het door de interviewer nog wel soort van kritisch.
Je kraamt nu wat artikels na die onterecht doen alsof we hier in Noord-Korea leven terwijl er echt niets aan de hand is.
Enige dat dit waanbeeld bij de auteur van zo'n artikel weg kan houden is volgens mij wanneer het NOS journaal elke dag een tussenstand zou geven van hoe ver men op weg is met een referendum dat al dan niet gaat plaatsvinden. Maar dat zou nou juist ontzettend ongepast zijn.
Er klopt gewoon geen hout van dit Calimero'tje.
Ik was hem aan het googlen. Was in het verleden een bekende fokker die hier ook columns schreef. Sluit niet uit dat hij nog een account heeft.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:19 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
Is het waarschijnlijk ook. Gelukkig is zijn naam ook bekend.
Wat er mis mee is, is dat het dan geen verslaan van nieuws is (nieuws is het wanneer ze de handtekeningen bijeen hebben), maar een actieve campagne om dat te bereiken. Dat dat niet de taak is van de NOS, is vanzelfsprekend. Het zou ongezond zijn.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:20 schreef Aguia het volgende:
[..]
En als je erover nadenkt, wat zou daar mis mee zijn? Hoe kun jij het niet te triest voor woorden vinden dat nota bene een organisatie als GS iets als dit op touw moet zetten? Elk nationaal parlement zou dit mogelijk moeten stellen.
GP krijgt het verwijt dat niemand in NL het 300 tellende verdrag gaat lezen en dat deze actie derhalve nutteloos is. Kun jij een Kamerlid opnoemen dat het verdrag wel heeft gelezen?
Die post nog regelmatig hier op het forum.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:21 schreef bascross het volgende:
[..]
Ik was hem aan het googlen. Was in het verleden een bekende fokker die hier ook columns schreef. Sluit niet uit dat hij nog een account heeft.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Rikus_Spithorst
Ja als je een oproep doet om het huis van Femke Halsema in de fik te steken dan spoor je niet helemaalquote:
quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:12 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Als je een topic opent in BNW beloof ik je uitgebreid te zullen reageren. Niet hier.
Waarom niet... het is tenslotte relevant dat de EU ten koste van alles Oekraine een associatieverdrag door de strot moest duwen... citaat van die Belg van Rampui uit 2014quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:12 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Als je een topic opent in BNW beloof ik je uitgebreid te zullen reageren. Niet hier.
Nieuws is volgens de NOS ook wanneer De Hond zijn ''peilingen'' bekend maakt ver buiten de verkiezingstijd om. En gek genoeg blijken die virtuele uitslagen niet te kloppen met de echte uitslag. Als dat al nieuws is, dan mag dit ook worden aangemerkt als nieuws.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:24 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Wat er mis mee is, is dat het dan geen verslaan van nieuws is (nieuws is het wanneer ze de handtekeningen bijeen hebben), maar een actieve campagne om dat te bereiken. Dat dat niet de taak is van de NOS, is vanzelfsprekend. Het zou ongezond zijn.
Ik zie er geen probleem in dat GS hiermee komt.
Het zijn doorgaans de medewerkers van Kamerleden die het verdrag volledig doorlezen. Kamerleden zelf doen het over het algemeen met een managementsamenvatting en het rapport van de medewerker.
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/trb-2014-160.htmlquote:Op vrijdag 25 september 2015 15:35 schreef bascross het volgende:
[..]
Volgens mij is er genoeg bewijs dat Rusland deelneemt aan deze oorlog, dus een burgeroorlog zou ik het niet noemen. Het hele verdrag heb ik inderdaad niet gelezen, maar wat is de hoofddoelstelling? Rusland nog wat bozer maken?
De enige dag.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:08 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Echt in diverse media word je ermee doodgegooid. Telegraaf, RTL, SBS, WNL en Studio Powned hadden hier gisteren allemaal uitgebreide items over. En dat was 1 dag man.
quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:42 schreef ZOA het volgende:
[..]
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/trb-2014-160.html
Artikel 1 Doelstellingen
1. Er wordt een associatie tot stand gebracht tussen de Unie en haar lidstaten, enerzijds, en Oekraïne, anderzijds.
2. Deze associatie heeft ten doel:
a. geleidelijke toenadering tussen de partijen te bewerkstelligen op basis van gemeenschappelijke waarden en nauwe en geprivilegieerde banden, en de associatie van Oekraïne met het EU-beleid en de deelname aan programma's en agentschappen te vergroten;
b. een passend kader voor een versterkte politieke dialoog tot stand te brengen over alle zaken van wederzijds belang;
c. vrede en stabiliteit te bevorderen, bewaren en versterken, zowel op regionaal als op internationaal niveau, in overeenstemming met de beginselen van het Handvest van de Verenigde Naties en van de Slotakte van Helsinki van 1975 van de Conferentie over veiligheid en samenwerking in Europa en met de doelstellingen van het Handvest van Parijs voor een Nieuw Europa van 1990;
d. de voorwaarden te scheppen voor versterkte economische en handelsrelaties in het licht van de geleidelijke integratie van Oekraïne in de interne markt van de EU, onder meer door het opzetten van een diepe en brede vrijhandelsruimte als bepaald in titel IV (Handel en daarmee verband houdende aangelegenheden) van deze Overeenkomst, en de inspanningen van Oekraïne te ondersteunen om de overgang naar een goed functionerende markteconomie te voltooien, onder meer door de wetgeving geleidelijk af te stemmen op de EU-wetgeving;
e. de samenwerking te versterken op het gebied van justitie, vrijheid en veiligheid, om zo de rechtsstaat en het respect voor de mensenrechten en de fundamentele vrijheden te versterken;
f. de voorwaarden te scheppen voor steeds nauwere samenwerking op andere gebieden van wederzijds belang.
Dat is feitelijk onjuist. Nog even afgezien van dat het logisch is dat het niet een volle maand lang elke dag de hele dag op televisie is, er zijn immers ook al diverse onsuccesvolle pogingen tot een referendum geweest.quote:
Er valt niets om voor te stemmen....dat is geloof ik het hele punt waar het om draaitquote:Op vrijdag 25 september 2015 16:45 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Prima samenvatting van waarom ik voor ga stemmen.
Het is wel degelijk een feit dat gisteren de eerste en enige dag was dat je werd 'doodgegooid' met geenpeil op de reguliere media.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:46 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dat is feitelijk onjuist. Nog even afgezien van dat het logisch is dat het niet een volle maand lang elke dag de hele dag op televisie is, er zijn immers ook al diverse onsuccesvolle pogingen tot een referendum geweest.
Tom Dumoulin verscheen de laatste dagen van de Vuelta ook meer in de media dan tijdens de eerste week.quote:Op vrijdag 25 september 2015 16:49 schreef UltraR het volgende:
[..]
Het is wel degelijk een feit dat gisteren de eerste en enige dag was dat je werd 'doodgegooid' met geenpeil op de reguliere media.
En ik merkte dat vandaag dus direct op straat bij het flyeren.
NWS / Geenpeil: nog 45.000 binnen 4 dagen #5: Tick tock...
Tom Dumoulin .. open daar nou maar een topic in BNW over en sluit deze gelijk af met nog wat meer onzinquote:Op vrijdag 25 september 2015 16:51 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Tom Dumoulin verscheen de laatste dagen van de Vuelta ook meer in de media dan tijdens de eerste week.
Allemaal een groot complot mensen.
Of je beredeneert gewoon met logica waarom dat het geval is natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |