abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_155533499
quote:
door Jorn Jonker
DEN HAAG -
Sociale huurwoningen zijn steeds moeilijker te vinden door de grote toename van asielzoekers die een verblijfsvergunning krijgen.
Deze groep heeft een streepje voor op de woonmarkt. De wachtlijsten voor betaalbare huizen worden daardoor langer en langer voor Nederlanders. Gemeenten zitten met de handen in het haar doordat de problematiek alleen maar erger wordt.
Dat blijkt uit een rondgang langs meerdere gemeenten. Ook Aedes, de vereniging van woningcorporaties, ziet dat wachtlijsten voor andere mensen fors langer worden doordat asielzoekers die een verblijfsvergunning hebben gekregen, als eerste aan de beurt zijn voor een huis.
Deze zogenoemde vergunninghouders moeten anders namelijk in een van de overvolle asielzoekerscentra blijven, terwijl ze inmiddels recht hebben op een huis. Omdat deze mensen vooral goedkope huurwoningen nodig hebben, blijft er voor de rest in dat segment weinig over.
Bron

Er is maar een oplossing mogelijk. Alle Nederlanders verplichten asielzoekers in huis te nemen.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  dinsdag 25 augustus 2015 @ 18:39:09 #2
135890 Bootje84
Bewuste taalnazi
pi_155533666
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 augustus 2015 18:32 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Bron

Er is maar een oplossing mogelijk. Alle Nederlanders verplichten asielzoekers in huis te nemen.
Laten we dan beginnen met alle mensen die links stemmen. Als eerste de grote leiders zoals Femke Halsema. Kijken hoe lang ze zich nog in hun ivoren toren wanen..
Leer spaties gebruiken!
Op donderdag 16 december 2010 20:05 schreef craftyvirus het volgende:
Bootje84 is een westlander waar ik respect voor heb :@ :P
pi_155533724
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 augustus 2015 18:39 schreef Bootje84 het volgende:

[..]

Laten we dan beginnen met alle mensen die links stemmen. Als eerste de grote leiders zoals Femke Halsema. Kijken hoe lang ze zich nog in hun ivoren toren wanen..
En laat ze zich eerst maar melden bij een loket in Brussel. De EU zet de grenzen wagenwijd open, dan mogen ze ook ervaren hoeveel mensen dat in levende lijve zijn.
Minister Cramer: "Milieuvervuiling mag zolang je maar betaalt."
Minister Cramer: "Mensheid in 2100 grotendeels verdwenen."
Minister Cramer: "In 2050 40% van alle dier- en plantensoorten uitgestorven."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')