quote:Op zondag 6 september 2015 11:26 schreef Svane het volgende:
Hallo!![]()
4+1 vandaag. Hoera! M'n streepjes zijn nog minder donker dan mij lief is, dus ik ben nog zenuwachtig maar op zich lijkt het wel echt zo te zijn, aah!
Hij gaat er goed mee om, maar vraagt wel elke dag of ik naar huis kom, want hij mist mij zo.quote:Op zondag 6 september 2015 11:33 schreef Ineffable het volgende:
Skoap, bizar dat je donderdag nog aan het werk was. Erg onverwacht zo allemaal. Is je oudste er een beetje ok onder?
Och, dat is ook wel weer heel lief. Het lijkt me een gek, onbestemd gevoel. Lig je in het ziekenhuis hier in de stad? Ik vind ze over het algemeen wel heel lief, gelukkig. Goede communicatie ook (behalve van de echonekplooimevrouw, maar dat is een ander verhaal). Sterkte hoorquote:Op zondag 6 september 2015 11:53 schreef Skoap het volgende:
[..]
Hij gaat er goed mee om, maar vraagt wel elke dag of ik naar huis kom, want hij mist mij zo.
quote:Op zondag 6 september 2015 11:26 schreef Svane het volgende:
Hallo!![]()
4+1 vandaag. Hoera! M'n streepjes zijn nog minder donker dan mij lief is, dus ik ben nog zenuwachtig maar op zich lijkt het wel echt zo te zijn, aah!
18 oktober wordt hij drie. Ik denk idd dat we het over dezelfde naam hebbenquote:Op zondag 6 september 2015 11:57 schreef gestreeptestoel het volgende:
Svane![]()
![]()
Skoap.. Hoe oud is hij? Als ik t goed heb heet hij ook L toch?
quote:Op zondag 6 september 2015 12:30 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik had zo'n intense droom vannacht over onze baby. Een jongetje, hij was heel lief en heel mooi, en de droom was alleen maar dat hij er net was en dat hij bij me lag en we elkaar aankeken. Ik werd er heel blij maar ook heel verdrietig van wakker. Hopelijk komt het allemaal goed en kunnen we elkaar inderdaad aankijken straks. En anders heb ik de droom nog.
Ze zijn allemaal zo ontzettend lief! Met de ene zuster heb ik meer een klik dan de ander natuurlijk, maar ze zijn allemaal lief & geduldig. De zaalarts die dit weekend dienst heeft is ook echt top. Korte lijntjes inderdaad. En mijn VK belt mij ook op om de dag om te vragen hoe het gaat.quote:Op zondag 6 september 2015 12:28 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Och, dat is ook wel weer heel lief. Het lijkt me een gek, onbestemd gevoel. Lig je in het ziekenhuis hier in de stad? Ik vind ze over het algemeen wel heel lief, gelukkig. Goede communicatie ook (behalve van de echonekplooimevrouw, maar dat is een ander verhaal). Sterkte hoor!
Zit er regelmaat in?quote:Op zondag 6 september 2015 14:07 schreef silliegirl het volgende:
Ik heb denk ik oefenweeen oid (kan dat al met 32 weken?) want harde buiken en krampjes. Erg prettig.
Alleen anders geschreven volgens mijquote:Op zondag 6 september 2015 14:14 schreef Skoap het volgende:
[..]
18 oktober wordt hij drie. Ik denk idd dat we het over dezelfde naam hebben
Nee. Tenminste, geen regelmaat die ik kan ontdekken. Echt pijnlijk ist ook niet, meer beetje zeurderig gevoel in mijn onderbuik.quote:Op zondag 6 september 2015 14:20 schreef L-E het volgende:
[..]
Zit er regelmaat in?
Svane ik had het gemist geloof ik, of ik was het alweer vergeten, maar gefeliciteerd joh!
Ach knulletje.quote:Op zondag 6 september 2015 11:53 schreef Skoap het volgende:
[..]
Hij gaat er goed mee om, maar vraagt wel elke dag of ik naar huis kom, want hij mist mij zo.
Bij mij hebben ze 't met 27+2 gedaan, dus lijkt me dat 27+5 ook kan.quote:Op zondag 6 september 2015 15:53 schreef hetzusjevan het volgende:
Svane, gefeliciteerd en welkom terug!
voor alle dames die het nu zwaar hebben. Het is ook niet niks hè. En Skoap, lijkt me extra k*t zo als je er nog eentje thuis hebt die je mist en dat je ook gewoon niet weet hoe lang dit nog gaat duren. Gelukkig gaat ie er verder goed mee om en is het personeel zo lief
.
Wij willen nog een vakantie boeken maar ik zie net dat we precies in de 26-27 wkn gaan.. en dan moet ik bloed prikken (ivm Rhesus C negatief). Ik lees dat dit echt pas met 27 wkn mag en niet eerder, en we komen terug als ik 27+4 ben.. desnoods kan ik dus met 27+5 bloed laten afnemen. Zal dan toch wel geen probleem zijn neem ik aan? Of moet zoiets echt precies met 27+0? Lijkt me niet toch?
Ah, dan zal het idd niet zo nauw komen. Thanksquote:Op zondag 6 september 2015 15:56 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Bij mij hebben ze 't met 27+2 gedaan, dus lijkt me dat 27+5 ook kan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |