Waar heb je het in godsnaam overquote:Op woensdag 2 september 2015 13:50 schreef riazop het volgende:
[..]
Want dan heeft de burgemeester van Hilversum inmiddels het nummer Drank & Drugs definitie verboden ?
Fascisme in Nederland. Zo ver hoeven we niet terug kennelijk....
Is Broertjes ineens de baas in NL dat hij dat kan regelen.....?quote:Op woensdag 2 september 2015 13:50 schreef riazop het volgende:
[..]
Want dan heeft de burgemeester van Hilversum inmiddels het nummer Drank & Drugs definitie verboden ?
Fascisme in Nederland. Zo ver hoeven we niet terug kennelijk....
O ja?quote:Op woensdag 2 september 2015 14:17 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik vind het juist een enorm zwaktebod om het om die reden maar op z'n beloop te laten. ....
Teeuwen laat zich niet beledigend uit. En zover dat wél gebeurt, is dat binnen de context van een maatschappelijk debat. Dat is Lil' Kleine doet. Die is gewoon bezig om plat de politie te beledigen en tieners op te ruien.quote:Op woensdag 2 september 2015 17:58 schreef riazop het volgende:
[..]
O ja?
Ben jij er dan ook voorstander van Hans Teeuwen op te pakken als hij zich beledigind/opruiiend uitlaat?
Dan zou ik nog maar eens wat bandjes terugkijken. Deze bvquote:Op woensdag 2 september 2015 18:03 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Teeuwen laat zich niet beledigend uit. ...
LIL Kleine is idd wel 1 van de weinige autochtonen nog.quote:Op vrijdag 4 september 2015 02:40 schreef topdeck het volgende:
nederlandse muziekindustrie__________
Haha...whut..?quote:Op vrijdag 4 september 2015 10:40 schreef riazop het volgende:
[..]
LIL Kleine is idd wel 1 van de weinige autochtonen nog.
Echt niet, die is gewoon bezig met bekend worden en heel veel geld verdienen. En dat lukt aardig. Alsof de politie hem werkelijk iets kan schelen... Hij heeft heus geen standpunt hoor.quote:Op woensdag 2 september 2015 18:03 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Teeuwen laat zich niet beledigend uit. En zover dat wél gebeurt, is dat binnen de context van een maatschappelijk debat. Dat is Lil' Kleine doet. Die is gewoon bezig om plat de politie te beledigen en tieners op te ruien.
Hij heeft wél een standpunt, namelijk datgene wat hij verkondigt. Of hij dat meent, is het verder niet zo relevant. Mensen worden afgerekend op hun woorden / uitlatingen en gedragingen, niet op wat ze denken. Die Lil' Kleine lijkt me trouwens verknipt genoeg om ook werkelijk zo over de politie te denken.quote:Op vrijdag 4 september 2015 11:15 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Echt niet, die is gewoon bezig met bekend worden en heel veel geld verdienen. En dat lukt aardig. Alsof de politie hem werkelijk iets kan schelen... Hij heeft heus geen standpunt hoor.
Dat wil ik best geloven maar het is niet strafbaar om zo over de politie te denken. De politieagentjes in kwestie gedroegen zich als kleine kindjes, hoe weinig respect en zelfrespect heb je als je iemand gaat arresteren omdat je het niet kan hebben dat hij een middelvinger naar je opstook? Ik ben benieuwd naar een uitspraak van een hopelijk onafhankelijke rechter. Het lijkt mij dat een flink deel van de uitspraak gewijd mag zijn aan het gebrekkige incasseringsvermogen van deze politieagentjes, het lijkt me op zijn plaats om hen te adviseren om een andere baan te zoeken omdat ze ongeschikt zijn voor dit werk aangezien ze zo extreem weinig kunnen incasseren. Als je van dat al flipt hoe erg draai je dan wel niet door als een arrestant op je spuugt, je schopt of je voor rotte vis uitscheldt of iets dergelijks? Ga maar wat anders doen!quote:Op vrijdag 4 september 2015 15:58 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Hij heeft wél een standpunt, namelijk datgene wat hij verkondigt. Of hij dat meent, is het verder niet zo relevant. Mensen worden afgerekend op hun woorden / uitlatingen en gedragingen, niet op wat ze denken. Die Lil' Kleine lijkt me trouwens verknipt genoeg om ook werkelijk zo over de politie te denken.
Uit alles blijkt dat het gewoon een verwend rotjochie is. Bij z'n moeder weggegaan en bij z'n vader gaan wonen, waarschijnlijk omdat moeder af en toe streng tegen hem was. En die vader weet kennelijk niet wat opvoeden is.
Als de politie niks had gedaan, had je daar ook je beklag over gedaan dat ze over zich heen laten lopen. Je posts zijn toch anti-politie, dus niet echt serieus te nemen. Iemand die een menigte oproept het gezag te beledigen gaat niet 1, maar vele stappen te ver.quote:Op vrijdag 4 september 2015 16:30 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat wil ik best geloven maar het is niet strafbaar om zo over de politie te denken. De politieagentjes in kwestie gedroegen zich als kleine kindjes, hoe weinig respect en zelfrespect heb je als je iemand gaat arresteren omdat je het niet kan hebben dat hij een middelvinger naar je opstook? Ik ben benieuwd naar een uitspraak van een hopelijk onafhankelijke rechter. Het lijkt mij dat een flink deel van de uitspraak gewijd mag zijn aan het gebrekkige incasseringsvermogen van deze politieagentjes.
Onzin. Lil Kleine deed dit bij vrijwel elk optreden. Iedereen vond het leuk. Verder nooit meer wat van gehoord.quote:Op vrijdag 4 september 2015 16:34 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als de politie niks had gedaan, had je daar ook je beklag over gedaan dat ze over zich heen laten lopen. ..
Nee! Ik had het juist prima gevonden omdat je als politie-agent een beetje moet kunnen incasseren.quote:Op vrijdag 4 september 2015 16:34 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als de politie niks had gedaan, had je daar ook je beklag over gedaan dat ze over zich heen laten lopen.
Dat mag jij vinden, ik stel dat het onder de vrijheid van meningsuiting moet vallen.quote:Iemand die een menigte oproept het gezag te beledigen gaat niet 1, maar vele stappen te ver.
Dan heeft de politie in Hilversum alsnog goed gehandeld. Agenten die ervoor moeten zorgen dat optredens netjes verlopen moet je gewoon met rust laten en hun werk laten doen.quote:Op vrijdag 4 september 2015 16:39 schreef riazop het volgende:
[..]
Onzin. Lil Kleine deed dit bij vrijwel elk optreden. Iedereen vond het leuk. Verder nooit meer wat van gehoord.
Misschien heeft popo Hilversum nix te doen?
Raar , want in die regio wonen tientallen sujetten uit de bouwfraude. Zouden ze daar niet naar binnen mogen? Te ingewikkeld?
Ik ben het vaak met je eens, maar deze keer totaal niet. Belediging van een ambtenaar in functie is strafbaar. Er is in de samenleving al veel te weinig respect voor gezag. Zo'n rapper die even de stoere bink wil uithangen, draagt daar met zijn zieke gedrag aan bij. Prima dat de politie ingrijpt. Het zou veel vaker zo moeten gebeuren.quote:Op vrijdag 4 september 2015 16:30 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat wil ik best geloven maar het is niet strafbaar om zo over de politie te denken. De politieagentjes in kwestie gedroegen zich als kleine kindjes, hoe weinig respect en zelfrespect heb je als je iemand gaat arresteren omdat je het niet kan hebben dat hij een middelvinger naar je opstook? Ik ben benieuwd naar een uitspraak van een hopelijk onafhankelijke rechter. Het lijkt mij dat een flink deel van de uitspraak gewijd mag zijn aan het gebrekkige incasseringsvermogen van deze politieagentjes, het lijkt me op zijn plaats om hen te adviseren om een andere baan te zoeken omdat ze ongeschikt zijn voor dit werk aangezien ze zo extreem weinig kunnen incasseren. Als je van dat al flipt hoe erg draai je dan wel niet door als een arrestant op je spuugt, je schopt of je voor rotte vis uitscheldt of iets dergelijks? Ga maar wat anders doen!
Het probleem is dat je gezag niet kan afdwingen, gezag moet je verdienen door je zelf voorbeeldig te gedragen. Als je als samenleving wil dat mensen gezag hebben voor de politie zorg er dan voor dat de beste en slimste mensen voor de politie gaan werken (nu pretty much het omgekeerde in de ogen van veel mensen), dat politieagenten hun gedrag onbesproken is, dat politieagenten een goede juridische kennis hebben (niet journalisten en rechters intimideren omdat ze filmen, telefoontjes onrechtmatig in beslag nemen etc.), dat politieagenten zich altijd aan de wetgeving houden, dat politieagenten altijd op een respectvolle wijze met de burgers omgaan etc.quote:Op vrijdag 4 september 2015 16:51 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik ben het vaak met je eens, maar deze keer totaal niet. Belediging van een ambtenaar in functie is strafbaar. Er is in de samenleving al veel te weinig respect voor gezag. Zo'n rapper die even de stoere bink wil uithangen, draagt daar met zijn zieke gedrag aan bij. Prima dat de politie ingrijpt. Het zou veel vaker zo moeten gebeuren.
Natuurlijk kun je gezag wel afdwingen. Het aanhouden van zo'n kut-rapper die het een beetje te hoog in de bol heeft, is een perfecte gelegenheid om gezag af te dwingen en meteen een voorbeeld te stellen.quote:Op vrijdag 4 september 2015 16:55 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het probleem is dat je gezag niet kan afdwingen, gezag moet je verdienen door je zelf voorbeeldig te gedragen. Als je als samenleving wil dat mensen gezag hebben voor de politie zorg er dan voor dat de beste en slimste mensen voor de politie gaan werken (nu pretty much het omgekeerde in de ogen van veel mensen), dat politieagenten hun gedrag onbesproken is, dat politieagenten een goede juridische kennis hebben (niet journalisten en rechters intimideren omdat ze filmen, telefoontjes onrechtmatig in beslag nemen etc.), dat politieagenten zich altijd aan de wetgeving houden, dat politieagenten altijd op een respectvolle wijze met de burgers omgaan etc.
Zo verdien je gezag, niet door elke negatieve mening de kop in te proberen te drukken. Het werkt ook nog eens averechts, als de politieagenten hier een klein beetje incasseringsvermogen hadden gehad dan had niemand aandacht besteed aan deze actie van een nationale B-rapper.
Nee, je kan afdwingen dat mensen het niet op die manier uiten maar op een andere manier (in dit geval door iemand anders aangezien Kleine daar waarschijnlijk niet toe in staat is), je kan niet afdwingen dat mensen naar je opkijken.quote:Op vrijdag 4 september 2015 16:59 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Natuurlijk kun je gezag wel afdwingen.
Dan verdienen ze als eerste een fatsoenlijke CAO, en nog veel meer om die beste en slimste mensen binnen te halen.quote:Op vrijdag 4 september 2015 16:55 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het probleem is dat je gezag niet kan afdwingen, gezag moet je verdienen door je zelf voorbeeldig te gedragen. Als je als samenleving wil dat mensen gezag hebben voor de politie zorg er dan voor dat de beste en slimste mensen voor de politie gaan werken (nu pretty much het omgekeerde in de ogen van veel mensen)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |