Moet ik eerst een oven kopenquote:Op donderdag 27 augustus 2015 16:18 schreef Isegrim het volgende:
Kun je de volgende keer mooi wat desem meenemen om te gaan bakken!
Past er een braadpan in?quote:Op donderdag 27 augustus 2015 16:47 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Moet ik eerst een oven kopenIk heb alleen een mini-oventje waar maximaal 4 kleine broodjes inpassen.
Bij mij blijft het dus bij het lezen van dat boek, helaas.
Nee, 4 pistoletjes 2x2. En gelukkig mijn eigengemaakte lasagne, maar zeker geen pan.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 16:58 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Past er een braadpan in?
Klinkt goed. Ik ben van plan om over ongeveer een half jaar te verhuizen. Een van de belangrijkste eisen voor mijn nieuwe woning is een grotere keuken. De keuken die ik nu heb is veels te klein, en helaas is er nauwelijks ruimte voor grotere apparaten.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 17:05 schreef Isegrim het volgende:
Ook niet een klein gietijzeren ovenschaaltje met deksel? Dan kun je kleine broodjes bakken.
quote:Op donderdag 27 augustus 2015 17:15 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Klinkt goed. Ik ben van plan om over ongeveer een half jaar te verhuizen. Een van de belangrijkste eisen voor mijn nieuwe woning is een grotere keuken. De keuken die ik nu heb is veels te klein, en helaas is er nauwelijks ruimte voor grotere apparaten.
Cake, en zaterdag ook pizzaquote:Op donderdag 27 augustus 2015 17:30 schreef minilot het volgende:
Morgen vrijdag! Wat zijn de bijbaksels!?
Jummie.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 17:45 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Cake, en zaterdag ook pizza
Jaquote:Op donderdag 27 augustus 2015 17:47 schreef minilot het volgende:
Die pizzettes wordt een blijvertje geloof ik!
Assortiment van zaterdag:quote:
Goed plan, ik heb nog in de vriezer.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 18:01 schreef TwinkleStar001 het volgende:
iedere keer als ik dit topic zie heb ik zin in boterkoek :-(
quote:Op donderdag 27 augustus 2015 17:47 schreef minilot het volgende:
Die pizzettes wordt een blijvertje geloof ik!
Kom je het brengen, wat lief van je!quote:Op donderdag 27 augustus 2015 19:24 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Goed plan, ik heb nog in de vriezer.
quote:Op donderdag 27 augustus 2015 20:35 schreef Negentiendertig het volgende:
Even remindertje voor mezelf dat ik jullie zo een berichtje stuur op FB om het een en ander te bestellen/reserveren voor zaterdag. Ben eindelijk weer eens in de regio.
Fbberichtje gestuurdquote:
Mij, of de broodjes?quote:Op donderdag 27 augustus 2015 20:39 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik wil zo graag eens een Jeroentje... weet niet, de rest geloof ik wel qua brood maar die Jeroentjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop