Misschien had het bedrijf van papa Zwagerman de bieding voor de klus verloren....quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:27 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Als ie niet de minste op dat vakgebied was, had ie zich gewoon stil gehouden over de klus van een ander... Zoals de meeste lui die hun vak verstaan..
Ik vind het nogal een treurige bende die papa en dochter Zwagerman...
Door dat ding weer op een ponton te laden natuurlijk.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:26 schreef raptorix het volgende:
Wat ik me afvraag, is dat brugdeel wat gevallen is gewoon afgeschreven? En belangrijker, hoe gaan ze het weghalen
Jup die is afgeschreven, simpelweg omdat er bepaalde krachten op zijn gekomen die niet berekend zijn.. Dus als je nog een brugdeel zoekt?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:26 schreef raptorix het volgende:
Wat ik me afvraag, is dat brugdeel wat gevallen is gewoon afgeschreven? En belangrijker, hoe gaan ze het weghalen
Als ie afgeschreven is, zouden ze hem dan niet gewoon in stukken lassen, en dat afvoeren?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:30 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Jup die is afgeschreven, simpelweg omdat er bepaalde krachten op zijn gekomen die niet berekend zijn.. Dus als je nog een brugdeel zoekt?
Weghalen gaat wederom op pontons.. Er is geen ruimte op "het vaste" voor een kraan die zwaar genoeg is..
Wie weet wat er nog aan te redden is.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:32 schreef raptorix het volgende:
[..]
Als ie afgeschreven is, zouden ze hem dan niet gewoon in stukken lassen, en dat afvoeren?
Oh dat brugdeel is het probleem niet zo... Die ligt er gewoon als dood gewicht... De kranen zijn veel lastiger...quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:32 schreef raptorix het volgende:
[..]
Als ie afgeschreven is, zouden ze hem dan niet gewoon in stukken lassen, en dat afvoeren?
Oja, helemaal niet bij stilgestaan dat die er ook nog liggen, volgens mij ook deels te water als ik me niet vergis.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:34 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Oh dat brugdeel is het probleem niet zo... Die ligt er gewoon als dood gewicht... De kranen zijn veel lastiger...
quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:35 schreef raptorix het volgende:
[..]
Oja, helemaal niet bij stilgestaan dat die er ook nog liggen, volgens mij ook deels te water als ik me niet vergis.
Gewoon laten liggen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:26 schreef raptorix het volgende:
Wat ik me afvraag, is dat brugdeel wat gevallen is gewoon afgeschreven? En belangrijker, hoe gaan ze het weghalen
Ja, want de boel zakt natuurlijk de modder in, word er niet makkelijker op.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:38 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]![]()
Dat word een fijn klusje...
Net wat voor de broertjes Van Seumeren... alleen al omdat ze zo mooi kunnen vertellen, en het relaxte lui zijn..
Het is meer dat alles aan die kranen flexibel is, ze onder spanning staan, een hoop draaipunten hebben, en ze op een fijne plek in een woonwijk liggen..quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:47 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ja, want de boel zakt natuurlijk de modder in, word er niet makkelijker op.
Dat krijgen we weer tientallen nieuwe regeltjes en procedures. Zo krijg je nou een bureaucratie.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nou ja, het is natuurlijk voor de toekomst wel fijn om te weten wat er precies mis ging om zoiets te voorkomen. Van mij hoeft dat 'schuldige' zoeken ook niet zo, maar dat vinden verzekeraar weer fijn.
Het lijkt me alleen bijzonder onwenselijk hier als leek iets over te zeggen aan de hand van wat filmpjes
Die brug is sowieso vervloekt. 2 jaar geleden was men er vanuit gegaan dat een likje verf voldoende was, toen bleek er van alles doorgeroest te zijn en moesten ze dat hele ding reviseren, en nu dit. Al met al zit Alphen al een enorme tijd zonder brug en moet men omrijden.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:30 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Door dat ding weer op een ponton te laden natuurlijk.
Wat ook interessant is is hoe ze de brug nou wel gaan herstellen. Want als ze dit weer met kranen op pontons gaan doen (wat geen probleem hoeft te zijn), dan gaat heel betwetend Nederland weer op zijn achterste benen staan.
Die hebben het vast gekopieerd van de papa van Marianne of hoe heet ze.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 09:51 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Gewoon compleet uit je nek lullen. Heerlijk.
Met een kraan.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:26 schreef raptorix het volgende:
Wat ik me afvraag, is dat brugdeel wat gevallen is gewoon afgeschreven? En belangrijker, hoe gaan ze het weghalen
Ik denk dat een aantal betrokkenen nog nooit van hun leven zo opgelucht is geweest als gisteravond toen bleek dat er geen dooien en zwaargewonden waren gevallen. Dat is pure mazzel.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:51 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Dat krijgen we weer tientallen nieuwe regeltjes en procedures. Zo krijg je nou een bureaucratie.
Men kan zich eter afvragen of dit echt in alle redelijkheid had kunnen worden voorkomen. Het lijkt mij vooralsnog een opeenstapeling van diverse inschattingsfouten wat tot een tragische samenloop van events 1 dode hond heeft opgeleverd. Ja dat is zuur maar laten we niet teveel gaan overdrijven. Ongelukken kunnen gebeuren en het is zinloos om de kans op ongelukken proberen te minimaliseren zoals we in Nederland zo graag doen.
Dit kun je moeilijk op enkel het bedrijfsleven schuiven denk ik. Je kan hier in Nederland nog geen miniconstructie neerzetten zonder dat er hele bergen aan overheidsinstanties en extra ingenieursbureaus over je schouder meekijken en hun goedkeuring geven op wat je aan het doen bent. Laat staan bij zoiets groots als het verhijsen van een brug in een stad.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:06 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik denk dat een aantal betrokkenen nog nooit van hun leven zo opgelucht is geweest als gisteravond toen bleek dat er geen dooien en zwaargewonden waren gevallen. Dat is pure mazzel.
Het lijkt mij dat je gewoon bruggenonderhoud moet kunnen doen zonder mensenlevens in gevaar te brengen, en ook de materiele schade is geen pretje. Dan is het heel makkelijk roepen om 'minder regeltjes' maar je kunt niet alles aan het bedrijfsleven overlaten zo blijkt.
Het moet voor nop... als iedereen zegt dat het niet kan op die manier, moet je dat geloven en niet toch nog iemand kunnen vinden die goedkoper kan.. Daar zit de eigenlijke fout...quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:06 schreef Weltschmerz het volgende:
Dan is het heel makkelijk roepen om 'minder regeltjes' maar je kunt niet alles aan het bedrijfsleven overlaten zo blijkt.
De winkeleigenaar heeft wel flink meegeholpen door na de eerste herrie al zijn klanten direct naar buiten te sturen. Die zijn dus net ontkomen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 10:59 schreef raptorix het volgende:
Toch een wonder dat er zo weinig gewonden zijn gevallen.
Dat was niet de eigenaar.. maar een medewerker..quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:16 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
De winkeleigenaar heeft wel flink meegeholpen door na de eerste herrie al zijn klanten direct naar buiten te sturen. Die zijn dus net ontkomen.
Is het zo gegaan dan? Zei iemand het kan niet en toen zei het bedrijf in kwestie: het kan wel én we doen het voor 10000 euro minder.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:13 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Het moet voor nop... als iedereen zegt dat het niet kan op die manier, moet je dat geloven en niet toch nog iemand kunnen vinden die goedkoper kan.. Daar zit de eigenlijke fout...
Ook goed.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:17 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Dat was niet de eigenaar.. maar een medewerker..
Zo gaan bijna alle werken.. op inschrijving..quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 11:18 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Is het zo gegaan dan? Zei iemand het kan niet en toen zei het bedrijf in kwestie: het kan wel én we doen het voor 10000 euro minder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |