Is het ook. Hoewel ik dol ben op hard eiwitglazuur en ik het er dus altijd wel heel lekker vind uitzien.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:16 schreef minilot het volgende:
Punt blijft wel, het is meer arts&crafts dan dat het echt met het baksel zelf te maken heeft. Ik concentreer me liever op het maken van iets lekkers en origineels.
Het decoreren van taarten en koekjes enzo heeft me echt nooit getrokken. Vind het er vaak wél mooi maar tegelijkertijd helemaal niet lekker uitzien..
Wou dat soort dingen dan ook maar grotendeels achterwege laten voor de bruiloft.![]()
Vréselijk ja! Nog een reden om onze gasten niet te vertellen dat ze naar een bruiloft kwamenquote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:18 schreef Jagärtrut het volgende:
ik vind bruiloften met een thema zo stom.
Net als bruiloften waar je van te voren al een heleboel werk moet verzetten. Voor elke bruiloft waar ik tegenwoordig heenga moet ik van alles doen: Een bladzijde schrijven over wat ik graag met het bruidspaar doe, geillustreerd met foto's. Mijn favoriete recept doorgeven, geillustreerd met foto's. Het etiket van mijn favoriete fles wijn afhalen en de fles wijn opnieuw decoreren en fles wijn en etiket meenmene naar de bruiloft. Mijn favoriete film meenemen naar de bruiloft...![]()
Laat mij gewoon naar die bruiloft komen, blij zijn voor het bruidspaar en een leuk feestje vieren....
/moppertrut...
Dat was mijn idee.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:17 schreef minilot het volgende:
Goed, zo maar eens naar de Sligro voor een madeleine-vorm. Ergens beginnen!
Dank voor de input, allen!
![]()
Gala vind ik wel leuk.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:26 schreef kwakz0r het volgende:
Och ik vond het inleveren van een fotootje en mijn favoriete liedje (per mail) niet zo erg, ze hebben er een leuk bordspel van gemaakt voor t bruidspaar.
En een disneyknuffeltje bij de corige bruiloft was ook snel gekocht (was meer een geintje en zeker niet het thema).
Ik vind het wel heeeeeel stom als je in een bepaalde kleur moet komen. Leuk allemaal in petrol vintage chique thema
Koop HG 'alle nare luchtjes weg' ofzo. Dat is niet zwaar geparfumeerd en het kreeg zelfs de malibu-kotslucht uit het tapijt.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:26 schreef Sunnythesun het volgende:
Meh, het ruikt hier in huis een beetje muffig.. Ik ben al de dekens aan het uitwassen die op de bank liggen, ga straks ook de hondenmand nog eens doen (is pas gedaan maar goed). Maar ik denk dat het de bank zelf is eigenlijk.. Ik overweeg nu van die meubelverfrisser te kopen maar welke moet ik hebben zodat het wel fris ruikt maar niet alsof het zwaar geparfumeerd is?? Iemand ervaring-tips?
quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:31 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Koop HG 'alle nare luchtjes weg' ofzo. Dat is niet zwaar geparfumeerd en het kreeg zelfs de malibu-kotslucht uit het tapijt.
quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:31 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Koop HG 'alle nare luchtjes weg' ofzo. Dat is niet zwaar geparfumeerd en het kreeg zelfs de malibu-kotslucht uit het tapijt.
Je kan het in principe gebruiken op alle ondergronden (ik gebruikte het ook wel eens op de stoffen bank, als er 'hondenlucht' aanzat). Je spuit het erop en dan wacht je tot het droog is en dan stinkt het niet meer.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:36 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]![]()
ok klinkt goed
Zal ff kijken of dat geschikt is als meubelopfrisser..
Magic!quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:38 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Je kan het in principe gebruiken op alle ondergronden (ik gebruikte het ook wel eens op de stoffen bank, als er 'hondenlucht' aanzat). Je spuit het erop en dan wacht je tot het droog is en dan stinkt het niet meer.
quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:38 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Je kan het in principe gebruiken op alle ondergronden (ik gebruikte het ook wel eens op de stoffen bank, als er 'hondenlucht' aanzat). Je spuit het erop en dan wacht je tot het droog is en dan stinkt het niet meer.
Ja, kan, maar dit werkt dus ook ipv wassen.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:43 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]![]()
Denk overigens dat het toch vooral Sams mand is. Dus dat moet weer gewassen en zo..
Dan ga ik zijn mand zelf inspuiten en luchten (die is eigenlijk net een fractie te groot voor de machine) en zijn dekentjes + kussen wassenquote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:44 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ja, kan, maar dit werkt dus ook ipv wassen.
quote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:46 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Dan ga ik zijn mand zelf inspuiten en luchten (die is eigenlijk net een fractie te groot voor de machine) en zijn dekentjes + kussen wassen![]()
hoe bedoel je verwende hond![]()
Ver-schrik-ke-lijkquote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:47 schreef PdeHoog het volgende:
[..]Je bent nog niet zo erg als de honden in het Gooi
Elke week naar de trimster voor een wasbeurt en een strikje
![]()
zag een programma met Dolf Jansen over het Gooi pas geleden
Mag niet van de zorgverzekeraarquote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:55 schreef Isegrim het volgende:
Ik had om 09:30 een afspraak. Ben vooralsnog niet aan de beurt.Altijd hetzelfde; waarom plannen huisartsen niet gewoon meer tijd per patiënt in?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |