SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2015 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DiversOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 99% gewijzigd door motorbloempje op 08-08-2015 12:01:29 ]Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ehhh zelfs de topictitel is nu niet aangesloten bij de hardloopreeks.. wat irritant..Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ja het was de bedoeling om een nieuw deel te openen maar dat ging helemaal is. Misschien kan deze gesloten worden en dat iemand anders het probeert?
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ja ik denk dat ik per ongeluk op 'nieuw topic' heb gedrukt ipv nieuw deel, en toen dacht ik hee de OP is verdwenen, misschien als ik hem koppel aan de oude reeks gaat het goed? Maarja beetje dom dus, blame it on the lange duurloopquote:Op zaterdag 8 augustus 2015 11:56 schreef Serinde het volgende:
Topic staat wel bij MyAT dus je hebt wel IETS goed gedaan
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Dat zou het wel heroïsch maken!quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 11:21 schreef Zwabberhark het volgende:
Well done. Nu nog hopen op zuidwesterstorm die dag.
Tof dat jij ook weer positieve dingen ziet!Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Anyway:Ja, vorig jaar ook al een marathon gedaan, en dit jaar nog 30km bij de Groet uit Schoorl. Maar dit was wel de eerste 30+er in de marathonvoorbereiding dit jaar, omdat ik de vorige keer dat hij in het schema stond niet fit was. Jij was met de Amsterdam Trainingslopen mee? Heb ik vorig jaar ook gedaan!quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 10:10 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Succes! Heb je al eerder dit soort afstanden gelopen?
Maar de duurloop ging eigenlijk verrassend goed! Op 28-29 km dacht ik nog; hee, ik voel me eigenlijk niet significant slechter dan na 10-15km! Na 29km ging het wel wat stroever, was ook omdat ik toen weer terug moest schakelen naar heel rustig uitlooptempo en dat was even zoeken.
De route leek ook niet echt op wat de bedoeling was, daar zullen we het ook maar niet over hebben. Ik had weer een route in de garmin gezet maar die gaf niet meer aanwijzingen dan hoeveel km het nog tot het einde van de route was en of ik op de route zat of niet, geen links/rechts aanwijzingen of niets. Murmeli en Pijll, ik zal het wel verkeerd hebben ingevoerd of zo maar ik begrijp echt niet hoe jullie daar wijs uit worden.
Maar uiteindelijk bijna 33km gelopen in 2 uur 49 en dat was de bedoeling, dus top! Onderweg geen last gehad van pijntjes of darmen, niet teveel honger of wat dan ook. Ik ging op de Nike Zoom Streak om te proberen of die geschikt zouden zijn voor de marathon. Die test is geslaagd denk ik!
En de zoete broodjes ook! En mijn waterzak heb ik voor de verandering helemaal leeggedronken, jeej! Zelfs al 6km voor het einde was hij leeg.
Het enige 'mindere' was dat mijn hartslag na het 2e blok D3 (4km@4.43pace) niet meer echt omlaag wilde naar de D1 zone, maar dat is misschien ook niet zo gek, je herstelt toch niet helemaal van zo'n tempoblok tijdens het lopen en het was ook best warm.Jep!quote:
In ieder geval veel vertrouwen getankt vandaag, een geruststellend idee dat als ik dit tempo nog 9km volgehouden had (wat denk ik prima gelukt was) het al tot een 3.40 marathon leidt.
Ik kan met een gerust hart op vakantie gaan!
Linkje: https://www.strava.com/activities/363953060/overviewIk hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
quote:
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Vanavond deel van deze lopen:
http://www.mwbc.org.uk/12-hours-manvers-challenge.html
Is een 12 uur challenge van 6pm tot 6am, maar ik ga gewoon om 6 uur een rondje of 4 á 6 lopen, afhankelijk van hoe ik me voelfijne is dat 't rondjes zijn, en het is onderdeel van mijn vaste hardlooprondjes, dus ik weet precies wat me te wachten staat
En lekker 's avonds lopen, samen met andere mensen
fijn!
Ja doei.![]()
Oké, 7 uur vertrekken was nog te laatwat was het warm!! Ik begon nog niet eens slecht en ging nog best wel lekker ook. Maar na 3km kwam de zon erdoor en was het meteen *bam* heet... Meh... Gestopt om wat te drinken, maar vanaf dat moment ging het ook kut. Ik heb er maar een run, walk, run van gemaakt, om in ieder geval toch de afstand af te leggen die op de planning stond. Zodat ik voor m'n gevoel nog iets had gedaan. Maar man man man, wat kan ik slecht tegen de warmte
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zucht...[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Geen probleem! Al moest ik natuurlijk wel even een laptop claimen, want mobiel gaat dat kutquote:![]()
Ja doei.![]()
Wat een goede training L_T!
Als jij man was geweest had je jero en Mr B nog goed partij kunnen geven, misschien zelfs ver achter je gelaten.![]()
Dat moet het allerfijnste zijn, het getankte vertrouwenquote:Op zaterdag 8 augustus 2015 12:08 schreef La_Tramposa het volgende:
In ieder geval veel vertrouwen getankt vandaag, een geruststellend idee dat als ik dit tempo nog 9km volgehouden had (wat denk ik prima gelukt was) het al tot een 3.40 marathon leidt.
Ik kan met een gerust hart op vakantie gaan!
Linkje: https://www.strava.com/activities/363953060/overviewlekker bezig heur!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik kom maar niet boven de 21km met trainen.
Drie uur weggeweest.
Moest me al haasten naar de club, ik was gaan lopen, kwam daar zwetend aan. Rustig meegelopen en laatste kwartier al flink trager en het stuk naar huis was bijna een dribbel op de plaats. En eenmaal thuis kramp in de kuiten. Ik denk dat ik nu wel weet hoe het voelt om door je koolhydraten te raken.
Vandaag maar heel veel gaan drinken en eiwitten aanvullen. Qua voedingsstoffen en vochthuishouding geen goede week. Twee hete dagen, bloed gegeven, weinig koolhydraten en vlees. En diarree en duizeligheid. Zo beziend ging het vandaag eigenlijk nog best goed.![]()
![]()
Hier ondertussen 2 weken na De Dag. Enkel is nog steeds iets dikker dan de ander. Kan ondertussen wel volledig normaal lopen (waarbij ik gisteren verkeerd op een tegel stapte en bijna weer door m'n enkel ging... *hartkloppingen*).
Ik ga denk ik komende week even naar de fysio om van hem te horen of de vooroeverloop, eventueel met tape, nog een haalbare kaart is. Hopelijk eind volgende week weer voorzichtig lopen. Dan heb ik nog 3 weken.![]()
quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 12:14 schreef Guppyfriend het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.![]()
Wow, jij gaat lekker!quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 12:08 schreef La_Tramposa het volgende:
In ieder geval veel vertrouwen getankt vandaag, een geruststellend idee dat als ik dit tempo nog 9km volgehouden had (wat denk ik prima gelukt was) het al tot een 3.40 marathon leidt.![]()
En dat nu al 9 weken voor de marathon.![]()
quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 12:44 schreef flipsen het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voordeel van dit weer is trouwens wel dat je was retesnel droog is. Je hoeft t bijna alleen maar even buiten te houdensportkleding helemaal!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 12:08 schreef La_Tramposa het volgende:
Anyway:
In ieder geval veel vertrouwen getankt vandaag, een geruststellend idee dat als ik dit tempo nog 9km volgehouden had (wat denk ik prima gelukt was) het al tot een 3.40 marathon leidt.
Ik kan met een gerust hart op vakantie gaan!
Linkje: https://www.strava.com/activities/363953060/overview
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.![]()
Gezien wat er is gebeurd, denk ik niet dat dat te doen is.quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 12:43 schreef Swetsenegger het volgende:
Hier ondertussen 2 weken na De Dag. Enkel is nog steeds iets dikker dan de ander. Kan ondertussen wel volledig normaal lopen (waarbij ik gisteren verkeerd op een tegel stapte en bijna weer door m'n enkel ging... *hartkloppingen*).
Ik ga denk ik komende week even naar de fysio om van hem te horen of de vooroeverloop, eventueel met tape, nog een haalbare kaart is. Hopelijk eind volgende week weer voorzichtig lopen. Dan heb ik nog 3 weken.Zeeuwse mossels kunnen altijd!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: