Dat heb ik niet gedaan omdat ik niet wilde dat die ouwe zich verder opwond in zijn toestand.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:00 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
Je had je broer de blame moeten laten nemen.
dat moge duidelijk zijn, maar ach, hij doet zich moeite..quote:
quote:
Alweer verzonnen? Dan geef ik het jullie te doen om zoiets te verzinnen.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:23 schreef gianni61 het volgende:
dat moge duidelijk zijn, maar ach, hij doet zich moeite..
Hoe verzin je dit allemaal?quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 19:59 schreef Werkman het volgende:
Mijn klacht in deze is dat ik een vuile gore natnek als broer heb!![]()
Zoals degenen die mijn topics volgen weten heeft mijn vader een kringloopzaak.
Nu loopt die zaak erg goed, zelf zo goed dat ie in korte tijd flink is gegroeid met bijbehorende voorzieningen.
Compleet met ophaaldienst en vrijwilligers als personeel.
Mijn broer die werkeloos is is er ook de hele dag te vinden.
Nu staan er achter de kringloopwinkel ook recycle-containers voor het afgedankte spul wat niet aan de eisen voldoet en verkocht kan worden
Te weten, algemeen afval, hout, plastic, kapotte electra en oud ijzer.
Nu heeft het verwerkingsbedrijf gisteren de plasticcontainer verwisseld maar de container die er voor in de plek kwam bleek gebruikt te zijn voor mestverwerking en dat was te ruiken ook.
De stank uit dat ding ging het hele terrein over en was zelfs in de winkel te ruiken, de koffiecorner ging compleet over zijn nek.
Omdat de container niet gelijk omgeruild kon worden en dichtgooien volgens die ouwe geen optie was besloot ie er met een spuitbus doorheen te lopen die geuren neutraliseert.
Mijn broer echter was van mening dat het aanbod van plastic zo gering was dat de container wel gesloten kon worden.
Dat deed ie dus, zonder te merken dat die ouwe daar net binnen bezig was.
Mijn broer heeft dat niet opgemerkt en was al weg voordat die ouwe begon te bonken.
Hij had zijn mobiel op kantoor laten liggen dus dat was ook een reddende optie minder.
Nu was dat zo halverwege de dag en omdat die ouwe wel eens vaker weg zonder aankondiging was voor zaken hebben mijn broer en de rest van dat volk daar de dag afgerond en om vijf uur de boel op slot gedaan zonder vragen te zetten bij zijn afwezigheid.
Dat kwam s'avonds pas toen mijn moeder bij mij aan de telefoon hing toen ik net thuis was van de betoncentrale.
Wij rondgebeld met zijn zakenconnecties en toen dat niets opleverde het hek opengemaakt en op het terrein rondgekeken en toen hoorden we gebonk uit de container komen, bij het openmaken kwam die ouwe er uit rollen zo grauw als een vaatdoek en onder zijn eigen kots.
Naar huis gebracht en aldaar badend in het zweet en rood van de koorts en terwijl mijn moeder zijn voorhoofd bewerkte met een nat washandje vroeg ie wie er op de helft van de dag die container op slot gedaan had.
Omdat ik al een vermoeden had (ik zag dat hij de sleutels op zak had) gaf ik hem antwoord terwijl ik mijn broer strak aankeek dat het vast één van de verstandelijk gehandicapten was die er loopt als dagbesteding.
Ja terecht als hij beter is dan maar zeggen.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:20 schreef Werkman het volgende:
[..]
Dat heb ik niet gedaan omdat ik niet wilde dat die ouwe zich verder opwond in zijn toestand.
Een autistisch brein werkt op vreemde manieren.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:24 schreef Werkman het volgende:
[..]
[..]
Alweer verzonnen? Dan geef ik het jullie te doen om zoiets te verzinnen.
ja verzonnen. kan niet anders,quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:24 schreef Werkman het volgende:
[..]
[..]
Alweer verzonnen? Dan geef ik het jullie te doen om zoiets te verzinnen.
Ik lees van jou de gekste dingen kort op elkaar die ik nog nooit van mijn leven heb meegemaakt. Van oude mannen in containers tot aan bezopen polen die in wodka-flessen pissen.quote:
Mijn leven staat gewoon nooit stil in tegenstelling tot die hele legers zolderautisten hierquote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:27 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Ik lees van jou de gekste dingen kort op elkaar die ik nog nooit van mijn leven heb meegemaakt.
Dat is waar.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:29 schreef Werkman het volgende:
[..]
Mijn leven staat gewoon nooit stil in tegenstelling tot die hele legers zolderautisten hier
quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:24 schreef Werkman het volgende:
[..]
[..]
Alweer verzonnen? Dan geef ik het jullie te doen om zoiets te verzinnen.
Het is allemaal verzonnen en hij zou een goede schrijver zijn, maar daar is zijn concentratie boog niet groot genoeg voor.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 21:11 schreef Sigaartje het volgende:
Helemaal mee eens. Verzonnen of niet. Hij heeft altijd prachtige verhalen.
En als het verzonnen is, dan moet hij absoluut schrijver worden.
Ja, top.
Dus met autisme kun je verhalen verzinnen?quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 21:12 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Het is allemaal verzonnen en hij zou een goede schrijver zijn, maar daar is zijn concentratie boog niet groot genoeg voor.
Klachten verzinnen en KLB ermee verblijden is een middel dat gebruikt wordt in zijn proces om beter om te leren gaan met de vorm van autisme die hij heeft!
De verhalen van Psy-freak ooit gelezen? Zelfde ding!quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 21:13 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Dus met autisme kun je verhalen verzinnen?
(Dat baart me zorgen over mezelf)
Ja, die ken ik. Is er dan iets typisch aan deze verhalen? Thema en zo?quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 21:15 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
De verhalen van Psy-freak ooit gelezen? Zelfde ding!
Het hoeft niet thematisch te zijn, maar het kan wel. Als we naar Werkman kijken zijn er thema's te zien. Hij heeft een persoonlijkheid verzonnen en nevenactiviteiten waar hij zich mee bezig houd. Om dit meer kracht bij te zetten schrijft hij sommige verhalen op en zet ze op het forum.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 21:17 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Ja, die ken ik. Is er dan iets typisch aan deze verhalen? Thema en zo?
Wat interessant.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 21:19 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Het hoeft niet thematisch te zijn, maar het kan wel. Als we naar Werkman kijken zijn er thema's te zien. Hij heeft een persoonlijkheid verzonnen en nevenactiviteiten waar hij zich mee bezig houd. Om dit meer kracht bij te zetten schrijft hij sommige verhalen op en zet ze op het forum.
Psy-freak heeft meer last van spontane ingevingen die niets met elkaar te maken hoeven te hebben. Soms doen ze het wel, maar meestal zijn ze random. Dit komt ook vooral door het feit dat deze user slechts een beperkte tijd heeft dat hij op het forum mag spenderen van de begeleiding!
Dat is zeker waar, tegenwoordig is er een dikke laag getanlenteerde schrijvers, maar de bovenste laag hebben vrijwel allemaal een stoornis waardoor ze zo geniaal zijn als ze zijn (rare zin, maar goed).quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 21:23 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Wat interessant.
Over schrijvers gesproken: er is iets mis met deze mensen. Echt getalenteerde goeie schrijvers hebben een stoornis. De schrijvers die geen stoornis hebben, zijn gewoon slim, zoals onze pijproker die ons ontvallen is, Harry Mulisch, ik vond hem geen geniale schrijver. Echte schrijvers zijn bijna zelfmoordenaars. Het gevoel, de prikkel die ze geven in het verhaal, verbluffend goed vaak. Ik heb schrijvers gelezen waarvoor ik diepe bewondering gehad omdat ze een snaar raakten, heel diep in je gevoel. Maar blijkbaar wordt daar een hoge prijs voor betaald.
Stephen king, Goeie schrijver, prima boeken.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 22:19 schreef DerRabbit het volgende:
Zelf heb ik Stephan King in deze toplaag zitten,
True that, maar vrijwel alle films doen geen eer aan de boeken waar ze van af stammen!quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 23:10 schreef Werkman het volgende:
[..]
Stephen king, Goeie schrijver, prima boeken.
Alleen de films zijn kut, doen totaal geen recht.
The Gothfather 1 en 2 uitgezonderd.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 23:15 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
True that, maar vrijwel alle films doen geen eer aan de boeken waar ze van af stammen!
Uitzonderingen die de regel bevestigen, al heb ik enige twijfel over 2quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 23:18 schreef Werkman het volgende:
[..]
The Gothfather 1 en 2 uitgezonderd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |