Doen dan!quote:Op woensdag 23 september 2015 08:36 schreef imikethat het volgende:
Ik heb zelf nog niet eens getekend
Dit. Maar de onderbuikjes slikken het voor net zulke zoete koek als het gewauwel van Geert W.quote:
quote:Op woensdag 23 september 2015 08:36 schreef imikethat het volgende:
Ik heb zelf nog niet eens getekend
Wat mag ik niet in BNW? En 'belastinggeld verspillen' is echt een totaal kul-argument. De kosten van zo'n referendum zijn vrijwel nihil, nog geen uur zorguitgaven van de BV Nederland!quote:Op woensdag 23 september 2015 08:40 schreef MPG het volgende:
Omdat je er in bnw niet voor mag spammen probeer je het hier?
Ik vind t prima als je graag belastinggeld wil verkwisten door n correctief referendum aan te vragen over een simpel associatieverdrag, maar ga geen handtekeningen ronselen met de boodschap dat men 'tegen (uitbreiding van) de EU tekent'.
quote:Op woensdag 23 september 2015 08:49 schreef LXIV het volgende:
[..]
En 'belastinggeld verspillen' is echt een totaal kul-argument. De kosten van zo'n referendum zijn vrijwel nihil, nog geen uur zorguitgaven van de BV Nederland!
Wat is jouw argument dan? Je mag geen gebruik maken van het democratische grondrecht een referendum aan te vragen, want dit kost geld?quote:
Poeh, net op tijd niet gestemd! Was ik er toch bijna ingetuind!quote:
goed argument ookquote:Op woensdag 23 september 2015 08:58 schreef DonJames het volgende:
Ik stond op het punt te gaan stemmen, maar toen las ik:
[..]
Poeh, net op tijd niet gestemd! Was ik er toch bijna ingetuind!
Nee, helemaal niet. Een referendum is een goed iets..quote:Op woensdag 23 september 2015 08:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wat is jouw argument dan? Je mag geen gebruik maken van het democratische grondrecht een referendum aan te vragen, want dit kost geld?
Als je ziet wat Griekenland ons gekost heeft, dat zijn echt miljarden. En nu willen ze nog meer van dat soort kansarme landjes de EU binnen trekken. Wat denk je dat zoiets kost? Daarbij vergeleken zijn de kosten van zo'n referendum echt te verwaarlozen. Nog los van de kosten van een conflict met Rusland.
Nee, dat moet je juist niet doen. Je moet ronselen middels consequentheid, angst en sociale druk.quote:Op woensdag 23 september 2015 09:01 schreef Leandra het volgende:
Of je besteed eens aandacht aan het werkelijke doel, ipv aan het hoe stemmen te ronselen voor je referendum.
Zelfs in dit topic staat amper waar het om gaat, maar wel janken dat er niet niet genoeg handtekeningen zijn.
Nee, niet echt. Alleen nog altijd beter dan roepen dat het niet veel kost omdat het hooguit een uurtje zorgkosten kost van BV Nederland. Dan heb je er echt geen zak van begrepen.quote:
Ja, maar CC, dat zijn gewoon de meest effectieve methoden! Dat is al lang aangetoond. Zo wordt alles verkocht, van de EU tot aan wasmiddelen.quote:Op woensdag 23 september 2015 09:03 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee, dat moet je juist niet doen. Je moet ronselen middels consequentheid, angst en sociale druk.
het gaat natuurlijk niet om kosten. Het gaat om het principe van invloed van burgers op dergelijke belangrijke besluiten als uitbreiding EUquote:Op woensdag 23 september 2015 09:04 schreef DonJames het volgende:
[..]
Nee, niet echt. Alleen nog altijd beter dan roepen dat het niet veel kost omdat het hooguit een uurtje zorgkosten kost van BV Nederland. Dan heb je er echt geen zak van begrepen.
Ja, en als ze niet willen, moet je ze erop wijzen dat ze hadden toegezegd iets kleins voor je te doen. Dus nu niet terugkrabbelen, omaatje!quote:Op woensdag 23 september 2015 09:04 schreef jatochneetoch het volgende:
Dus ik moet mijn familie angst aanpraten zodat geenstijl zijn zin krijgt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |