Er staat dat ze in overleg was met collega's en niet op het speelplein was, niet dat ze niet op school was.quote:Op donderdag 10 september 2015 14:57 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Dan zou er minstens een vraagteken achter moeten.
Lerares was niet op school en kan derhalve nooit dat joch gewurgt hebben terwijl het in de tt staat als zijnde een feit.
Stemmingmakerij dus.
Inderdaad. Het doet mij denken aan springtouw.quote:Op donderdag 10 september 2015 15:04 schreef Stompzinnig het volgende:
[..]
Ziet die foto er uit alsof hij met messen behandeld is? Ik zie gewoon een schaafword in de vorm van een lijn in zijn nek.
Die helemaal rondom gaat. Dat is niet van vallen.quote:Op donderdag 10 september 2015 15:04 schreef Stompzinnig het volgende:
[..]
Ziet die foto er uit alsof hij met messen behandeld is? Ik zie gewoon een schaafword in de vorm van een lijn in zijn nek.
welkom in antwerpen 2015quote:Op donderdag 10 september 2015 15:00 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Dat bericht is duidelijk, maar waarom is er een filmpje van protesterende vrouwen in Bagdad bij geplaatst?
Het was toch in Antwerpen?
Ik had vroeger geen schommelquote:Op donderdag 10 september 2015 15:04 schreef Prutzenberg het volgende:
[..]
Ik had vroeger gewoon beton onder de schommel.
Springtouw, koordjes aan een capuchon, hardhandig spelen.quote:Op donderdag 10 september 2015 15:05 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Die helemaal rondom gaat. Dat is niet van vallen.
Misschien kreeg ik vroeger wel gewoon kleding die veilig was.quote:Op donderdag 10 september 2015 15:07 schreef yvonne het volgende:
[..]
Springtouw, koordjes aan een capuchon, hardhandig spelen.
Touwtjes aan een trui waren te gevaarlijk voor je? Moest je ook een helmpje op tijdens het buitenspelen?quote:Op donderdag 10 september 2015 15:08 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Misschien kreeg ik vroeger wel gewoon kleding die veilig was.
Ik werd compleet ingepakt met airbags.quote:Op donderdag 10 september 2015 15:10 schreef Stompzinnig het volgende:
[..]
Touwtjes aan een trui waren te gevaarlijk voor je? Moest je ook een helmpje op tijdens het buitenspelen?
Te dom om te poepen.quote:Op donderdag 10 september 2015 15:39 schreef ootjekatootje het volgende:
Doen ze in België ook aan jeugdzorg? Ouders zijn wel erg bezig met een hetze tegen de juffrouw...
Lerares was ten tijde van de pauze niet op school.
http://www.gva.be/cnt/dmf(...)ident-op-speelplaats
Klinkt aannemelijk.quote:Op donderdag 10 september 2015 14:48 schreef Stompzinnig het volgende:
Ging iets mis met spelen, kind heeft au aan nek, ouders vragen hoe het komt, kind heeft van zijn tokkieouders geleerd dat liegen en andere mensen beschuldigen prima is als je er zelf beter van wordt, ouders gaan als doorgedraaide debielen verhaal halen, blijkt niets van het verhaal van kind te kloppen, ouders nog bozer omdat kind in hun ogen perfect is. Zoiets?
Misschien zijn ze nog niet zolang in België, en net uit een oorlogsgebied gekomen...quote:Op donderdag 10 september 2015 15:48 schreef Stompzinnig het volgende:
[..]
Te dom om te poepen.
Dus de ouders weigeren in gesprek te gaan (want ze weten natuurlijk dat dat enkel nadelig voor hen kan uitpakken) maar gaan wel voor de school staan schreeuwen?
Laat ze lekker een andere school zoeken voor hun kinderen, ik zou ze niet meer binnen laten.
Of het koord van z'n capuchon is ergens achter blijven haken...quote:Op donderdag 10 september 2015 14:56 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Nou, die rode striemen krijg je niet zomaar. Dat hij dus is gewurgd of opgehangen lijkt mij duidelijk.
Kleuterschool met elf klassen, multiculti.quote:Op donderdag 10 september 2015 16:03 schreef deedeetee het volgende:
Zitten er alleen maar moslim kinderen op die school ?
Arme juf en arm kind met zulke ouders.quote:'Geen misbruik door juf in Antwerpse kleuterschool'
Er zijn geen feiten van kindermisbruik gebeurd in de kleuter- en basisschool De Blokkendoos op het Antwerpse Kiel. Dat bevestigen ‘verschillende zeer betrouwbare bronnen’ aan Gazet van Antwerpen.
‘Niets wijst erop dat er in De Blokkendoos strafbare feiten zijn gepleegd’, zegt ook de Antwerpse burgemeester Bart De Wever. 'Het gaat hier om een geval van massahysterie die nog verergerd is omdat het zich binnen een etnische groep afspeelde. Daarenboven hebben moslimextrimisten deze situatie misbruikt', zegt de Antwerpse burgemeester.
Die dames voor de poort waren ander wel culti maar niet multi hoorquote:Op donderdag 10 september 2015 16:09 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Kleuterschool met elf klassen, multiculti.
http://www.stedelijkonderwijs.be/debijtjes/de-kleuterklassen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |