Door pijll? Stomme pijllquote:Op maandag 14 september 2015 08:56 schreef Quoi het volgende:
Volgens mij was dat geen grapje. Jullie zijn geïndoctrineerd
Een dag of 10 van te voren toch? Mijn schema zegt aankomend weekend m'n langste LDL en dan afbouwen. Schema zegt ook dat ik tot aan de marathon gewoon moet blijven lopen maar dat doe ik niet. Moet wel een taperperiode hebben.quote:Op maandag 14 september 2015 10:15 schreef La_Tramposa het volgende:
Schema voor over een week druppelt weer binnen.. ik vraag me af wanneer het taperen begint haha
Maar goed.. nog steeds geen pijntjes of geen extreme vermoeidheid dus we slaan ons er wel weer doorheen
Verschilt, sommige schema's doen zelfs 3 of 4 weken. Komende zondag dus nog de halve marathon, die ga ik wel op wedstrijdsnelheid lopen maar train er redelijk 'overheen', dan nog een week met 87 km. De week erna kan ik niet zien maar dan is het 2 weken van tevoren, dan zouden de kms toch wel omlaag moeten gaanquote:Op maandag 14 september 2015 10:18 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Een dag of 10 van te voren toch? Mijn schema zegt aankomend weekend m'n langste LDL en dan afbouwen. Schema zegt ook dat ik tot aan de marathon gewoon moet blijven lopen maar dat doe ik niet. Moet wel een taperperiode hebben.
Beetje sportrusten idee. Dat je met 14km ook een marathon kan.quote:Op maandag 14 september 2015 10:20 schreef YUR het volgende:
Gewoon omdraaien. Voltijds taperen tot 10 dagen voor de marathon. Dan heeeeel hard gaan trainen en maar zien hoe het gaat op de dag zelf
Ik probeer het dit keer op deze manier. En dan van de kustmarathon een HLDL maken ofzoquote:Op maandag 14 september 2015 10:27 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Beetje sportrusten idee. Dat je met 14km ook een marathon kan.![]()
Nee ik doe het wel op de "traditionele" manier
Ja als je al een paar marathons heb gehad dan kan het denk ik ook wel, of lijkt het me in ieder geval makkelijker.quote:Op maandag 14 september 2015 10:52 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik probeer het dit keer op deze manier. En dan van de kustmarathon een HLDL maken ofzo
Nog maar drie weken!quote:Op maandag 14 september 2015 10:52 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik probeer het dit keer op deze manier. En dan van de kustmarathon een HLDL maken ofzo
Toch zijn je wetten stomquote:Op maandag 14 september 2015 09:58 schreef pijll het volgende:
[..]
Van mij hoeft niemand zich wat aan te trekken van wat ik over hun pr's denk. Zelfs jij niet.
Ik weet het. Ik heb afgelopen weekend een snelle tijd op de 8 EM gelopen, maar:quote:
Ik hoop echt serieus op heroïsche omstandigheden. Daar heb ik nou écht zin inquote:Op maandag 14 september 2015 10:59 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Nog maar drie weken!Ik heb er zin in!
Vooral die training van zaterdag over het parkoers zorgde ervoor dat ik er weer extra veel zin in heb.
Ik vraag het me afquote:Op maandag 14 september 2015 10:53 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Ja als je al een paar marathons heb gehad dan kan het denk ik ook wel, of lijkt het me in ieder geval makkelijker.
Hehe, een lekkere stevige zuidwesterquote:Op maandag 14 september 2015 11:08 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik hoop echt serieus op heroïsche omstandigheden. Daar heb ik nou écht zin in![]()
Windkracht 8 en slagregens ofzo
Hoe lang (en ver) is jouw langste duurloop dan DW? Ik weet nog niet helemaal hoe ik mijn loopjes deze week in ga vullen.quote:Op maandag 14 september 2015 10:18 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Een dag of 10 van te voren toch? Mijn schema zegt aankomend weekend m'n langste LDL en dan afbouwen. Schema zegt ook dat ik tot aan de marathon gewoon moet blijven lopen maar dat doe ik niet. Moet wel een taperperiode hebben.
Mijn schema zegt 30 maar ik doe 35. Heb er steeds 3km bij opgeteld.quote:Op maandag 14 september 2015 11:10 schreef Voccar het volgende:
[..]
Hoe lang (en ver) is jouw langste duurloop dan DW? Ik weet nog niet helemaal hoe ik mijn loopjes deze week in ga vullen.
Maar hoe bedoel blijven lopen? Taperen is niet stoppen met lopen he?quote:Op maandag 14 september 2015 10:18 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Een dag of 10 van te voren toch? Mijn schema zegt aankomend weekend m'n langste LDL en dan afbouwen. Schema zegt ook dat ik tot aan de marathon gewoon moet blijven lopen maar dat doe ik niet. Moet wel een taperperiode hebben.
quote:Op zondag 13 september 2015 22:13 schreef Guppyfriend het volgende:
goed hoor, respect. En ik maar denken dat het ik het zwaar had en moest afzien (want dat denk ik dan tijdens zo'n race, dat de rest het veel minder zwaar heeft op een of andere manier. Later hoorde ik wel van meer mensen dat het pittig was. Ondanks het relatief vlakke parcours, is het toch heftig. Het was ook benauwd weer en die drankposten kwamen iedere keer wel erg goed van pas.SPOILER: BtB-verhaaltje!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maargoed, volgend jaar weer. Ik denk dan dat ik voor de 3EM ga. Dan ben ik er ook eerder weer vanaf
Heb je ons nog gezien in de bocht vlak voor de finish, daar waar je het plein opdraait?
Ik loop de maandag voor de marathon (de mijn is op zaterdag) nog een training van een kilometer of 8 en daarna loop ik waarschijnlijk niet meer. Ik voel me er altijd prettig bij het op die manier te doen. Benen voelen dan lekker hongerig zaterdag.quote:Op maandag 14 september 2015 11:16 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Maar hoe bedoel blijven lopen? Taperen is niet stoppen met lopen he?
Als je je daar prettig bij voelt kun je dat wel doen natuurlijk, maar als je ineens van 3-4-5 keer in de week lopen een week niks gaat doen voel je je daar niet per se fitter door..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |