Heb veel goeds over deze store gehoord:quote:Op woensdag 9 september 2015 15:40 schreef 44rdbei het volgende:
Ik ben eigelijk nog opzoek naar Canvas schilderijen. In Nederland betaal je al snel een Euro of 70 en daarvoor heb je weinig bijzonders. Ik heb ook gekeken op FinAmericanArt maar dat is best duur.
ziet er goed uit. Ze versturen ze alleen zonder frame... hoe los jij dat op?quote:Op zondag 13 september 2015 22:29 schreef defokkingfoker het volgende:
[..]
Heb veel goeds over deze store gehoord:
http://www.aliexpress.com/store/1093028
Heb er laatst zelf 1 schilderij besteld.. is 2 dagen geleden geshiped. Nu nog kijken hoe de kwaliteit is![]()
Je kunt zelfs een plaatje naar de verkoper sturen, en dan zullen ze het voor je naschilderen
Weet ik eigenlijk nog niet..quote:Op zondag 13 september 2015 23:16 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
ziet er goed uit. Ze versturen ze alleen zonder frame... hoe los jij dat op?
Ik hoor graag hoe de kwaliteit his en of het lijkt op het origineel:)quote:Op zondag 13 september 2015 23:24 schreef defokkingfoker het volgende:
[..]
Weet ik eigenlijk nog niet..
Dacht zelf aan een goedkoop canvas en een nietpistoolMaar wacht eerst het pakketje af en zal dan kijken hoe ik het mooi kan ophangen
ALs het binnen komt probeer ik een klein reviewtje te schrijvenquote:Op zondag 13 september 2015 23:34 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Ik hoor graag hoe de kwaliteit his en of het lijkt op het origineel:)
quote:Op maandag 14 september 2015 14:54 schreef defokkingfoker het volgende:
[..]
ALs het binnen komt probeer ik een klein reviewtje te schrijven
Het gaat dan om deze http://www.aliexpress.com(...)-4cm/2045162614.html (50cm x 50 cm)![]()
![]()
Mja, ik ben niet zo handig dus zelf doen doe ik liever niet.quote:Op dinsdag 15 september 2015 14:57 schreef Majesty het volgende:
Ik heb al een aantal schilderijen van AliExpress besteld, bevalt erg goed.
Onderstaande onder andere. Zelf latjes op maat kopen en vast maken.
Sommigen verkopen zelfs inclusief frame, maar is meestal wel weer wat duurder.
Ik vraag me al lang af of het nou echt handgeschilderde zijn zoals ze beweren, of toch geprint. Ooit had ik twee dezelfde besteld (niet in dezelfde bestelling), die bleken toch te verschillen van elkaar.
[ afbeelding ]
Kind kan de was doen, weet zeker dat het je lukt.quote:Op dinsdag 15 september 2015 15:09 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
Mja, ik ben niet zo handig dus zelf doen doe ik liever niet.
Dit is illegaal om te importeren als het geleverd wordt met vuurwerk. Als je gepakt wordt is het geen overtreding, maar een misdrijf. Het valt onder de wapenwet. Oftewel, hele hoge straffen.quote:
Vermoeden kreeg ik al na de reacties. Dit gaan we niet doen dusquote:Op donderdag 17 september 2015 10:10 schreef Qunix het volgende:
[..]
Dit is illegaal om te importeren als het geleverd wordt met vuurwerk. Als je gepakt wordt is het geen overtreding, maar een misdrijf. Het valt onder de wapenwet. Oftewel, hele hoge straffen.
Als er geen vuurwerk bij zit mag het wel hoorquote:Op donderdag 17 september 2015 13:10 schreef µ het volgende:
[..]
Vermoeden kreeg ik al na de reacties. Dit gaan we niet doen dus. Thanks.
quote:Op zondag 13 september 2015 23:34 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Ik hoor graag hoe de kwaliteit his en of het lijkt op het origineel:)
CHI / [Review] Oil Painting on Canvas - Hand paintedquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |