Heb je een brandweerauto? Of ben je gehandicapt?quote:Op maandag 14 september 2015 09:55 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik mag overal gratis parkeren zonder dat ik een boete krijg
Ik ben niet gehandicapt maar heb wel zo'n kaart in mijn auto liggen (en ja, diegene heeft 'm ook echt nodig) dus ik kan gratis parkerenquote:Op dinsdag 15 september 2015 10:34 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Heb je een brandweerauto? Of ben je gehandicapt?
Aha... een diplomaat!quote:Op maandag 14 september 2015 09:55 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik mag overal gratis parkeren zonder dat ik een boete krijg
Maar het is een heel ander procesquote:Op dinsdag 15 september 2015 11:09 schreef Ton76 het volgende:
[..]
Aha... een diplomaat!
Owh wacht... diplomaten krijgen trouwens wel boetes, maar die betalen ze gewoon niet. Komt eigenlijk op hetzelfde neer.
Wat is dat voor n discriminatie dat als je niet kan lopen maar blijkbaar wel een auto kan rijden dat je niet hoeft te betalen voor een premium parkeerplek?quote:Op dinsdag 15 september 2015 10:55 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik ben niet gehandicapt maar heb wel zo'n kaart in mijn auto liggen (en ja, diegene heeft 'm ook echt nodig) dus ik kan gratis parkeren
Aparte link...quote:Op dinsdag 15 september 2015 10:34 schreef bloodymary1 het volgende:
Aan een werkster. Zou het best kunnen betalen en het zou heel handig zijn, maar ik vind schoonmaken echt niet belangrijk genoeg om geld aan uit te geven. Ga liever elke maand voor honderden Euro's uit eten.
Delft.quote:Op vrijdag 11 september 2015 23:47 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Welke metropool is dat, dat je 15 euro moet betalen voor 10 minuten parkeren?
30 euro vind ik echt belachelijk veel om te parkeren! Daar kun je al heel lekker voor lunchen! Parkeergeld levert toch totaal geen plezier op! Als je in een stad er niet onderuit komt om dat te betalen, dan ga ik er gewoon niet naar toe.quote:Op dinsdag 15 september 2015 12:12 schreef bloodymary1 het volgende:
Dat zoveel mensen moeite hebben met parkeergeld. Ik denk daar eigenlijk nooit over na, al is het wel duur. Laatst ging ik een dagje naar Amsterdam, maar de P en R was vol. Dan ga ik liever in het centrum staan, kostte wel 30 Euro, dan dat ik uren aan het zoeken ben naar een andere oplossing en nog allemaal moet lopen of met de tram. Maar ja, het is wel veel geld en je moet het allemaal maar kunnen betalen.
Is ook zeker zo, de prijzen van parkeren zijn de laatste jaren echt de pan uitgerezen. Maar ik bedoel te zeggen dat ik te lui ben om dan andere mogelijkheden te zoeken en dan maar ga dokken. En er vooral niet te veel over nadenken.quote:Op dinsdag 15 september 2015 22:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
30 euro vind ik echt belachelijk veel om te parkeren! Daar kun je al heel lekker voor lunchen! Parkeergeld levert toch totaal geen plezier op! Als je in een stad er niet onderuit komt om dat te betalen, dan ga ik er gewoon niet naar toe.
Hoeveel m2 bezet je nu met parkeren? 3? Hier koop je voor 30 euro 3m2 grond. Voor altijd
Vooral die eerste, dat wil ik nog niet eens gratis krijgen, maakt mij te veel lawaai en gevaarlijk. Aan gokken heb ik in mijn leven ooit 3 keer een staatslot gekocht en ook 3 keer niets gewonnen, dus die komen er dan ook nooit meer in....Tenzij gratis natuurlijk.quote:
Welkom bij de club, zo denk ik er ook over. Bij CDs wil ik het liefst zoveel mogelijk eerste persingen hebben. Te herkennen voor de kenners aan het volgende..quote:Op woensdag 16 september 2015 03:48 schreef Elfletterig het volgende:
Ik weiger geld uit te geven aan mp3's. Ik wil een fysiek product voor mijn geld, dus ik koop cd's.
Zo ver ga ik dan weer niet. Een cd is een cd. Uiteraard heb ik het dan wel over officiële cd, niet over illegale bootlegs, etc.quote:Op woensdag 16 september 2015 05:07 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Welkom bij de club, zo denk ik er ook over. Bij CDs wil ik het liefst zoveel mogelijk eerste persingen hebben. Te herkennen voor de kenners aan het volgende..
Matrixnummer dat eindigt met #01 of #02 op de CD run out
Made in W Germany by Polygram of Made by PDO (Philips Dupont Optical)
Bij voorkeur geen barcode op de backcover
Geen IFPI nummer op de CD run out
Bij voorkeur geen BMG/Sony Music distribution
Target CD bij made in West Germany
Bij made in Japan catalogusnummers die beginnen met 32 DP, 35 DP, CP35 of SRCS met Jasrac logo op de CD labelzijde (Japanse Buma /Stemra)
Matrixnummers bij Japanse CDs die eindigen op A101, 1A1 of 10A1 op de CD run out
Zijn vooral mensen met weinig geld die hier posten bedoel je. Zeiken over van alles en nog wat.quote:Op woensdag 16 september 2015 03:20 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Vooral die eerste, dat wil ik nog niet eens gratis krijgen, maakt mij te veel lawaai en gevaarlijk. Aan gokken heb ik in mijn leven ooit 3 keer een staatslot gekocht en ook 3 keer niets gewonnen, dus die komen er dan ook nooit meer in....Tenzij gratis natuurlijk.![]()
Maar afgezien van mij menig zijn het vooral mensen met weinig geld en een laag inkomen die aan die 2 dingen uitgerekend geld aan uitgeven.
Alsof dat er wat mee te maken heeftquote:Op woensdag 16 september 2015 07:07 schreef koekwausss het volgende:
[..]
Zijn vooral mensen met weinig geld die hier posten bedoel je. Zeiken over van alles en nog wat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |