Bij mij lekker welquote:Op donderdag 27 augustus 2015 20:31 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Staat hier niet eens op 't menu, lachgas.
Je merkt echt niet wie een co is en wie niet... er staan zoveel mensen aan je bed en je kan nergens aan zien wie wel en geen diploma heeft (dat zeggen ze er niet bij, zegmaar). De kinderarts die N. heeft geholpen was ook een co; die kan ik niet genoeg bedankenquote:Op donderdag 27 augustus 2015 20:26 schreef Dot. het volgende:
En geen co-assistentenIk denk dat ik daar deze keer minder zwaar aan til, maar ik wilde voor de eerste keer geen lesmateriaal zijn.
Flyers? Kheb heel geen flyers?quote:Op donderdag 27 augustus 2015 20:20 schreef Mineola het volgende:
[..]
Lees anders even de flyers door die je van de gyn heb gekregen. Staat alles in, ook alle voor en nadelen van verschillende manieren van pijnbestrijding. Je bedoelt pethidine trouwens.
En als je geen mening hebt vul je t niet in he. Het is niet dat je pas mag bevallen als je een bevalplan hebt en dat een voldoende heeft gekregen. Zie het als een lijst onderwerpen waar je over kan nadenken of je wensen daaromtrent hebt.
Was ik al aan het lezen. 't is alleen een beetje lastig als ik niet weet of ze zo'n pomp bijv. wel aanbieden in mijn ziekenhuis, want ook die kan ik dus op de kaart niet vinden.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 20:36 schreef SaskiaR het volgende:
Check die website effe, dat is de officiële vk-organisatie. Ik kreeg ook een foldertje bij de vk over pijnstilling, maar dat was pas bij 33 weken ofzo.
Ja ik.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 20:28 schreef Daui het volgende:
Cassandra![]()
Is er iemand hier met lachgas bevallen?
De co die ik bij mijn bevalling was..quote:Op donderdag 27 augustus 2015 20:35 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Je merkt echt niet wie een co is en wie niet... er staan zoveel mensen aan je bed en je kan nergens aan zien wie wel en geen diploma heeft (dat zeggen ze er niet bij, zegmaar). De kinderarts die N. heeft geholpen was ook een co; die kan ik niet genoeg bedanken
Ja, zo heb ik de eerste avond kronkelend op de couveusekamer rondgekropen na de eerste bvquote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:12 schreef J0ycie88 het volgende:
Wel heel bijzonder om te merken, hoe mijn lijf reageert op haar en het kolven. Mijn baarmoeder denk dat ik het dan leuk vindt om nog maar eens lekker samen te trekken
O, dat merk je echt wel... Ten minste, hier vaak echt wat onbeholpener, minder zeker, het zijn nog echt studenten immers... Misschien bedoel je verschil arts-assistent/ arts (kinderarts of gynaecoloog)? Ik heb tijdens mijn controles en na de bevalling behoorlijk wat co's gezien, maar tijdens de bevalling, nee.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 20:35 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Je merkt echt niet wie een co is en wie niet... er staan zoveel mensen aan je bed en je kan nergens aan zien wie wel en geen diploma heeft (dat zeggen ze er niet bij, zegmaar). De kinderarts die N. heeft geholpen was ook een co; die kan ik niet genoeg bedanken
Hahahahaquote:Op donderdag 27 augustus 2015 20:51 schreef Gulara het volgende:
[..]
Ja ik.
Ik vond het wel fijn. Het haalt zeker de scherpe kantjes eraf, en verdwijnt weer snel als je het niet meer inademt. (Behalve als je zoals ik doet alsof je wee wat langer duurt en bijna continue aan dat ding hangt. Ik vond mezelf echt superslim en dacht dat niemand me doorhad.)
Ik zou voor wat betreft lachgas een ding mee willen geven. Je komt echt heel erg stoned en onder invloed over. Ik heb het daar achteraf met m'n vriend over gehad. Ik merkte wel dat ik niet lekker over kwam, maar ik voelde me helder zeg maar. Maar omdat dat absoluut niet over kwam vond m'n vriend het lastig om in te schatten of het wel goed ging.
Bij een eventuele volgende bevalling spreken we een codewoord af.
Jaaaa, een fotoquote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:12 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
De co die ik bij mijn bevalling was..Zonder haar had ik mijn weeen echt niet op kunnen vangen. Wat een schat van een meid. Ze is op een gegeven moment naast me gaan zitten en mee gaan puffen. Ze wilde me graag op mijn zij hebben liggen voor de baby.. Maar daardoor was het zoveel moeilijk (nog moeilijker) op te vangen. Maar zij heeft me er echt doorheen gesleept.
En zo lief, ze kwam vanmiddag nog even langs om na te praten en te vragen hoe het met ons ging.
Net heerlijk gebuideld met E., ze heeft denk ik bijna 45 min bij me gelegen in mijn shirtje. Maar wat doet het toch pijn om haar dan weer af te geven. En weer terug te moeten naar mijn eigen kamer. Ik weet dat het voor mij anders ook te zwaar is nu, en dat ik mijn rust ook moet nemen. Maar de kraamtranen vloeien al wel zeg maar.
Wel heel bijzonder om te merken, hoe mijn lijf reageert op haar en het kolven. Mijn baarmoeder denk dat ik het dan leuk vindt om nog maar eens lekker samen te trekken
L. heeft vandaag al 2 keer geluk gehad om een poepluier te verschonen. Het infuusje met voor haar suikerwaardes is er af en die waardes zijn nu al 2 keer prima geweest. Wel hebben ze haar vanmiddag een sonde gegeven omdat ze af en toe de voeding weigert. Maar vanavond heeft ze weer mooi uit een flesje gedronken
Ook heeft ze haar eerste rompertje aan, zo mini! Dus ik ga nu maar internetshoppen naar nog meer minispul.
Ik ga nu een fotootje zoeken en zo hier mijn trots showen
Die van ons zegt welkom in 3 talen.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:29 schreef Skoap het volgende:
Wij hadden de fantastische inspirerende tekst "Hij is er!"
Dat was zo ongeveer alles
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
quote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:42 schreef J0ycie88 het volgende:
*rammelalert** Rijstebuiltje Doet ff haar eierstokken tot kalmte manen... Ssssssh!! Kalm jullie!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gefeliciteerd nog met je sterke meisje Joycie
Wir müssen leben, bis wir sterben!
quote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:42 schreef J0ycie88 het volgende:
*rammelalert*SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat een prachtig meisje!
![]()
Ik zag pas iets als: "wil je teentjes komen tellen? Dan graag van tevoren even bellen".quote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:27 schreef Malteser het volgende:
Hier nog wat aan het dubben over het geboortekaartje. We zijn er wel ongeveer uit welk kaartje het moet worden voor een jongen en voor een meisje. Maar de tekst...
Iemand tips? Onder onze adresgegevens komen onze telefoonnummers. Is dat genoeg of moet er perse iets bij van 'graag bellen voor bezoek'?
En ik ben niet van de gedichtjes maar we denken nu na over een oneliner, omdat het zonder nogal kaal is. Ik wil het niet te zwaar maken.
Oh, ik moet hiervoor natuurlijk in het geboortekaartjes topic zijn....
Ik, en ik wil het nooit meer doen,ik kon niet goed tegen de lucht maar ook hoe ze omgaan met mensen die hun veel geld opleveren vind ik echt verschrikkelijk.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 19:26 schreef Leonietje83 het volgende:
Wie van jullie doet mee/heeft mee gedaan aan moeders voor moeders en hoe bevalt dat? Ik had me vorige zwangerschap aangemeld maar hoorde daarna horrorverhalen over stankflessen van buurvrouw dat ik nu toch twijfel...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |