abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_156004103
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 september 2015 15:11 schreef gestreeptestoel het volgende:
Ohh nee 11 sept is dan toch niet erg?! Zou ik geen probleem mee hebben
Ik ook niet inderdaad. Maar in mijn omgeving werd dat dus gezegd.
pi_156004630
Ach, 12 sept is ook mooi, Malteser! :+

Hier pizza besteld. Ik heb van de UD maar de ultieme luie dag gemaakt. 4 afleveringen van een tv-serie bekeken op netflix, een dutje gedaan (heel hard gesnurkt volgens de duutser :@ ) en nu pizza besteld. Heerlijk. Waarschijnlijk nog een laatste rustig weekend met z'n tweetjes, we gaan er van genieten!
pi_156004753
Cassandra en stoel jullie maken het wel spannend zeg! Ik hoop dat alles goed gaat, cassandra hopelijk blijft mini nog even binnen en stoel, naja die van jou mag wel komen toch :D.

Jagar wizzy en malteser ook al bijna aan de beurt :o. Gaat snel zo!

Mignonne gecondoleerd, en veel sterkte.

Verder iedereen die gereageerd heeft op de baby-bij-je-slapen kwestie heel erg bedankt O+. Teveel om op te reageren maar heb alles gelezen en het zijn heel heldere argumenten waar ik me ook in kan vinden (ben ik toch niet gek ;)). Van 't weekend nog maar eens rustig bespreken met vriend..
pi_156007186
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2015 18:36 schreef Jagärtrut het volgende:
Ach, 12 sept is ook mooi, Malteser! :+

Hier pizza besteld. Ik heb van de UD maar de ultieme luie dag gemaakt. 4 afleveringen van een tv-serie bekeken op netflix, een dutje gedaan (heel hard gesnurkt volgens de duutser :@ ) en nu pizza besteld. Heerlijk. Waarschijnlijk nog een laatste rustig weekend met z'n tweetjes, we gaan er van genieten!
Klopt Jagär, evenals de 13e, de 14e, de 15e, enz ;). Het maakt me echt niet uit. Maar jij eerst, en Wizzy en Stoel want jullie UD's liggen voor die van mij. Dus hop hop dames!
Ik ben morgen pas 39 weken dus ik mag nog even.
pi_156007518
Ik heb geen datum die ik liever niet wil, maar als ik 37 weken ben ben ik jarig. Dat hoeft van mij ook niet. ;)

Mijn man leest een boekje voor aan dochter van twee: 'dit zijn schaapjes, wat maken we van schaapjes?' Dochter weet het niet. Man: 'shoarma' :') En daar heb ik dan straks drie kinderen van O+

Het goede antwoord was wol trouwens :P
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_156007581
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2015 20:21 schreef Estrys het volgende:
Ik heb geen datum die ik liever niet wil, maar als ik 37 weken ben ben ik jarig. Dat hoeft van mij ook niet. ;)

Mijn man leest een boekje voor aan dochter van twee: 'dit zijn schaapjes, wat maken we van schaapjes?' Dochter weet het niet. Man: 'shoarma' :') En daar heb ik dan straks drie kinderen van O+
:Y Goede opvoeding. Realistisch en helder. ^O^
Professioneel gifmenger.
pi_156007671
Wol maak je ook niet van schapen zelf :P
pi_156007936
Cassandra wat een schrik. Bij vragen PM mij gerust :*
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_156010001
Pfff net ff gedouched, tis al een tijdje rustig binnen, maak me gek van de zorgen. Zo ff rustig op bed liggen, op mijn zij, en als t rustig blijft weer ff naar t ziekenhuis bellen. Kutzooi. Dahaag onbezorgde zwangerschap
pi_156010585
Cassandra, wat een schrik, kan mij goed voorstellen dat je hier erg onzeker door wordt :* Ik hoop dat mini voorlopig binnen blijft.

Gestreeptestoel is het niet zo dat je bloeddruk omhoog gaat aan het eind van de zwangerschap/ net voor de bevalling. Dacht dat de verloskundige dat vorige zwangerschap zei. Ik hoop voor jou dat de kleine zich snel zal melden.

Jagartrut de mijlpaal der mijlpalen bereikt *O*

Mignonne gecondoleerd, jeetje wat is dat snel gegaan. Fijn voor je oma dat haar een lange lijdensweg bespaard is gebleven. En wat fijn dat je haar nog de naam hebt kunnen vertellen. Sterkte met de komende dagen.

Zag een aantal mooie echo foto's voorbij komen O+

Lb heb je al een uitslag??
pi_156011600
Oh al die echo's O+ Ik kijk echt uit naar de echo voor de bepaling hier...

Cassandra :* Logisch dat je je zo onzeker voelt.. Ik hoop mee voor mooie ctg's de komende weken!

Gestreeptestoel spannend zeg.. Balen van je bloeddruk!

Jager *O* 40 weken!

Ik kreeg vandaag mijn eerste "Zo dat wordt al goed zichtbaar!"
Beetje jammer dat het toch echt mijn eigen vetjes zijn :')
Maar klopt wel dat mijn houding wat veranderd en het daardoor wat lijkt maar helaas.
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_156011685
@Cassandra: sterkte! Hopelijk blijft de mini nog even binnen zitten.

@Sillie: mijn kraamverzorgster vertelde dat de vk ook altijd een zakje voeding heeft, mocht het niet lukken met de bv. (klopt dat Mignonne?) Ik had een pak voeding gekocht voor de zekerheid en dat staat nu nog stof te vergaren.

@bevallingsdatum: ik had ingezet op 15-7-15 en wilde perse niet op 16-7 bevallen ivm een andere verjaardag hier in de familie. Guess what.. Weeën op de 15e en geboren op de 16e. Ach jaaa :+
pi_156011964
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2015 22:14 schreef kazy het volgende:
@Cassandra: sterkte! Hopelijk blijft de mini nog even binnen zitten.

@Sillie: mijn kraamverzorgster vertelde dat de vk ook altijd een zakje voeding heeft, mocht het niet lukken met de bv. (klopt dat Mignonne?) Ik had een pak voeding gekocht voor de zekerheid en dat staat nu nog stof te vergaren.
tsja... Veel vk's hebben die idd. Maar als je vk een borstvoedingscertificaat heeft dan heeft ze die niet. Officieel. En heel officieel mag je ze eigenlijk ook niet hebben, want het is reclame cq promotiemateriaal van de kunstvoedingfabrikanten en reclame voor kv 1 is verboden door de who.
:)
  vrijdag 11 september 2015 @ 22:29:52 #239
149959 SQ
snelle trees
pi_156012171
Even inbreken hoor, zo'n baby kan best lang zonder eten als ze geboren zijn. Je hoeft dus echt niet binnen drie uur een fles nutrilon klaar te hebben staan ;) hier duurde het wel 48 uur vooraleer er überhaupt iets uit kwam en mauw heeft echt geen fles gehad. En als je dan tķch persé iets in huis wil halen, pak dan idd die 100cc portiezakjes :)
disclaimer
  vrijdag 11 september 2015 @ 22:35:34 #240
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_156012341
Lees ik nou zo over LB's uitslag heen of is die nog niet bekend (hier?)
pi_156012884
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 september 2015 22:35 schreef Spees_Eend het volgende:
Lees ik nou zo over LB's uitslag heen of is die nog niet bekend (hier?)
Ik hoop zo dat het oké is....
pi_156013039
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 september 2015 22:53 schreef Malteser het volgende:

[..]

Ik hoop zo dat het oké is....
ja, ik ook!

Ik heb een beetje een zeurderig gevoel onder in mn buik. Net als tijdens menstruatie. Niet het idee dat er echt iets door gaat zetten, wel alsof er wellicht in ieder geval iets gebeurd. Dit is de eerste keer deze 40 weken dat ik iets voel (ok, nee, dit gevoel had ik de eerste 2 weken ook).

Ik vertelde de duutser dit, en die is nu helemaal zenuwachtig. O+ T duurt vast nog even...
pi_156014978
Jager zo begon t hier :9

Ik zit op m'n fitnissbal te wiegen.. Terwijl ik hier lees. Net weer fijn diarree.. :7 man slaapt.. Lukt mij zo echt niet.

Lb idd nog niet gezien.

Cassandra, al wat gevoeld?

Wat bloeddruk betreft. Geen idee of dat aan t eind zo omhoog gaat. ZE waren iig tevreden
pi_156015267
Ooh jahar wat heerlijk dat je je tot t einde zo goed voelt. Blijft toch nog even spannend.

Stoel ook, je hikt er tegen aan hé, hopelijk heb je je meisje snel in je armen.

Hier thuis nog geen activiteit, en in t ziekenhuis langer moeten blijven ivm verhoogde hartslag, baby schommelde tussen 160/180, die was knetterdruk.
Mocht voor opname kiezen, maar ik ben vooral bang dat ik niet tijdig merk dat zijn conditie achteruit gaat, verder wil ik lekker slapen zo, in mijn eigen bed, met mijn man naast mij. Dus nu mag ik morgen en zondag voor een ctg en krijg ik maandag de dopplermeting. Helemaal prima ^O^
pi_156015342
Ik hoop dat je even lekker kan slapen zo! :* morgen hopelijk alles in orde.

Er zit hier niet echt regelmaat in. Als ik loop komen ze sneller.. Houden max 20 sec aan. Hopelijk dit weekend n baby!
  zaterdag 12 september 2015 @ 00:10:12 #246
171422 LadyBlack
paint it black
pi_156015390
*Inbreekt*

Ik had een bruiloft vandaag, maar kon bellen voor de uitslag, en die was helemaal goed! O+ *O* O+

Ben in alle opluchting wel vergeten te vragen of t nou inderdaad een jongetje is :')
pi_156015408
LB *O* *O*
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_156015453
*O* *O* *O*
pi_156015526
LB *O*

Hopelijk krijg je nog wat rust stoel. En dit weekend een baby, ik hoop t, voor jou dan ;)
pi_156016266
LB *O*

En gezellig Jantina, ik ga ook voor 15-10-15! (Om 10:15 of 15:10, of course) 8-)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')