Het wegzetten van individuen als ongewenst op basis van enkel etniciteit, bijvoorbeeld.quote:
Dat doet quinsy ook, daar hoor je ook niet veel mensen over jankenquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 16:15 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het wegzetten van individuen als ongewenst op basis van enkel etniciteit, bijvoorbeeld.
Mwuha ten dele. Ik ben wel van mening dat de prioriteiten van het kabinet allang niet meer bij de burger liggen, derhalve is het ook niet vreemd dat populistische uitspraken voet aan de grond krijgen. Partijen als deze heb je wel nodig om af en toe wat tegengas te geven.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 16:14 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik zie weinig 'rechts' in die partij, in de klassieke zin van de betekenis.
Blijft wel een enge partij in mijn ogen, verder. Links of niet.
Een dertien-in-één-dozijn GeenStijl discipel die op alles reageert met een uiterst vermoeiende mengelmoes waarin nihilisme, sarcasme en een geforceerde 'scherpe' humor samenkomen.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 16:15 schreef Bluffertje00 het volgende:
[..]
Wat ik ben er zo een leg maar uit?
NWS staat er anders vol mee.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 16:16 schreef Bluffertje00 het volgende:
[..]
Dat doet quinsy ook, daar hoor je ook niet veel mensen over janken
Neen, ik ben gewoon zwaar politiek-kritisch en ben het vertrouwen in de Nederlandse politiek verloren.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 16:16 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Een dertien-in-één-dozijn GeenStijl discipel die op alles reageert met een uiterst vermoeiende mengelmoes waarin nihilisme, sarcasme en een geforceerde 'scherpe' humor samenkomen.
Aangezien je nauwelijks beseft wat links, rechts, progressief en conservatief inhouden vraag ik me af of je je er werkelijk ooit in verdiept hebt.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 16:17 schreef Bluffertje00 het volgende:
[..]
Neen, ik ben gewoon zwaar kritisch, en ben het vertrouwen in de Nederlandse politiek verloren.
Kankeren op alles =/= kritisch zijn.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 16:17 schreef Bluffertje00 het volgende:
[..]
Neen, ik ben gewoon zwaar kritisch, en ben het vertrouwen in de Nederlandse politiek verloren.
Duitsland heeft miljarden aan hulp gekregen voor de wederopbouw. Had geen corrupte regering, bestond niet uit verschillende stammen die elkaar het licht in de ogen niet gunden etc etc..quote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:00 schreef LXIV het volgende:
[..]
Waarom? Waarom is het niet beter daar op te bouwen dan hier af te breken?
Staan Afrikaanse landen er in 2015 dan slechter voor dan Duitsland in 1945? Dat hele land lag in puin, iedereen was boos op ze, een groot deel van de mannen was gesneuveld, het land was in twee gedeeld, machines en geleerden werden verscheept naar de Soviet-Unie en Amerika. En ze hadden (hebben) nauwelijks grondstoffen.
Noem één Afrikaans land dat er nu slechter voorstaat dan Duitsland toen.
Congo-Kinshasaquote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:00 schreef LXIV het volgende:
[..]
Noem één Afrikaans land dat er nu slechter voorstaat dan Duitsland toen.
quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 17:25 schreef WammesWaggel het volgende:
De economie is Afrika is over het algemeen juist wel booming.
Wat zit jij er naast zeg.quote:
https://www.worldbank.org(...)d-household-spendingquote:Africa’s Growth Set to Reach 5.2 percent in 2014 With Strong Investment Growth and Household Spending
Negers kwamen pas een eindje later, en vooral mee als slaven (die we in Europa ook al hadden). kan je moeilijk onderdeel van de cultuur noemen als ze niet veel meer waren dan huisdieren.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:51 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Daar had ik het niet over, maar dat dat het eerste is dat in je opkomt toont je gebrek aan kennis over dit onderwerp wel weer pijnlijk aan moet ik zeggen.
Overigens kwamen zwarte slaven al in het koloniale tijdperk, maar foutieve beweringen zijn we inmiddels wel van je gewend
[..]
Ok.
quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 14:24 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Als je heet hebt over negers en mexicanen bv, die kwamen pas veel later weet je nog?
Amerika is gesticht door mensen die van overzee kwamen. Dat waren west-Europeanen.
Om een voorbeeld te geven van de snelle groei van de koloniën in Amerika: in 1630 waren er ongeveer 5.700 Europeanen; in 1670, een periode van 40 jaar, was dat aantal verveelvoudigd naar 114.500.
Er kwamen Britten, Fransen, Spanjaarden, Zweden, Duitsers, en ook Nederlanders naar Noord-Amerika.
Allemaal dezelfde achtergrond en westerse cultuur.
Kusje
quote:The first African slaves arrived in the present-day United States as part of the San Miguel de Gualdape colony (most likely located in the Winyah Bay area of present-day South Carolina), founded by Spanish explorer Lucas Vázquez de Ayllón in 1526.[12] The ill-fated colony was almost immediately disrupted by a fight over leadership, during which the slaves revolted and fled the colony to seek refuge among local Native Americans. De Ayllón and many of the colonists died shortly afterwards of an epidemic and the colony was abandoned. The settlers and the slaves who had not escaped, returned to Haiti, whence they had come.[12]
In 1565, the colony of Saint Augustine in Florida, founded by Pedro Menéndez de Avilés, became the first permanent European settlement in North America. It included an unknown number of free and enslaved Africans that were part of this colonial expedition.[citation needed]
The first recorded Africans in British North America (including most of the future United States) were "20 and odd negroes" who came to Jamestown, Virginia via Cape Comfort in August 1619 as indentured servants.
https://en.wikipedia.org/wiki/African_American
Zodra ze hier zijn zullen ze hun vrouw en kinderen laten overkomen.quote:Op zondag 30 augustus 2015 10:57 schreef sjaak_trekbek het volgende:
Nog steeds vraag ik me af waarom 85% van de vluchtelingen man zijn. De verhouding klopt niet.
Heeft iemand hiervan echte cijfers en een onderbouwing?
Bovedien geven beelden van hongerige vluchtelingen die massaal voedsel afslaan me ook niet echt vertrouwen.
Verzonden met mijn iPhone 6 stond eronder.quote:Op zondag 30 augustus 2015 11:59 schreef WammesWaggel het volgende:
Wel mooi dat de NOS om acht uur ons kon vertellen dat de kolonisten een iPhone 6 hebben om contact met hun familie in Syrië te onderhouden, dat kan immers niet met een Samsung van 150 euro
Ah, je hebt weer eens een stoeptegel gekopt?quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 18:07 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Negers kwamen pas een eindje later, en vooral mee als slaven (die we in Europa ook al hadden). kan je moeilijk onderdeel van de cultuur noemen als ze niet veel meer waren dan huisdieren.
Het valt me nog mee dat je niet KPN de schuld geeft omdat ze alle telefooncellen hebben weggehaald en superman zich nou nergens meer kan verkleden #guusgelukargumentatie
Er werd helemaal niet beweerd dat alle vluchtelingen een iPhone 6 haddenquote:Op zondag 30 augustus 2015 11:59 schreef WammesWaggel het volgende:
Wel mooi dat de NOS om acht uur ons kon vertellen dat de kolonisten een iPhone 6 hebben om contact met hun familie in Syrië te onderhouden, dat kan immers niet met een Samsung van 150 euro
Guus, http://nos.nl/artikel/205(...)oekt-veiligheid.htmlquote:Op zondag 30 augustus 2015 16:09 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Er werd helemaal niet beweerd dat alle vluchtelingen een iPhone 6 hadden
Daar wordt inderdaad van smartphones in het algemeen gesproken.quote:Op zondag 30 augustus 2015 16:14 schreef Bluffertje00 het volgende:
[..]
Guus, http://nos.nl/artikel/205(...)oekt-veiligheid.html
gewoon niet op die gozer reageren. Hij is 16 ofzo en denkt verstand te hebben van politiek. Laat hem eerst maar eens z'n veters leren strikken.quote:Op zondag 30 augustus 2015 16:14 schreef Bluffertje00 het volgende:
[..]
Guus, http://nos.nl/artikel/205(...)oekt-veiligheid.html
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |