Het op grootte schaal bespioneren van je eigen bevolking houd kwaadwillende echt niet tegen. Hooguit gaan die zich nog beter verbergen en worden daardoor nog moeilijker te pakken. Los of je dit soort DDR en SS methodes moet goedvinden.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 08:30 schreef PirE het volgende:
Wat is nou iets minder privacy als we daarmee wat extra pedo's op kunnen pakken. Denk toch aan die onschuldige kinderen. Tevens terrorisme.
Lekker is dat. Een leven waarbij er constant iemand meegluurt. En wat als er een repressief bewind aan de macht komt? Het is pas 70 jaar geleden dat er in Nederland een dictator aan de macht was. De hele infrastructuur staat dan tot zijn beschikking. En wie zegt dat je hiermee terroristen gaat vangen? Die terroristen gaan hun plannen mogelijk op andere manieren met elkaar delen als ze dit weten. Er moet gericht op terroristen gejaagd worden door een team van deskundigen. Niet door zoveel mogelijk informatie van onschuldige burgers binnen te harken.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 01:20 schreef Woelwater het volgende:
Als je je gewoon netjes gedraagt heb je ook niets te vrezen.
Nee, ook al ben je volledig onschuldig kan je enorm genaaid wordebquote:Op vrijdag 28 augustus 2015 01:20 schreef Woelwater het volgende:
Als je je gewoon netjes gedraagt heb je ook niets te vrezen.
Kinderporno. Dat is toch het argument waarmee je je gelijk haalt als het om privacyschending gaat?quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 10:03 schreef Megumi het volgende:
[..]
Het op grootte schaal bespioneren van je eigen bevolking houd kwaadwillende echt niet tegen. Hooguit gaan die zich nog beter verbergen en worden daardoor nog moeilijker te pakken. Los of je dit soort DDR en SS methodes moet goedvinden.
Wanneer ga je naar Costa Rica emigreren ?quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 10:51 schreef polderturk het volgende:
[..]
Lekker is dat. Een leven waarbij er constant iemand meegluurt. En wat als er een repressief bewind aan de macht komt? Het is pas 70 jaar geleden dat er in Nederland een dictator aan de macht was. De hele infrastructuur staat dan tot zijn beschikking. En wie zegt dat je hiermee terroristen gaat vangen? Die terroristen gaan hun plannen mogelijk op andere manieren met elkaar delen als ze dit weten. Er moet gericht op terroristen gejaagd worden door een team van deskundigen. Niet door zoveel mogelijk informatie van onschuldige burgers binnen te harken.
Waarom zou ik? Nederland is mijn land en ik wil een democratischer Nederland. Dus iedereen die voor meer democratie en privacy is moet het land verlaten?quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 11:51 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
Wanneer ga je naar Costa Rica emigreren ?
Nee; maar het gaat gewoon niet gebeuren. Landen in zuid Amerika doen dit volgens mij nog niet, dus vandaar mijn vraag.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 13:22 schreef polderturk het volgende:
[..]
Waarom zou ik? Nederland is mijn land en ik wil een democratischer Nederland. Dus iedereen die voor meer democratie en privacy is moet het land verlaten?
Polderturk, wij hadden de democratie al lang bij het grof vuil gegooid, dat gebeurde bij de radicale bezuinigingen op de NPO en het onderwijs van Rutte en de VVD al. Dit maakt het slechts nog erger. Het is weinig verrassend aangezien Nederland in de jaren 90 al wereldkampioen afluisteren was. Blijkbaar zit die NSB-mentaliteit nog steeds in de aard van het Nederlandse volkje.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 00:51 schreef polderturk het volgende:
ZE zijn echt helemaal gek geworden in Den Haag. Dit is gewoon waanzin. Zelfs in Oost Duitsland gingen ze niet zo ver. Ze misbruiken terrorisme om al onze gegevens te stelen. Het wordt tijd dat we onze regering tot de orde roepen.
http://www.nu.nl/internet(...)d-onuitvoerbaar.html
[..]
Dat is dus om een database met IP-adressen samen te stellen die uitvoerig gescreend gaan worden hè.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 21:57 schreef trabant het volgende:
Je kunt tot 1 september de overheid je mening nog geven.
Let wel: niet meer dan 2500 tekens.
Bijzonder dat het aan Rutte en de VVD ligt en niet aan Samsom en de PvdA of aan andere partijen en hun leiders die hiervoor gestemd hebbenquote:Op vrijdag 28 augustus 2015 22:04 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Polderturk, wij hadden de democratie al lang bij het grof vuil gegooid, dat gebeurde bij de radicale bezuinigingen op de NPO en het onderwijs van Rutte en de VVD al. Dit maakt het slechts nog erger. Het is weinig verrassend aangezien Nederland in de jaren 90 al wereldkampioen afluisteren was. Blijkbaar zit die NSB-mentaliteit nog steeds in de aard van het Nederlandse volkje.
Als Nederland om die reden een land wordt waarin ik niet meer wil wonen, ben ik dus de eerste die van zijn bed gelicht wordt. Prima.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 22:05 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Dat is dus om een database met IP-adressen samen te stellen die uitvoerig gescreend gaan worden hè.
Zo gauw de informatie naar een ander land gaat en hierdoor via Nederland reist kan het hier worden afgetapt. Er is maar 1 manier om veilig te zijn: een open standaard encryptie gebruiken waarvan de NSA of een soortgelijke dienst geen enkele invloedo p heeft gehad. Als je denkt dat je veilig bent met standaard encryptie (RSA), vergeet het. Die is bewust kreupel gemaakt (zwaktes ingebouwd waar de veiligheidsdiensten van kunnen profiteren, geen achterdeurtjes) door de bedrijven die het hebben ontwikkeld, dit omdat ze een grote zak geld kregen van diensten zoals de NSA. Dit staat zwart op wit. Als je een hoger aantal bits neemt dan hebben die diensten nog moeite om het te kraken, nog wel.quote:"Door zichzelf vrijwel onbeperkte toegang tot communicatie en databases te geven zorgen veiligheidsdiensten ervoor dat het klimaat voor bedrijven om zich in Nederland te vestigen vanuit een financieel, privacy en beveilingsperspectief onhoudbaar wordt", schrijft Tele2 in zijn reactie.
De PvdA had volgens mij niet ingestemd met die draconische bezuinigingen op het onderwijs en de eerste en meest draconische bezuinigingen op de publieke omroep, dat komt naast de VVD voor rekening van het CDA en de PVV. Dat was immers tijdens Rutte 1.0 en niet tijdens Rutte 1.25.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 22:07 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Bijzonder dat het aan Rutte en de VVD ligt en niet aan Samsom en de PvdA of aan andere partijen en hun leiders die hiervoor gestemd hebben
Ben je gek? Het volk gaat hier niet voor demonstreren, ondanks dat de meeste mensen het niet eens zijn met zulke plannen. Als het volk wel zou gaan demonstreren dan zou de politiek zich er niets van aantrekken.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 22:10 schreef Nemephis het volgende:
Wanneer gaan we met z'n alleen demonstreren op het Binnenhof?
Of gaan we weer een kansloze online petitie ondertekenen die politici daarna gaan negeren en blijven we hier en op andere websites wat verder mopperen?
Nogmaals, het onderwijs en de NPO werden kapot bezuinigd tijdens Rutte 1.0 en niet tijdens Rutte 1.25. De NPO werd onder Rutte 1.25 nog wat verder gekortwiekt en dit was een fout van de PvdA maar de ergste schade was toen al geschied.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 22:16 schreef bijdehand het volgende:
Uit welke koker het komt doet er imho niet toe, degene die er op stemmen dien je boos aan te kijken.
Als er maar genoeg mensen zouden komen opdagen zouden ze geen keus hebben.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 22:19 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Als het volk wel zou gaan demonstreren dan zou de politiek zich er niets van aantrekken.
Ik zou zeker bereid zijn om hiervoor naar Den Haag te gaan, ook al ligt dat aan de andere kant van het land.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 22:23 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Als er maar genoeg mensen zouden komen opdagen zouden ze geen keus hebben.
Maar dat gebeurt toch niet (of ben ik te cynisch?) want iedereen heeft het veel te druk met SBS6 kijken en dingen liken op Facebook..
Jouw mening. Ik blijf erbij dat erger voorkomen had kunnen worden en dat de partijen die met de verdere bezuinigingen instemden minimaal net zo schuldig zijn. Zoals je weet had het zonder die partijen nooit zo ver kunnen komen!quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 22:20 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nogmaals, het onderwijs en de NPO werden kapot bezuinigd tijdens Rutte 1.0 en niet tijdens Rutte 1.25. De NPO werd onder Rutte 1.25 nog wat verder gekortwiekt en dit was een fout van de PvdA maar de ergste schade was toen al geschied.
Alleen een massa-demonstratie heeft zin. Ik vraag me af of Nederlanders daar nog toe te porren zijn.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 22:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik zou zeker bereid zijn om hiervoor naar Den Haag te gaan, ook al ligt dat aan de andere kant van het land.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |