dit niet iets?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 21:58 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik die vertrouw om vast te binden aan het karretje, maar het is wel interessant
Nee want ik wil mezelf filmen, en niet vanaf een helm want dat ziet er zo irritant uit vind ik zelf altijd.quote:
hoeft ook niet op de helm... zit zo te zien met klittenband vast dus dan zou het ook ergens anders aan vast gemaakt kunnen worden.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:06 schreef mitchelll0181 het volgende:
Achtbaan... schouder beugel... helm
als je hem dan vast maakt op de beugel voor je en dan naar je zelf toe richt?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:06 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Nee want ik wil mezelf filmen, en niet vanaf een helm want dat ziet er zo irritant uit vind ik zelf altijd.
Dus als mijn leerlingen iets bij techniek/natuurkunde fabrieken waarmee ik het kan vastklemmen op een beugel dan komt dat goed!
En dan heb je een gopro nodig, dat wordt het moeilijkste onderdeel.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:09 schreef mitchelll0181 het volgende:
http://www.dhresource.com(...)trap-accessories.jpg
Zoiets moet je hebben, maar kans dat ze dit toestaan is klein
Ik denk niet dat ze toestaan om ergens iets op te monteren
Dat is onzin, ik zie vaak zat mensen met pocket cams, ik ben zelf ooit mijn camera bijna verloren, hij viel in het bakje waar ik zat.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:12 schreef mitchelll0181 het volgende:
Heb je sowieso nodig. Elke andere camera gaan ze zeker niet toestaan....
Ik zie je berichtje niet, of ik kijk er over heen?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:29 schreef Meike26 het volgende:
Ik heb Mickytjuh een pm gestuurd met 2 linkjes voor gopro beugels. Deze zijn via de chinese webshops spotgoedkoop aan te schaffen. Ook voor non-GoPro spul, er zijn ook adapters beschikbaar voor GoPro montage >> conventionele montage met schroefdraad.
Zucht.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:34 schreef Mickytjuh het volgende:
Mitchel, ik zeg dat het dus wel mag, anders kan ik mn camera niet bijna kwijtraken![]()
Moet je nagaan dat ik dacht dat ik eigenwijs was.
Ik ga eens in mijn inbox kijken voor die informatie.
"Zucht" ik ga naar 7 parken, walibi is er een van, en ik zal wel eens zien of ze me tegenhouden als ik dat ding in mijn zak heb en er pas uithaal onderweg naar boven.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:36 schreef mitchelll0181 het volgende:
[..]
Zucht.
http://www.looopings.nl/w(...)niet-toegestaan.html
quote:Polak trekt zich overigens weinig aan van het vlogverbod. Hij maakt al de hele dag volop video's in Walibi, onder meer tijdens een ritje in de hangende achtbaan Condor. Ook filmen in attracties mag officieel niet
Daar staat toch ook gewoon dat het niet mag?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:39 schreef Mickytjuh het volgende:
Het wordt nog leuker mitchel,
Dit komt uit je eigen linkje:
[..]
Ik heb nog nooit gehad dat ik, of mijn zus, niet mocht filmen in een achtbaan als ik het vroeg. Ik vraag normaal altijd alles namelijk.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:51 schreef Meike26 het volgende:
Als het niet mag, zou ik het denk ik ook niet stiekem doen, dan kan je straks gedag zeggen tegen je entree van 7 parken.
Echt, als je op een rustige doordeweekse dag gaat en je vraagt het aardig bij de hogere heren van het park, gaan er een hoop deuren voor je open. Wees altijd oprecht, beleefd en meegaand. Jij legt uit dat je 'officieel' achtbaan tester bent in een bepaalde categorie (gooi evt wat charmes in de strijd) en ze doen opeens (veel) minder moeilijk !
Dat klinkt toch iets anders dan: "ik zal wel eens zien of ze me tegenhouden als ik dat ding in mijn zak heb en er pas uithaal onderweg naar boven"quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:58 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit gehad dat ik, of mijn zus, niet mocht filmen in een achtbaan als ik het vroeg. Ik vraag normaal altijd alles namelijk.
Maar Mitchell stelt dat het verboden is, en dat is, blijkbaar, in walibi zo, maar in andere parken heb ik er nooit van gehoord. In walibi kom ik normaal niet, omdat ik het geen prettig park vind.
Ik ben ooit mijn camera bijna verloren, maar dat ligt aan mijn onhandigheid denk ik, want mijn zus is het jog nooit gelukt en die filmde veel vaker vroeger.
Mijn vader verloor zelfs zijn bril in de python.
Ik zoek gewoon verder naar mogelijkheden, de wristband denk ik gevonden te hebben, nu nog de adapter!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |