Dat klinkt niet fijn.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 19:03 schreef mignonne het volgende:
fijn dat t weer gaat. Zo naar zoiets.
Mijn baby ligt in stuit.nou boeit dat me verder niet zo, maar hij schopt mn onderwereld aan gort en kopt mn maaginhoud steeds omhoog
*boehoe*
Ja! Ik kreeg vandaag ook telefoon (terwijl ik in Portugal zit dus ik nam niet op maar reageerde per sms of diegene even wou melden waar t over ging), en dat was ook de vkquote:Op vrijdag 28 augustus 2015 19:37 schreef Razztwizzle het volgende:
Mijn VK belde net om te vragen hoe het ging. Dat vond ik lief.
Ja zo'n klein meiske is de beste afleiding voor allesquote:Op vrijdag 28 augustus 2015 21:00 schreef Razztwizzle het volgende:
Lief ook LB! Wanneer komt jullie uitslag van de NIPT?
Ik ben me inderdaad al suf aan het Googlenen alles opgeschreven wat ik wil weten. VK benadrukte dat ik de mogelijkheden tot toch een NIPT wel moet bespreken.
Het is allemaal wat veel nu, ik denk dat ik het nu maar even laat rusten. Lekker slapen. Weekend met man en kind. Zij is zo vrolijk, dat maakt een boel goed
Oh brr brings back memoriesquote:Op vrijdag 28 augustus 2015 19:03 schreef mignonne het volgende:
Mijn baby ligt in stuit.nou boeit dat me verder niet zo, maar hij schopt mn onderwereld aan gort en kopt mn maaginhoud steeds omhoog
*boehoe*
Wij werden doorgestuurd omdat ze in het ziekenhuis met geavanceerdere apparatuur werken, en dus de hele anatomie beter kunnen beoordelen. Er zijn meerdere kenmerken die op afwijkingen kunnen duiden.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 21:43 schreef Razztwizzle het volgende:
Bij onze echo vandaag is alleen de nekplooi gemeten, verder niks. Zouden ze dan in het AMC nog meer gaan bekijken? Qua tijd kan bij ons ook de NIPT eerst nog wel. (Al mogen we dan dus niet in NL en moeten we 'm zelf betalen). Al moet ik wel even slikken bij het idee van vrij laat pas zekerheid hebben.
Soort van oefenrondjequote:
Ja joh als je baby spuugt stinkt dat echt niet zo hoorquote:Op vrijdag 28 augustus 2015 23:17 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Soort van oefenrondje, met baby zal ik nog wel vaker ondergespuugd worden..
![]()
Ik overweeg om gewoon op de bank te gaan slapen. Ik denk niet dat ik de slaapkamer stankvrij krijg vanavond.
Mannen kunnen zeker in emmers kotsenquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 05:21 schreef Kuukske het volgende:
Van je eigen kind opruimen is anders san van je man vind ik. Ik ontsmet m'n handen en armen wel altijd even naderhand.
En op een gegeven moment kunnen kinderen ook in een emmer kotsen.
Ik kan niet meer slapen. Aargh. Maagzuur all over.. Word er gek van.
Ik geloof dat er wel wat heerstquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 07:56 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Mannen kunnen zeker in emmers kotsenmoeten ze dat wel doen.
Mijn bank slaapt toch niet heel comfortabel, men m'n rug.
Ik heb man inmiddels nog zeker 3x naar t toilet horen sprinten en spugen. Ik hoop maar dat 't niet besmettelijk is
Hahaha dat jaquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 08:36 schreef Estrys het volgende:
Joh als je kind midden in de nacht heel zielig maaaaamaaaa huilt omdat ie de boel ondergekotst heeft verander je in een soort supermomDan zet je hem onder de douche, verschoon je zijn bed, draait een wasmachine was. En met een beetje pech doe je dat een uur later gewoon weer.
Mijn man is on his own hoor. Doei
Dan moeder ik al over mijn man, denk ik. Die is ook gewassen, verschoont, in bed gestopt etc. inmiddelsquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 08:36 schreef Estrys het volgende:
Joh als je kind midden in de nacht heel zielig maaaaamaaaa huilt omdat ie de boel ondergekotst heeft verander je in een soort supermomDan zet je hem onder de douche, verschoon je zijn bed, draait een wasmachine was. En met een beetje pech doe je dat een uur later gewoon weer.
Mijn man is on his own hoor. Doei
Ik hoop dat meneer gewoon wat verkeerds heeft gegeten.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 08:53 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Ik geloof dat er wel wat heerst(mijn nacht was ook fijn
)
persoon misschien wel :pquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 09:45 schreef Daui het volgende:
Mijn grote rode kater heeft gister zijn pootje gebroken en nu hupst ie heel zielig door de kamer. Arme poezemeneer. Ben ik in iedergeval niet meer de enige sneue persoon thuis
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
22+1?? Jij post toch pas een paar dagen mee?quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 09:57 schreef hetzusjevan het volgende:
Razzsterkte!
En ik las nog iets van stoel die niet lekker werd in de supermarkt, eng! Hopelijk gaat het nu weer beter en gebeurt het niet meer.
Hier 22+1 en nog steeds alles goed. Sinds gisteren zijn de schopjes ook van buitenaf te voelen, zo bijzonder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |