Dit is typisch iets wat naderhand pas echt duidelijk wordt maar dat is in dit geval dan wel even te laat. Ik denk dat het te veel in het oog springt om subversief te zijn eerlijk gezegd. Wie weet is het een oefening voor een invasie voor Iran.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:38 schreef µ het volgende:
Hoor er ook steeds vaker over ja, weet nog niet zo goed wat ik er over moet denken.
Vrij veel media-aandacht inderdaad.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:46 schreef jogy het volgende:
[..]
Dit is typisch iets wat naderhand pas echt duidelijk wordt maar dat is in dit geval dan wel even te laat. Ik denk dat het te veel in het oog springt om subversief te zijn eerlijk gezegd. Wie weet is het een oefening voor een invasie voor Iran.
Internet kabels, riolering, whatever. Als ze 6 maanden dicht blijven is dat toch best langquote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:54 schreef µ het volgende:
[..]
Vrij veel media-aandacht inderdaad.
Over die gesloten walmarts ook al wat tegengeluid gehoord (ze zouden bezig zijn de internetkabels te fixen). Tja.
Waarom moet een Walmart dan bewaakt worden en afgezet met prikkeldraad als het om dit soort problemen gaat? Sommige Walmarts hebben rijen met containers opgesteld, Fematrucks zijn er gezien. Om plunderingen tegen te gaan? De hele Walmart is leeg. Bovendien wist het personeel van niets, niet van rioleringsproblemen en zonder enige waarschuwing konden ze gaan.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 14:02 schreef jogy het volgende:
[..]
Internet kabels, riolering, whatever. Als ze 6 maanden dicht blijven is dat toch best lang.
Omdat ze geen trek hebben in berovingen. Containers kunnen gebruikt worden om de goederen tijdelijk in op te slaan. 'Fematrucks zijn er gezien'? Heb je daar foto's van?quote:Op vrijdag 31 juli 2015 14:08 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Waarom moet een Walmart dan bewaakt worden en afgezet met prikkeldraad als het om dit soort problemen gaat? Sommige Walmarts hebben rijen met containers opgesteld, Fematrucks zijn er gezien. Om plunderingen tegen te gaan? De hele Walmart is leeg. Bovendien wist het personeel van niets, niet van rioleringsproblemen en zonder enige waarschuwing konden ze gaan.
Daarom, vreemde dingen. als het officieel deel uit zou maken van de militaire oefening hadden ze het wel aangegeven lijkt me. 'Te bewaken objecten' bijvoorbeeld. Als het met een rotsmoes dicht gaat is het gewoon discutabel. Of ze vonden het een geweldig moment om groot onderhoud te plegen aan al die vestigingen om [redenen], omdat het zomer is rijd ik nu al 2 maanden een kwartier om in het OV omdat ze de metro aan het verbouwen zijn. Lijkt me redelijk stug hoor.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 14:08 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Waarom moet een Walmart dan bewaakt worden en afgezet met prikkeldraad als het om dit soort problemen gaat? Sommige Walmarts hebben rijen met containers opgesteld, Fematrucks zijn er gezien. Om plunderingen tegen te gaan? De hele Walmart is leeg. Bovendien wist het personeel van niets, niet van rioleringsproblemen en zonder enige waarschuwing konden ze gaan.
( korreltje zout waar nodig. )quote:Of course, the Chinese are involved in the sinister plot against Americans. According to conspiracy theorists, the NWO-backed administration of President Barack Obama is declaring martial law on behalf of his communist Chinese friends who have placed his administration under pressure to “take away the guns” of Americans.
“Wal-Mart is a front for the Rockefellers and the Red Chinese Secret Police. Do not the top honchos at Wal-Mart know that their cheap prices are based on production by Chinese slave labor, in camps and factories operated by the Secret Police?”
die had ik gezien.. Toen ik er voor het eerst van hoorde.. Dat met die metaal poortjes was echt van wtf... Ben je nog nooit in een winkel geweestquote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:40 schreef Scrummie het volgende:
Filmpje waarbij er de binnenkant van een WalMart gefilmd is, heel kort;
In deze lijkt er in elk geval niets aan de hand te zijn, behalve dat de filmer alarm poortjes voor spullen die je koopt aan ziet voor metaal detectoren. Binnen (maar heel kort) is er ook niets aan de hand.
Ik zie ook geen boeien en hete pokers klaar hangen voor de martelingen nee. Zelfs geen planken met emmers en een handdoek voor het waterboarden. Teleurstellend allemaal.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:40 schreef Scrummie het volgende:
Filmpje waarbij er de binnenkant van een WalMart gefilmd is, heel kort;
In deze lijkt er in elk geval niets aan de hand te zijn, behalve dat de filmer alarm poortjes voor spullen die je koopt aan ziet voor metaal detectoren. Binnen (maar heel kort) is er ook niets aan de hand.
Maar er zijn wel guillotines bestelt, waterboarden is zo 2010quote:Op vrijdag 31 juli 2015 22:33 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik zie ook geen boeien en hete pokers klaar hangen voor de martelingen nee. Zelfs geen planken met emmers en een handdoek voor het waterboarden. Teleurstellend allemaal.
quote:Op vrijdag 31 juli 2015 22:43 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Maar er zijn wel guillotines bestelt, waterboarden is zo 2010
[ afbeelding ]
guillotines zijn al zoooo 2008 trouwensquote:Op vrijdag 31 juli 2015 22:43 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Maar er zijn wel guillotines bestelt, waterboarden is zo 2010
[ afbeelding ]
Ouder zelfs , ding van de franse revolutie, maar he we love retroquote:Op vrijdag 31 juli 2015 22:57 schreef jogy het volgende:
[..]
[..]
guillotines zijn al zoooo 2008 trouwens.
True enoughquote:Op vrijdag 31 juli 2015 23:27 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Ouder zelfs , ding van de franse revolutie, maar he we love retro
Nothing quite like a beheading to upset people - fake or otherwise.quote:
Nou het verhaal erachter is dat men de doodstraf d.m.v. injectie inhumaan vindt nu farmaceutische bedrijven de middelen niet meer willen leveren en ze aan het experimenteren zijn geslagen waardoor het in sommige gevallen meer dan een half uur durende lijdensweg werd. Daarnaast wilde een ter dood veroordeelde zijn organen doneren wat een probleem was na dood door injectie.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 23:44 schreef Tingo het volgende:
[..]
Nothing quite like a beheading to upset people - fake or otherwise.
Sommige dingen zeker. De doodskisten bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 13:19 schreef Tingo het volgende:
Misschien is de hele Jade Helm verhaal ook gewoon bangmakerij is.
Deze heb ik eerder gezien.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:36 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Sommige dingen zeker. De doodskisten bijvoorbeeld.
Maar waar dienen ze nou echt voor?
Voor beide vragen een nee, maar het lijkt er verdacht veel op dat de amerikanen doodsbang zijn voor hun regering en voor de toekomst/voor wat komen gaat.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 09:38 schreef SicSicSics het volgende:
Is half Amerika al dood?
Of in ieder geval overgenomen door de Chinezen uit Wallmart?
Niet in de samenzweringsmogelijkheden nee maar al het feit dat het door 7 staten raast houdt het de gemoederen in ieder geval daar wel redelijk bezig denk ik. Al is het alleen maar om de hardware rond te zien rijden en foto's te makenquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 16:37 schreef Scrummie het volgende:
Hou je er wel rekening mee dat, gokje, 95% (en dan houd ik het nog laag aan) van Amerika zich totaal niet met een Jade Helm of wat dan ook bezig houd?
Ik zou zeggen 99%quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 16:37 schreef Scrummie het volgende:
Hou je er wel rekening mee dat, gokje, 95% (en dan houd ik het nog laag aan) van Amerika zich totaal niet met een Jade Helm of wat dan ook bezig houd?
Dat is dezelfde 5% (of 1%quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 16:39 schreef jogy het volgende:
[..]
Niet in de samenzweringsmogelijkheden nee maar al het feit dat het door 7 staten raast houdt het de gemoederen in ieder geval daar wel redelijk bezig denk ik. Al is het alleen maar om de hardware rond te zien rijden en foto's te maken.
Je hebt daar vast ook genoeg van die hobbyisten die het echt alleen voor de leuke foto's doen lijkt me. Als ik op een gemiddelde dag langs Schiphol rijdt staan er ook genoeg vliegtuigspotters een beetje tof te doen met hun telelens. Misschien dat die groep zelfs nog groter is dan de 'we gaan eraan!' groep.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 16:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat is dezelfde 5% (of 1%) die die foto's etc maken.
.
Ik denk dat er zijn meerdere amerikanen die hun regeringen niet vertrouwen dan wel.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 16:57 schreef Dance99Vv het volgende:
Denk dat het toch dieper zit dan maar 1 of 5 %
Toon maar aan , i.p.v. je loze kreten, gokjes en weinig geen onderbouwing en /of bronnen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 16:37 schreef Scrummie het volgende:
Hou je er wel rekening mee dat, gokje, 95% (en dan houd ik het nog laag aan) van Amerika zich totaal niet met een Jade Helm of wat dan ook bezig houd?
Oke Dance. Denk je nou echt dat ik iets aan ga tonen waar ik nota bene nog bij zet 'gokje' aan iemand die mij een klein kind noemt? Mocht je dat denken: think again.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 18:54 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Toon maar aan , i.p.v. je loze kreten, gokjes en weinig geen onderbouwing en /of bronnen.
Begin een beetje flauw te worden van mensen die niet verder komen dan het niveau van een klein kind dat alleen maar roept "Is niet zo"
Ik heb beide vids gekeken.Eerst had 'ie 't over 'n melding van 2000. OMG! Misschien waren ze aan 't voorbereiding als iets verkeerd met de 911 toneelstuk is gegaan.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:36 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Sommige dingen zeker. De doodskisten bijvoorbeeld.
Maar waar dienen ze nou echt voor?
Interessant.Misschien zijn stukjes gestaged.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 16:57 schreef Dance99Vv het volgende:
Denk dat het toch dieper zit dan maar 1 of 5 %
Nee - je stelt gewoon 'waarom denk je dat' of 'waar krijgt je de info' soort vragen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 19:13 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oke Dance. Denk je nou echt dat ik iets aan ga tonen waar ik nota bene nog bij zet 'gokje' aan iemand die mij een klein kind noemt? Mocht je dat denken: think again.
Oh, en verder; je mag me van alles betichten, maar ik breng, in tegenstelling tot jij en je vriendjes, vaak zat bronnen aan die wel ergens op slaan.
Niet gaan liegen Tingo.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:32 schreef Tingo het volgende:
[..]
Nee - je stelt gewoon 'waarom denk je dat' of 'waar krijgt je de info' soort vragen.
Maar een aantal feiten komen wel naar voren, de militarisering van de politie bijvoorbeeld. Het veelvuldig vuurwapen gebruik , het disrespect naar de bevolking.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:28 schreef Tingo het volgende:
[..]
Interessant.Misschien zijn stukjes gestaged.
Rellen gebeuren overal in europa ook. We weten niet de context....dat zijn we vertelt.
Lijkt me 'n beetje half-truthy.
Zeker.ik vond sommige beelden schokkend.Moderne cops wordt wat 'scarier' inderdaad.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:57 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Maar een aantal feiten komen wel naar voren, de militarisering van de politie bijvoorbeeld. Het veelvuldig vuurwapen gebruik , het disrespect naar de bevolking.
dan nog hebben we het over 0.000001% van de mensen uit bijvoorbeeld texas..quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 16:39 schreef jogy het volgende:
[..]
Niet in de samenzweringsmogelijkheden nee maar al het feit dat het door 7 staten raast houdt het de gemoederen in ieder geval daar wel redelijk bezig denk ik. Al is het alleen maar om de hardware rond te zien rijden en foto's te maken.
De FEMA camps werden al verzonnen eind jaren 80.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:15 schreef Tingo het volgende:
Ik heb beide vids gekeken.Eerst had 'ie 't over 'n melding van 2000. OMG! Misschien waren ze aan 't voorbereiding als iets verkeerd met de 911 toneelstuk is gegaan.
Er is iets aan de hand, maar tis bangmakerij,provocerende,psyOp enz.
1200 militairen op bijna 26 miljoen inwoners .. succes met martial law invoeren.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 00:57 schreef jogy het volgende:
1200? Dan wordt het wel een klein beetje lastig ja.
Onverwacht informatief artikel van rt trouwens.
http://www.rt.com/usa/273436-jade-helm-drill-explained/
quote:Op woensdag 5 augustus 2015 13:25 schreef KoosVogels het volgende:
Dus de VS gaan Texas veroveren?
En hoe verschilt dat precies van de huidige situatie?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |