Ik heb die zwarte ballen even open gemaakt (jeeeh Messi), paar potjes gedaan en was er gelijk alweer klaar mee. Echt geen zak aan nee. Ik zie daar echt de lol niet van inquote:Op donderdag 24 september 2015 22:31 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik heb het nooit zo op dat Ultimate Team concept gehad dus ook MyClub speel ik niet.
Is nep.quote:Op vrijdag 25 september 2015 08:54 schreef ThePlaneteer het volgende:
Intussen bij Konami:
https://twitter.com/RPGSite/status/647244586037866496
Hopelijk halen ze de 29e uberhaupt
Ik vind het ook heerlijk spelen, heb alleen de champions league gespeeld met barcelona, kom op prof niet verder dan de achtste finale....tegen bayern munchen...quote:Op donderdag 24 september 2015 22:23 schreef PBateman1978 het volgende:
Master League begonnen met Paris FC in de Ligue 2, ondanks alle shit rondom die transfers blijft het toch heerlijk spelen hoor.
Moet je de Copa Libertadores eens doen, dat liedje vind ik nog vervelender.quote:Op vrijdag 25 september 2015 13:31 schreef Leonos het volgende:
Dat muziekje van de Champions League word je alleen helemaal gestoord van.
Die is juist epischquote:Op vrijdag 25 september 2015 13:38 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Moet je de Copa Libertadores eens doen, dat liedje vind ik nog vervelender.
Ik doe nu BAL mode, ondanks het ontbreken van transfer maakt dat niet echt uit met de BAL mode, je speelt toch alleen met jezelf de rest boeit niet..quote:Op zaterdag 26 september 2015 14:51 schreef TvhN het volgende:
Helaas valt het me tot nu toe tegen.
Op superstar win ik met AS Roma in de ML de meeste wedstrijden vrij gemakkelijk. Passen heb ik op manuel geprobeerd, maar vind dat niet zo lekker spelen.
Hopelijk brengt die patch straks wat veranderingen.
Ik heb dat ook, fifa gewend, op prof win ik tegen de makkelijkere wel makkelijk maar is het een topteam met ajax dan wordt het heel moeilijk.quote:Op zondag 27 september 2015 15:25 schreef perro. het volgende:
ik win op topspeler niet echt veel nog niet. misschien omdat ik vanaf 2009 fifa speelde en dus gewend ben op die manier te spelen. rennen en aanvallen.
werkt niet. maar hoe kunnen jullie op superstar zo makkelijk winnen dan? op topspeler heb ik niet zo vaak echt uitgespeelde kansen, en dan moet ik ze ook nog scoren wat niet altijd lukt.
Je kan zelf wel transfereren toch mag ik hopen?quote:Op zaterdag 26 september 2015 18:10 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik doe nu BAL mode, ondanks het ontbreken van transfer maakt dat niet echt uit met de BAL mode, je speelt toch alleen met jezelf de rest boeit niet..
Maar ik speel op superstar en maak soms solo's of ik ik op amateur speel ofzo..
Positief punt is wel maar dat is PES gewoon altijd, ik blijf maar spelen, ik heb geen moment dat het boring is. Met FIFA heb ik dat altijd na 3 potjes.
Ook even geprobeerd, maar vond het op zich wel gaan (duurt even voordat je het door hebt), alleen je kan bijna met geen mogelijkheid je backs aanspelen als keeper bij een doeltrap. Daardoor eigenlijk weer teruggezet.quote:Op zaterdag 26 september 2015 14:51 schreef TvhN het volgende:
Helaas valt het me tot nu toe tegen.
Op superstar win ik met AS Roma in de ML de meeste wedstrijden vrij gemakkelijk. Passen heb ik op manuel geprobeerd, maar vind dat niet zo lekker spelen.
Hopelijk brengt die patch straks wat veranderingen.
Je keeper met zijn gezicht naar de back draaien en dan gewoon rechtdoor uittrappen.quote:Op maandag 28 september 2015 22:57 schreef Oldground het volgende:
[..]
Ook even geprobeerd, maar vond het op zich wel gaan (duurt even voordat je het door hebt), alleen je kan bijna met geen mogelijkheid je backs aanspelen als keeper bij een doeltrap. Daardoor eigenlijk weer teruggezet.
Ja, maar dat draaien is dan ook maar beperkt toch? Ik krijg hem in ieder geval niet waar ik hem wil hebben.quote:Op dinsdag 29 september 2015 07:05 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Je keeper met zijn gezicht naar de back draaien en dan gewoon rechtdoor uittrappen.
Mij lukt het iig wel om naar mijn backs te spelen met manual, je kunt die lijn rechtop de back af laten gaan en dan is het alleen nog een kwestie van trappen.quote:Op dinsdag 29 september 2015 09:48 schreef Oldground het volgende:
[..]
Ja, maar dat draaien is dan ook maar beperkt toch? Ik krijg hem in ieder geval niet waar ik hem wil hebben.
Rechter pookje. Wist ik eerst ook nietquote:Op dinsdag 29 september 2015 09:48 schreef Oldground het volgende:
[..]
Ja, maar dat draaien is dan ook maar beperkt toch? Ik krijg hem in ieder geval niet waar ik hem wil hebben.
PES moet gewoon overstappen op full manual in alle gamemodes. Dat filmpje is echt ziek.quote:Op woensdag 30 september 2015 12:10 schreef PBateman1978 het volgende:
2 full manual spelers, mooi om te zien hoe het dan speelt.
Spelers moeten dat gewoon zelf doen, des te eerder vind ik ook tegenstanders in online games.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 14:49 schreef Oldground het volgende:
[..]
PES moet gewoon overstappen op full manual in alle gamemodes. Dat filmpje is echt ziek.
Ja, precies. Ik vond dus helemaal niemand...quote:Op donderdag 1 oktober 2015 15:30 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Spelers moeten dat gewoon zelf doen, des te eerder vind ik ook tegenstanders in online games.
Ik snap niet waarom dit online wel kan en offline niet. Idioten daar bij Konami.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:24 schreef PBateman1978 het volgende:
Beter dat je online nu de juiste squads hebt.
Geloof iets met de FIFPro...quote:Op donderdag 1 oktober 2015 22:01 schreef Bronson_ het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom dit online wel kan en offline niet. Idioten daar bij Konami.
Wat houdt dat in?quote:Op donderdag 1 oktober 2015 22:04 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Geloof iets met de FIFPro...
Spelers diep sturen bij balbezit.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 10:51 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Kan je nog meer met die rechterstick behalve trucjes als je de juiste combinatie maakt?
Dat kun je bij edit data zelf instellen, er zit ergens bij de kit opties ook een optie om de kleur van het rugnummer aan te passen.quote:Op zondag 4 oktober 2015 13:28 schreef The_Verve het volgende:
Iemand een tip hoe ik de kleur van de rugnummers kan aanpassen? Chelsea speelt nu bijvoorbeeld met blauwe rugnummers op blauwe shirts.
Dank, ga het vanavond even proberen aan te passen.quote:Op maandag 5 oktober 2015 10:53 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat kun je bij edit data zelf instellen, er zit ergens bij de kit opties ook een optie om de kleur van het rugnummer aan te passen.
Ik moest het ook doen helaas, maar het viel qua tijd mee omdat er ook een aantal teams bij zitten die wel al de juiste kleur hebben.quote:Op maandag 5 oktober 2015 15:49 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Dank, ga het vanavond even proberen aan te passen.
Standaard gewoon denk ikquote:Op maandag 5 oktober 2015 18:06 schreef MMaRsu het volgende:
Ik wil wel es online tegen je spelen, wat voor controls gebruik jij? Ben zelf ook niet echt goed
Winnenquote:Op woensdag 7 oktober 2015 12:27 schreef Alovenac het volgende:
Want zijn de beste mogelijkheden om teamgeest omhoog te werken?
29 oktober.quote:Op donderdag 8 oktober 2015 10:50 schreef Leonos het volgende:
WAAR IS DE PATCH EN SPELERS UPDATE?!!!!![]()
![]()
Ik had Boilesen...quote:Op zondag 11 oktober 2015 08:54 schreef Alovenac het volgende:
Darmian uit de special agent road to Euro 2016 80+ competitie.
Andere bekers etc. Zijn nu ook open.
Achjaaa, hebben we weer iets om naar uit te kijkenquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 11:11 schreef Slobeend het volgende:
Donderdag eindelijk ML doen. Blijft toch belachelijk
Offline tegen elkaar heb je al een tijdje die live-update. Weet niet of dat voor de ML ook al was, niet gekeken.quote:
Nee.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 12:08 schreef Bronson_ het volgende:
[..]
Offline tegen elkaar heb je al een tijdje die live-update. Weet niet of dat voor de ML ook al was, niet gekeken.
Moet werkenquote:Op donderdag 29 oktober 2015 11:22 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
PS4 update 1.2 is er nu, 1040 MB.
quote:Op donderdag 29 oktober 2015 11:27 schreef Slobeend het volgende:
Schijnt dat de roster update tot 30/08 is. Veel spelers zoals Martial nog bij oude clubs. Iedereen mad op Twitter![]()
Ja maar die speelt kut.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 12:19 schreef Pizzakoppo het volgende:
Wat een ongelooflijke mongolen, ik koop hem ook tweedehands vanaf nu. Heb gelukkig sinds gisteren ook FIFA dus daar is tenminste alles up to date.
Dat mag je vinden. Feit blijft dat PES in potentie misschien wel beter is, maar die game is gewoon incompleet. Volgend jaar weer een kans voor Konami.quote:
Dat mag je vinden, de game is compleet zat en het draait bij mij om de gameplay, niet om de hoeveelheid teams/licenties.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 14:38 schreef satecl het volgende:
[..]
Dat mag je vinden. Feit blijft dat PES in potentie misschien wel beter is, maar die game is gewoon incompleet. Volgend jaar weer een kans voor Konami.
Ik speel overigens ook geen FIFA (meer) hoor, ben dus geen fanboyquote:Op donderdag 29 oktober 2015 14:39 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat mag je vinden, de game is compleet zat en het draait bij mij om de gameplay, niet om de hoeveelheid teams/licenties.
Gisteravond ML gedaan met Ajax. Staat de Graafschap 2equote:Op vrijdag 30 oktober 2015 12:27 schreef ZwevendToetsenbord het volgende:
Was zoveel tijd nu echt nodig voor de update waarna Poulsen de beste speler van de Eredivisie is......
Ik vind inmiddels, na tig potjes, dat de keepers zo slecht niet zijn. (het helpt sowieso om basic shooting naar advanced of manual te zetten, basic is gewoon te simpel)quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 13:05 schreef Lastpost het volgende:
Ze falen gewoon weer bij Konami. Nu weer de updates en de keepers, altijd wat.
Maar maar, nu won ik gister met Ajax bij Real uitquote:Op vrijdag 30 oktober 2015 13:08 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik vind inmiddels, na tig potjes, dat de keepers zo slecht niet zijn. (het helpt sowieso om basic shooting naar advanced of manual te zetten, basic is gewoon te simpel)
In ieder geval een minder groot probleem dan bijvoorbeeld de scheids die maar niet fluit voor een overtreding.
@Leonos:
PES is nooit realistisch geweest wat dat betreft, ik hou daar altijd al rekening mee voor ik een ML begin. Had vorig jaar met FC Utrecht binnen een seizoen spelers als Origi en Iturbe, verre van realistisch natuurlijk maar ik vermaak me altijd wel hoor.
Als ik een realistische voetbalgame wil spelen start ik Football Manager op.
Ik ben dan toch iets kritischer op dat punt vrees ik, speel al vanaf de demo met die manual settings qua passing, schieten en overige zaken en de keepers zijn gewoon ronduit matig en het niveauverschil tussen een Neuer of Vermeer is voor mij amper zichtbaar omdat ze beiden gewoon op bepaalde gebieden structureel de fout in gaan en/of te laat lijken te reageren, duiken en positioneel gewoon zwak staan opgesteld in veel gevallen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 13:08 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik vind inmiddels, na tig potjes, dat de keepers zo slecht niet zijn. (het helpt sowieso om basic shooting naar advanced of manual te zetten, basic is gewoon te simpel)
In ieder geval een minder groot probleem dan bijvoorbeeld de scheids die maar niet fluit voor een overtreding.
Fifa valt in het niet bij deze PES. PES heeft wellicht licensing issues, maar heerlijke gameplay en een (nagenoeg?) eerlijke Multiplayer. Controls zijn hetzelfde als je ze zo instelt.quote:Op woensdag 2 december 2015 13:25 schreef -J-D- het volgende:
Account van FIFA/Origin is geblocked omdat ik illegaal aan coin farming zou doen. Grote onzin, maar ze reageren niet op mijn mails.
Dan maar PES aanschaffen denk ik. Heb FIFA gespeeld sinds 1999 of zo, dus dat wordt even wennen. Nog nooit PES gespeeld.
En is eindelijk de ontbrekende rosterupdate uitgekomen? Dus alle transfers die op 31 augustus plaatsvonden?quote:Op maandag 25 januari 2016 19:10 schreef TvhN het volgende:
Is het inmiddels beter speelbaar?
Ergerde me destijds vooral aan de slechte keepers. Heb het spel al maanden niet meer gespeeld..
Nee volgend jaar.quote:Op donderdag 11 februari 2016 09:29 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
En is eindelijk de ontbrekende rosterupdate uitgekomen? Dus alle transfers die op 31 augustus plaatsvonden?
Alleen de euro 2016 dlc geloof ikquote:Op vrijdag 29 april 2016 16:33 schreef indiaantje89 het volgende:
Even een schopje omhoog.
https://www.bol.com/nl/p/uefa-euro-2016-ps4/9200000056602235/
Als ik deze game koop begrijp ik dan goed dat ik PES 2016 + UEFA Euro 2016 krijg voor de prijs van ¤ 27,99?? Dat staat namelijk bij de vragen en antwoorden.
Echter lijkt het me sterk omdat de PES 2016 zelf ¤ 49,95 kost?
Geven ze daar gewoon een verkeerd antwoord of zie ik iets anders over het hoofd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |