Lol ik ben volgens mij zelden tot nooit sarcastisch hier. Ik vind dat 1 van de laagste soorten van humor die er is. Dus ik zeg dat ik het fijn zou vinden als een meid extra duidelijk maakt dat ze mij leuk vindt komt het op neer, wat niet zo raar is toch?quote:
Niet mee eens. Als je in het OV een gesprek voert op niet-fluistertoon (die heb je ook hoor) dan mag je er gewoon vanuit gaan dat mensen meeluisteren. Het merendeel van de mensen weet dat gewoon en zeggen meteen aan de telefoon al van: ''ik zit in de bus'' waar de andere dus al weet van: oke, hij kan niet vrijuit praten. Ik hoorde laatst een meid tegen haar vriend klagen over haar werk en wat voor kutbedrijf het wel niet was maar dat de klanten wel gelijk hadden maar zij daar ook niks over kon doen. De hele coupe kon meegenieten, was lekker hard. Dus ja niet echt slim he. Maar ik bemoei me er niet mee achteraf hoor. Dat weet je van het OV: openbaar. Dus gesprekken die je niet wilt voeren, doe je ook niet in het OV.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:50 schreef ook_gek het volgende:
Wat ook irritant is, zijn mensen die mee luisteren met een gesprek die ik heb met m'n vriendin en zich er opeens mee denken te bemoeien.
Kan het me eerlijk gezegd niet voorstellenquote:Op donderdag 3 september 2015 23:12 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Lol ik ben volgens mij zelden tot nooit sarcastisch hier. Ik vind dat 1 van de laagste soorten van humor die er is. Dus ik zeg dat ik het fijn zou vinden als een meid extra duidelijk maakt dat ze mij leuk vindt komt het op neer, wat niet zo raar is toch?
Oke voor het geval we elkaar verkeerd begrijpen..quote:Op donderdag 3 september 2015 23:17 schreef broccoli. het volgende:
[..]
Kan het me eerlijk gezegd niet voorstellen
Wederom snap je het weer niet. Ik voerde een normaal rustig gesprek met m'n vriendin. Met een gedempte stem om geen overlast te geven. Dan vind ik het al onbeleefd om mee te luisteren maar goed als dat soort personen daar gelukkig van worden, prima. Maar als ze midden in een gesprek zich er opeens mee gaan bemoeien vind ik dat asocial! Bemoei je gewoon met je eigen zaken.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:13 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Niet mee eens. Als je in het OV een gesprek voert op niet-fluistertoon (die heb je ook hoor) dan mag je er gewoon vanuit gaan dat mensen meeluisteren. Het merendeel van de mensen weet dat gewoon en zeggen meteen aan de telefoon al van: ''ik zit in de bus'' waar de andere dus al weet van: oke, hij kan niet vrijuit praten. Ik hoorde laatst een meid tegen haar vriend klagen over haar werk en wat voor kutbedrijf het wel niet was maar dat de klanten wel gelijk hadden maar zij daar ook niks over kon doen. De hele coupe kon meegenieten, was lekker hard. Dus ja niet echt slim he. Maar ik bemoei me er niet mee achteraf hoor. Dat weet je van het OV: openbaar. Dus gesprekken die je niet wilt voeren, doe je ook niet in het OV.
Ik ben wellicht een beetje te nuchter of te liefdeloos om me dit voor te stellen.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:20 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Oke voor het geval we elkaar verkeerd begrijpen..
Ik heb jou als vriendin en ik zeg op dit forum dat ik voor eeuwig met jou in mijn armen wil liggen..
Dan kan jij dat als negatief zien?
Als iemand stelt van: dat is mooi dat je dat zo ziet.
Dan kan jij geloven dat hij dat niet kan geloven terwijl de vriendin (ik in dit geval) dus heel erg mooi zit te patsen juist voor de vriend![]()
![]()
Behalve als ik het ben... Dan ren je keihard weg ;Pquote:Op donderdag 3 september 2015 23:22 schreef jodelahity het volgende:
Ik denk dat je het verkeerd leest of interpreteert.. wat ik zeg is namelijk vrijwel alleen maar als positief te zien voor jou, en ik bedoel het sowieso positief.
Als een meid zegt dat ze het gevoel heeft dat ze voor eeuwig bij me wil blijven weet ik niet wat ik daar negatief op moet zeggen.. ook niet op een sarcastische manier...
Jij bent één van de meest vriendelijke personen die ik ken op dit forum. Ik heb niet het idee dat ik weg zou rennen. Ook als je lichamelijk iets zou hebben, zou me niet uitmaken, omdat ik je mag. Dus je moet niet dat soort dingen gaan zeggenquote:Op donderdag 3 september 2015 23:28 schreef broccoli. het volgende:
[..]
Behalve als ik het ben... Dan ren je keihard weg ;P
Oh, ik dacht dat je haar aan de telefoon had. Maar goed, mengen in het gesprek doe ik ook echt niet. Meeluisteren voorkom je gewoon niet in het OV.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:22 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wederom snap je het weer niet. Ik voerde een normaal rustig gesprek met m'n vriendin. Met een gedempte stem om geen overlast te geven. Dan vind ik het al onbeleefd om mee te luisteren maar goed als dat soort personen daar gelukkig van worden, prima. Maar als ze midden in een gesprek zich er opeens mee gaan bemoeien vind ik dat asocial! Bemoei je gewoon met je eigen zaken.
Trouwens waar komt opeens de telefoon vandaan? Ik zat samen met haar in de tram.
Die uitspraak moet je ook weer niet te serieus nemen hequote:Op donderdag 3 september 2015 23:31 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Jij bent één van de meest vriendelijke personen die ik ken op dit forum. Ik heb niet het idee dat ik weg zou rennen. Ook als je lichamelijk iets zou hebben, zou me niet uitmaken, omdat ik je mag. Dus je moet niet dat soort dingen gaan zeggenJe maakt jezelf er minder blij mee en je zegt dingen die anderen niet denken.
UI? Ik plaats hier gewoon wat ik vindt zonder na te denken ja, zoals ik het op dat moment zie.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:37 schreef jodelahity het volgende:
Deezertje, is jouw UI echt hoe je je voelt?
*gniffel*quote:Op donderdag 3 september 2015 23:40 schreef jodelahity het volgende:
Oke mevrouw broccoli ik zal je niet te serieus nemen
heheheheh
Nee je avatar bedoel ikquote:Op donderdag 3 september 2015 23:41 schreef Deezertje het volgende:
[..]
UI? Ik plaats hier gewoon wat ik vindt zonder na te denken ja, zoals ik het op dat moment zie.
Snel overheen gepraat. Heb ik weer een blauwtje gelopenquote:Op donderdag 3 september 2015 23:42 schreef broccoli. het volgende:
[..]
*gniffel*
Ben benieuwd naar het antwoord van Fax
Mwah, ik doe me soms blijer voor dan dat ik me echt voel ja. Kan moeilijk teneergeslagen lopen, met die uitstraling zal ik nooit slagenquote:
Nee maar je kan in ieder geval een beter plaatje vinden dan zo'n 9 bij 9 pixl plaatje of wat is het. Mijn plaatje is ook niet bijsterend ofzo maar in ieder geval wel enigszins tof (vind ik zelf). Jij kan ook wel een betere vinden dan zo'n nerdicoon tochquote:Op donderdag 3 september 2015 23:46 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Mwah, ik doe me soms blijer voor dan dat ik me echt voel ja. Kan moeilijk teneergeslagen lopen, met die uitstraling zal ik nooit slagen
Ik zit op mn werkquote:Op donderdag 3 september 2015 22:44 schreef broccoli. het volgende:
[..]
Ik heb het voor de zekerheid herlezen maar kan me er niet in vinden eigenlijk.
Mij moet je overigens niet al te serieus nemen met dat soort opmerkingen, ik sta erom bekend om soms lekker te overdrijven.
Edit: Fax als je er bent, kun je je posts even toelichten?
Nee hoor, jij bent speciaalquote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef broccoli. het volgende:
[..]
Qua woordgebruik soms.Maar ik heb dat niet gezegd toch? Ik zei alleen dat ik me goed bij hem voelde, en dat ik niet weet wat ik met hem aanmoet. Als hij niet met me verder wil, dan is dat maar zo. Kan mij dat verrotten. Iets met vissen en zee. Ik heb genoeg 'meegemaakt' om amper/niet meer met mijn emoties te reageren.
En dat is hetgene waar Fax -imo- de plank misslaat. Hij gaat er vanuit dat ik de zoveelste wanhopige bakvis ben (althans dat lees ik erin dan) en dat ik me niet moet aanstellen.
Ik vind dat plaatje goed bij hem passen.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:47 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Nee maar je kan in ieder geval een beter plaatje vinden dan zo'n 9 bij 9 pixl plaatje of wat is het. Mijn plaatje is ook niet bijsterend ofzo maar in ieder geval wel enigszins tof (vind ik zelf). Jij kan ook wel een betere vinden dan zo'n nerdicoon toch
broccoli is gezond. een superfood.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:31 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Jij bent één van de meest vriendelijke personen die ik ken op dit forum. Ik heb niet het idee dat ik weg zou rennen. Ook als je lichamelijk iets zou hebben, zou me niet uitmaken, omdat ik je mag. Dus je moet niet dat soort dingen gaan zeggenJe maakt jezelf er minder blij mee en je zegt dingen die anderen niet denken.
quote:
Dat weet ik zo net niet, genoeg (vooral mannen) die uit jaloezie dan geïrriteerd reageren.quote:Op donderdag 3 september 2015 19:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Wat maakt t de rest uit?
Daarbij vinden ze t enkel leuk als ze t opeen afstandje kunnen bekijken.
Hoe is je timing? Wees gewoon lekker jezelf zonder toneelstukjes om je groter of beter voor te doen dan het lijkt.quote:
Ik ben drukker en sta in ploegenquote:Op vrijdag 4 september 2015 00:52 schreef jodelahity het volgende:
Je zit om 12 uur nog op je werk faxie? Wat voor baggerwerk heb je? Of verdien je nog meer dan ik?
quote:
Wat zei ik ook alweer?quote:Op donderdag 3 september 2015 22:44 schreef broccoli. het volgende:
[..]
Ik heb het voor de zekerheid herlezen maar kan me er niet in vinden eigenlijk.
Mij moet je overigens niet al te serieus nemen met dat soort opmerkingen, ik sta erom bekend om soms lekker te overdrijven.
Edit: Fax als je er bent, kun je je posts even toelichten?
Oooh wat stom van ons! We zitten er helemaal naast! Je hebt zo gelijk. Nee serieus, je hebt he-le-maal gelijk!quote:Op vrijdag 4 september 2015 00:58 schreef syndroom het volgende:
Dat weet ik zo net niet, genoeg (vooral mannen) die uit jaloezie dan geïrriteerd reageren.
Moet je maar even teruglezenquote:
Waarom denk je dat ik je een troll noemde?quote:
quote:Op donderdag 3 september 2015 18:45 schreef Faxie het volgende:
[..]
Plaats pics op Fok. Genoeg Fokkers die wel zin hebben
Nee man, de meeste mannen (waaronder ik) zullen het juist mooi vinden om naar te luisteren. Al is het maar om je gigantisch op je muil te zien gaan, maar er zich mee bemoeien zal weinig gebeuren. Daarnaast is er nogal een verschil tussen een beetje flirten en over de top PUA stijl vrouwen benaderen.quote:Op vrijdag 4 september 2015 00:58 schreef syndroom het volgende:
[..]
[..]
Dat weet ik zo net niet, genoeg (vooral mannen) die uit jaloezie dan geïrriteerd reageren.
Maar moet je nou jezelf zijn, of moet je nou iemand anders proberen te zijn?quote:Op vrijdag 4 september 2015 08:01 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik je een troll noemde?
[..]
[..]
Nee man, de meeste mannen (waaronder ik) zullen het juist mooi vinden om naar te luisteren. Al is het maar om je gigantisch op je muil te zien gaan, maar er zich mee bemoeien zal weinig gebeuren. Daarnaast is er nogal een verschil tussen een beetje flirten en over de top PUA stijl vrouwen benaderen.
Aangezien jij hier al jaren komt en alles voorbij hebt zien komen; geef maar eens wat goede raad.quote:Op vrijdag 4 september 2015 08:16 schreef Faxie het volgende:
[..]
Maar moet je nou jezelf zijn, of moet je nou iemand anders proberen te zijn?
Het is elke keer ander geschreeuw naargelang de actieve users wisselenEn ze hebben allemaal de waarheid in pacht
En je moet je vooral niks van andere mensen aantrekken, behalve van de mensen hier die zeggen wat je moet gaan doen
Ikkanernietmeeomgaan![]()
ow en ik heb geen piccies gekregen![]()
Echt.. mooie fantasie heb jequote:Op vrijdag 4 september 2015 00:58 schreef syndroom het volgende:
[..]
[..]
Dat weet ik zo net niet, genoeg (vooral mannen) die uit jaloezie dan geïrriteerd reageren.
Je moet vooral online heel zielig blijven doen daar worden de slipjes nat vanquote:Op vrijdag 4 september 2015 08:16 schreef Faxie het volgende:
[..]
Maar moet je nou jezelf zijn, of moet je nou iemand anders proberen te zijn?
Het is elke keer ander geschreeuw naargelang de actieve users wisselenEn ze hebben allemaal de waarheid in pacht
En je moet je vooral niks van andere mensen aantrekken, behalve van de mensen hier die zeggen wat je moet gaan doen
Ikkanernietmeeomgaan![]()
ow en ik heb geen piccies gekregen![]()
Moet je met een korreltje zout nemen allemaal en is allemaal een grapje hihi. Aldus zijn standaard verweerquote:Op vrijdag 4 september 2015 09:15 schreef fathank het volgende:
[..]
Je moet vooral online heel zielig blijven doen daar worden de slipjes nat van
Dat dus. Ik vind het ook weleens leuk om in een kroeg met wat vrienden te staan en te kijken en voorspellen of andere mannen in een kroeg die overduidelijk iemand proberen te versieren het doen en of het ze lukt of niet. De inschatting of het lukt of niet is nog aardig vaak accuraat ook. Maar jaloers? Waarom zou ik? Dan moet ik het zelf maar proberen toch?quote:Op vrijdag 4 september 2015 08:01 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik je een troll noemde?
[..]
[..]
Nee man, de meeste mannen (waaronder ik) zullen het juist mooi vinden om naar te luisteren. Al is het maar om je gigantisch op je muil te zien gaan, maar er zich mee bemoeien zal weinig gebeuren. Daarnaast is er nogal een verschil tussen een beetje flirten en over de top PUA stijl vrouwen benaderen.
Wij stuurde elkaar er altijd op afquote:Op vrijdag 4 september 2015 10:38 schreef yats het volgende:
[..]
Dat dus. Ik vind het ook weleens leuk om in een kroeg met wat vrienden te staan en te kijken en voorspellen of andere mannen in een kroeg die overduidelijk iemand proberen te versieren het doen en of het ze lukt of niet. De inschatting of het lukt of niet is nog aardig vaak accuraat ook. Maar jaloers? Waarom zou ik? Dan moet ik het zelf maar proberen toch?
Dat had je ook wel kunnen verwachten, het is immers haar beroep hequote:Op vrijdag 4 september 2015 11:24 schreef Deezertje het volgende:
Ze zat weer achter de balie... Nog wel in gesprek met een ander maar goed ik netjes wachten.. Hoor ik ineens: jaaaa ik ga dit weekend met mijn vriend naar een festival. Allebei dezelfde muzieksmaak haha en hopen dat t droog blijft.
Au. Dus toch niet vrijgezel. Gewoon aardig omdat dat haar werk is.. Een FB zonder foto met vriend of enige aanwijzing daarop kan je dus ook al niet meer vertrouwen..
Ja maar toch blijft het iedere keer kut. Normaal kijk ik dus op FB om onnodige blauwtjes te voorkomen.En mensen achter een receptie, kassa of andere serviceverlening moeten toch ook ooit iemand leren kennen..quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:37 schreef broccoli. het volgende:
[..]
Dat had je ook wel kunnen verwachten, het is immers haar beroep he
Ik ben de enige vrijgezel in mijn vriendengroepquote:Op vrijdag 4 september 2015 11:07 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wij stuurde elkaar er altijd op af
De beste oplossing is om niet zo wanhopig ieder contact met een vrouw aan te klampen als mogelijk relatie materiaal.quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:43 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ja maar toch blijft het iedere keer kut. Normaal kijk ik dus op FB om onnodige blauwtjes te voorkomen.En mensen achter een receptie, kassa of andere serviceverlening moeten toch ook ooit iemand leren kennen..
Ja, maar dat gebeurt echt niet met enige regelmaat tijdens het werk. Leer professionele vriendelijkheid en interesse te onderscheiden.quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:43 schreef Deezertje het volgende:
En mensen achter een receptie, kassa of andere serviceverlening moeten toch ook ooit iemand leren kennen..
quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:24 schreef Deezertje het volgende:
Ze zat weer achter de balie... Nog wel in gesprek met een ander maar goed ik netjes wachten.. Hoor ik ineens: jaaaa ik ga dit weekend met mijn vriend naar een festival. Allebei dezelfde muzieksmaak haha en hopen dat t droog blijft.
Au. Dus toch niet vrijgezel. Gewoon aardig omdat dat haar werk is.. Een FB zonder foto met vriend of enige aanwijzing daarop kan je dus ook al niet meer vertrouwen..
Normaal zat ik weken te appen met potentiële dates... gesprekken liepen prima maar kwam er uiteindelijk geen afspraak van. Dus nu wat sneller to the point zeg maar.quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:46 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
De beste oplossing is om niet zo wanhopig ieder contact met een vrouw aan te klampen als mogelijk relatie materiaal.
Als je nagenoeg niet naar de normale sociale dingen gaat als kroeg, feest etc. moet je de normale dingen in het leven maar aanpakken toch?quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:48 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja, maar dat gebeurt echt niet met enige regelmaat tijdens het werk. Leer professionele vriendelijkheid en interesse te onderscheiden.
Voor de 100e keer; dan moet je daar maar eens mee beginnen. Hoe denk je dat iemand gaat reageren na een paar dates op het feit dat je 0 sociale activiteiten onderneemt?quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als je nagenoeg niet naar de normale sociale dingen gaat als kroeg, feest etc. moet je de normale dingen in het leven maar aanpakken toch?
Hij bedoelt dat je niet een willekeurige vrouw achter een loket meteen als potentieel moet zien. En zo zijn er nog wel meer voorbeelden. Je bent er compleet obsessief mee bezig.quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Normaal zat ik weken te appen met potentiële dates... gesprekken liepen prima maar kwam er uiteindelijk geen afspraak van. Dus nu wat sneller to the point zeg maar.
Daar kan je altijd wel wat op verzinnen toch? Of openstaan voor de contacten van diegene. Eerste dates zijn toch om te kijken of ze je als persoon zelf accepteren.quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:56 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Voor de 100e keer; dan moet je daar maar eens mee beginnen. Hoe denk je dat iemand gaat reageren na een paar dates op het feit dat je 0 sociale activiteiten onderneemt?
Nee. Daar is niets op te verzinnen en na een paar dates ga je nog geen vrienden ontmoeten / dingen mee ondernemen.quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:58 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daar kan je altijd wel wat op verzinnen toch? Of openstaan voor de contacten van diegene. Eerste dates zijn toch om te kijken of ze je als persoon zelf accepteren.
Er is een verschil tussen de hele dag je deur niet uitkomen of geen vrienden hebben. Ik kom de deur zat uit, maar dus wel alleen.quote:Op vrijdag 4 september 2015 12:00 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Nee. Daar is niets op te verzinnen en na een paar dates ga je nog geen vrienden ontmoeten / dingen mee ondernemen.
Het is gewoon echt een afknapper voor veel mensen om te horen dat je niets onderneemt. Gelijk het label erop 'daar moet wel iets mis mee zijn'.
En wat nou als ze single was? Dan had je haar even versierd?quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:24 schreef Deezertje het volgende:
Ze zat weer achter de balie... Nog wel in gesprek met een ander maar goed ik netjes wachten.. Hoor ik ineens: jaaaa ik ga dit weekend met mijn vriend naar een festival. Allebei dezelfde muzieksmaak haha en hopen dat t droog blijft.
Au. Dus toch niet vrijgezel. Gewoon aardig omdat dat haar werk is.. Een FB zonder foto met vriend of enige aanwijzing daarop kan je dus ook al niet meer vertrouwen..
Gvd, ik moest lachen.quote:Op vrijdag 4 september 2015 12:02 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Waarom zie je niet in dat je het sociaal vermogen hebt van een ovenhandschoen.
Onze adviezen zijn toch kut volgens Faxie.quote:Elk meisje als projectje zien is best wel ongezond. Je hebt echt professionele hulp nodig. Wij kunnen je blijkbaar niet helpen, omdat je geen fuck met onze adviezen doet.
quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:43 schreef Deezertje het volgende:
Ja maar toch blijft het iedere keer kut. Normaal kijk ik dus op FB om onnodige blauwtjes te voorkomen.En mensen achter een receptie, kassa of andere serviceverlening moeten toch ook ooit iemand leren kennen..
quote:Op woensdag 2 september 2015 23:19 schreef habitue het volgende:
Waarom doe je geen dingen waar mensen ook echt open staan om nieuwe mensen te ontmoeten. Sport/hobby/FOK-nieuwe mensen ontmoeten topic/van die facebookgroepen die soms samen wat doen/eetclub/uitgaan met yats.
Doe geen moeite, er komt toch geen reactie. Ik ben ook extreem eng natuurlijkquote:
Wat verwacht je dan? Dat ze je aanspreekt met bloedjong ipv goedemiddag als ze je niet interest Vind. En "hoop dat je onder een auto loopt, tiefus freak" ipv, fijne weekend?quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:24 schreef Deezertje het volgende:
Au. Dus toch niet vrijgezel. Gewoon aardig omdat dat haar werk is..
Ja want als je een relatie hebt sta je altijd op fb met een foto samen met je partner?quote:Een FB zonder foto met vriend of enige aanwijzing daarop kan je dus ook al niet meer vertrouwen..
Wat dacht je van gewoon een blauwtje lopen ipv de freak uithangen?quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:43 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ja maar toch blijft het iedere keer kut. Normaal kijk ik dus op FB om onnodige blauwtjes te voorkomen.
Heel gek idee miss hoor, maar zou het niet zo kunnen zijn dat mensen een sociaal leven hebben en ook uit gaan? Je weet wel, al die dingen die jij niet hebt.quote:En mensen achter een receptie, kassa of andere serviceverlening moeten toch ook ooit iemand leren kennen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |