Ik kende PNAC natuurlijk al lang, maar vandaag kwam ik via de site die de mails openbaarde deze tegen:quote:Op zaterdag 12 september 2015 22:41 schreef Xan21 het volgende:
2000 PNAC Rebuilding America's Defences
'The PNAC's stated goal was "to promote American global leadership". .... a long one, "absent some catastrophic and catalyzing event - like a new Pearl Harbor.'
bronquote:9:20 a.m. “Today is Pearl Harbor.”
— Mary Matalin, the counselor to Vice President Dick Cheney, receives this from David Horowitz, a conservative writer.
De 747 vloog tijdens de ontwerpfase van het WTC nog niet eens. Men ging uit van een 707.quote:Op zaterdag 12 september 2015 21:14 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
Nee, dat is geen onzin, en dat is ook niet hoe het zit.
Bij het ontwerp hield men rekening met het feit dat het toen zwaarste bestaande toestel, de boeing 747, er tegenaan zou kunnen vliegen.
Dat lijkt me sterk aangezien de snelheid de belangrijkste parameter is. Kinetische energie schaalt namelijk kwadratisch met de snelheid.quote:De redundantie eisen destijds waren groter dan 10, das na te zoeken, en de de vliegsnelheid is daarin nooit een factor geweest.
EgyptAir vlucht 990 haalde mach .99 tijdens haar duikvlucht (equivalente snelheid van 460 knopen) en bleef intact tot aan de impact. En zo zijn er wel meer toestellen (geen 767's maar wel andere boeings) die veel harder hebben gevlogen dan hun ontwerpsnelheid en zelfs ook weer veilig geland zijn. Die getallen die je hier noemt zijn onzin.quote:Verder is er wel bekend dat de vliegtuigen een hogere snelheid hadden dan volgens de fabrikant mogelijk was op de hoogte waarop ze vlogen.
de topsnelheid waarmee ze zouden zijn ingevlogen volgens de radartrack en blackboxen, zijn op zeenivo (luchtdruk in QNH0 fysiek onmogelijk haalbaar.
Boeing heeft dit herhaaldelijk bevestigd, telefonisch (beschikbaar) en op papier ( ook beschikbaar).
De topsnelheid van de Boeing 767-222 is op zeenivo maximaal 360 knopen, en bij alles boven de 320 is het toestel volledig onbestuurbaar door de trillingen die de luchtweerstand dan veroorzaken.
De gestelde 510 knopen die het toestel zou hebben gehad bij de inslag is fysiek onmogelijk, omdat het bij >380 zijn structurele samenhang verliest, en de vleugels en draagvlakken afbreken.
Dat zijn niet mijn beweringen, maar kan iedere piloot je vertellen, en Boeing bevestigd het herhaaldelijk.
De enige manier om >500 knopen te halen is door op een hoogte van 35.000 FT te vliegen, waar je luchtweerstand vele malen minder is, dat is precies de reden dat die toestellen rond die hoogte hun cruise-snelheid halen, en nooit lager dan daar.
De vuurballen consumeerden 10-25% van de op dat moment aanwezige brandstof in de vliegtuigen. 75-90% van de aanwezige brandstof kwam dus in of rond de torens terecht.quote:Op zaterdag 12 september 2015 21:51 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
De brandstof is verwaarloosbaar omdat die grotendeels in de vuurbal opging, de brand werd niet gevoed en was niet heet genoeg om de overlevenden vlak boven de inslag te steren, die zwaaiden minuten later zichtbaar om hulp.
En op welke verdieping begaf Palmer (de naam van de brandweercommandant die dit zei) zich op dat moment? En waar was de schade aan het gebouw het grootst en woedden de grootste branden? (Tip, niet op de verdieping waarop Palmer zich op dat moment bevond en een brandhaard signaleerde).quote:Op zaterdag 12 september 2015 21:59 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
en brandde ook gelijk weer uit, wat in de beelden zichtbaar is.
De brandweermannen in het gebouw hebben het meermaals doorgegeven, " a phew small pockets of fire" " I can knock them out with two lines"
Een paar kleine brandjes, die krijgen we met twee slangen wel uit.
Rumsfeld, Cheney en Bush hebben veel geld verdiend dankzij die invallen in Irak en Afghanistan via al die private bedrijfjes waarbij zij een flinke vinger in de pap hadden.quote:Op zaterdag 12 september 2015 22:25 schreef indiaantje89 het volgende:
Ik snap wel het idee dat mensen denken dat Amerika een oorlog zou willen hebben in die landen. En ik zal niet ontkennen dat ze misschien van de gelegenheid gebruik hebben gemaakt.
Maar het lijkt mij dat er gewoon 100 andere opties zijn geweest om zoiets op te zetten wat de USA minder slachtoffers + minder geld te hebben gekost.
Dat geldt natuurlijk voor alle media. We kunnen simpelweg in veel gevallen niet zeker weten wat de waarheid is, daarvoor zijn er veel te veel filters.quote:Op zaterdag 12 september 2015 21:35 schreef indiaantje89 het volgende:
Het is maar net wat je wil geloven.
Persoonlijk geloof ik niet in een conspiracy. Om zoiets in het geheime te doen binnen een WTC waar dagelijks tienduizenden mensen komen lijkt me erg lastig.
En als de USA echt een oorlog wilde creëren dan zijn er tig andere manieren omdat te doen, wat veel minder levens kost en wat veel minder geld zou kosten. Bijvoorbeeld een ontvoerde journalist om maar wat te noemen. Daarnaast zijn de moslim extremisten natuurlijk ook geen lieverdjes is gebleken en zijn degelijk wel in staat tot deze dingen.
Daarnaast blijf het ook een beetje in verhaal van wie je wilt geloven. Je kan op internet ook vinden dat er roze olifantjes bestaan.. Niet alles is waar op het web, niet iedere expert is een expert irl.
Hij is volgens mij nogal nieuw in [BNW] landquote:Op zaterdag 12 september 2015 22:59 schreef Terecht het volgende:
Zo'n beetje alles wat jij hier in dit topic hebt beweerd klopt niet. Een prestatie op zich om er zo consequent naast te zitten.
Neem daarbij nog de asbest die in de bouw was aangebracht, en die verwijderd zou moeten gaan worden, alleen al de asbestverwijdering zou meer kosten dan de torens opleverden aan huur.quote:Op zaterdag 12 september 2015 22:41 schreef Xan21 het volgende:
Ik snap dat je zo denkt en ik zelf geloofde het ook niet tot ik in 2006 Thomas Scott Gordons verhaal hoorde.
Ten eerste heb je die twee dode witte olifanten (WTC torens) die een crime zijn voor de eigenaren. Het 'perfecte' doelwit...ook het persoonlijke drama wat er bij komt kijken (gigantische explosies, vallende mensen, telefoontjes uit de torens etc) om het volk kwaad te krijgen zodat alle boze zombies direct klaarstaan om de oorlog in te gaan. Ik denk dat het nu niet meer zou werken, omdat mensen veel meer voor zichzelf denken. Veel soldaten komen gedesillusioneerd terug.
2.3 Triljoen in transacties vermist (10-09-2001) in exacte gedeelte waar het Pentagon werd geraakt. (Dov Zakheim, CEO van Flight termination systeem, wat gebruikt is voor de vliegtuigen)
2000 PNAC Rebuilding America's Defences
'The PNAC's stated goal was "to promote American global leadership". .... a long one, "absent some catastrophic and catalyzing event - like a new Pearl Harbor.'
Martial Law ingevoerd door Jeb Bush in Florida 4 dagen voor 9/11 (waar Bush Jr zich zou bevinden rond de 'aanslagen')
Ik zal het nog makkelijker maken, een overlevende die erbij was kan het je vertellen.quote:Op zaterdag 12 september 2015 22:59 schreef Terecht het volgende:
En op welke verdieping begaf Palmer (de naam van de brandweercommandant die dit zei) zich op dat moment? En waar was de schade aan het gebouw het grootst en woedden de grootste branden? (Tip, niet op de verdieping waarop Palmer zich op dat moment bevond en een brandhaard signaleerde).
Zo cool je redenering, dat was een duikvlucht recht omlaag, die vloog niet meer, die viel de lucht uit.quote:Op zaterdag 12 september 2015 22:59 schreef Terecht het volgende:
EgyptAir vlucht 990 haalde mach .99 tijdens haar duikvlucht (equivalente snelheid van 460 knopen) en bleef intact tot aan de impact.
Check je feiten, dat is alleen gelukt bij zwaar aangepast en verstevigde militaire toestellen.quote:En zo zijn er wel meer toestellen (geen 767's maar wel andere boeings) die veel harder hebben gevlogen dan hun ontwerpsnelheid en zelfs ook weer veilig geland zijn. Die getallen die je hier noemt zijn onzin.
En dat baseer je op:quote:Op zaterdag 12 september 2015 22:59 schreef Terecht het volgende:
De vuurballen consumeerden 10-25% van de op dat moment aanwezige brandstof in de vliegtuigen. 75-90% van de aanwezige brandstof kwam dus in of rond de torens terecht.
http://www.sciencedirect.(...)ii/S0082078404001778
quote:A simple model of the World Trade Center fireball dynamics
Op de 78 verdieping meldt hij 2 kleine brandjes, de eerste die hij tegenkomt,quote:Op zaterdag 12 september 2015 22:59 schreef Terecht het volgende:
En op welke verdieping begaf Palmer (de naam van de brandweercommandant die dit zei) zich op dat moment? En waar was de schade aan het gebouw het grootst en woedden de grootste branden? (Tip, niet op de verdieping waarop Palmer zich op dat moment bevond en een brandhaard signaleerde).
Een prestatie als je deze mensen kunt negeren, kompleet met timer tot de ontploffingen en instorting.quote:Op zaterdag 12 september 2015 22:59 schreef Terecht het volgende:
Een prestatie op zich om er zo consequent naast te zitten.
Ow wacht, toch wel..quote:Op zaterdag 12 september 2015 20:11 schreef Terecht het volgende:
De structuur was ook helemaal niet bestand tegen van zulke 10 vliegtuiginslagen.
Stel dat dit allemaal klopt. Wat wil je hiermee beweren?quote:Op zaterdag 12 september 2015 21:14 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[...]
Verder is er wel bekend dat de vliegtuigen volgens de officiele versie een hogere snelheid hadden dan volgens de fabrikant mogelijk was op de hoogte waarop ze vlogen.
[...]
Dat de radartracks en blackboxen totaal onzinnige data vertonen,quote:Op zaterdag 12 september 2015 23:58 schreef Kikopuz het volgende:
Stel dat dit allemaal klopt. Wat wil je hiermee beweren?
Ergo... Die gegevens zijn fout? De fabrikanten kennen hun eigen producten niet goed genoeg? Wat precies?quote:Op zondag 13 september 2015 00:02 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
Dat de radartracks en blackboxen totaal onzinnige data vertonen,
die volgens de fabrikanten letterlijk fysiek onmogelijk zijn.
Ergo, de gegevens die de regering presenteerde waren totaal verzonnen, absolute fake.quote:Op zondag 13 september 2015 00:06 schreef Kikopuz het volgende:
[..]
Ergo... Die gegevens zijn fout? De fabrikanten kennen hun eigen producten niet goed genoeg? Wat precies?
Kijk dat overheden niet te vertrouwen zijn op welk niveau dan ook dat is begrijpelijk. Je moet oppassen dat je er niet paranoïde van word. Maw gebruik het om je eigen beslissingen te nemen. Een blind vertrouwen hebben op overheden draaien vaak uit op teleurstellingen. Je alles in de nek laten lullen en maar met een massa meelopen is niet altijd de beste weg. Soms doe je dat uit noodzaak.quote:Op zaterdag 12 september 2015 23:41 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
Op de 78 verdieping meldt hij 2 kleine brandjes, de eerste die hij tegenkomt,
en geeft aan dat hij die met "two houselines" (kleine intern aanwezige brandslangen) makkelijk aan kan.
Luister vooral niet naar mij, maar luister naar hem, en zijn collega's.
Luister naar hun stemmen, geen paniek, weinig gewonden.
Zijn we nu serieus op het punt van de nucleaire explosie aanbeland?quote:Op zondag 13 september 2015 00:11 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
Nog een foto die de theorie van Dimitri Khalezov volledig ondersteunt.
[ afbeelding ]
Ik sta open voor redelijke argumenten.quote:Op zondag 13 september 2015 00:14 schreef luxerobots het volgende:
Zijn we nu serieus op het punt van de nucleaire explosie aanbeland?
Waar is Osama in het verhaal?quote:Op zondag 13 september 2015 00:18 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
Ik sta open voor redelijke argumenten.
Als je ergens een betere theorie hebt die alle zichtbare verschijnselen verklaart dan laat ik me graag overtuigen.
Lastig als er VN inspecteurs lopen.quote:Op zondag 13 september 2015 00:15 schreef Beathoven het volgende:
-knip- zo'n domme regering die faalde om bij Sadam een paar massavernietigingswapens in het zand te verstoppen.-knip
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |