Die hadden wel doodleuk een Asturiër als kopman.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 00:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Daarom was Euskaltel ook zo'n genotswielerploeg
Maar Valencia was toch overgekocht door zo'n Chinees die er nu veel geld in pompt. EL winnen zal nog wel kunnen en dan mag je ook CL in.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 01:09 schreef Nozick het volgende:
[..]
Valencia en Sevilla zijn begrotingstechnisch verder dan Bilbao, en zijn niet regio-gebonden, maar die kloof heeft Bilbao weer vaker weten te overbruggen. Ze zijn naar mijn weten de laatste tien jaar geen derde geworden.
Dat is inderdaad waar. Vooral Benfica is in trek bij de nieuwe eigenaar.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 01:11 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Maar Valencia was toch overgekocht door zo'n Chinees die er nu veel geld in pompt. EL winnen zal nog wel kunnen en dan mag je ook CL in.
Volgens mij kwam dat door die zaakwaarnemer Mendez die is daar ineens de baas waardoor hij al zijn spelers daarheen brengt om zelf money te makenquote:Op vrijdag 31 juli 2015 01:17 schreef Nozick het volgende:
[..]
Dat is inderdaad waar. Vooral Benfica is in trek bij de nieuwe eigenaar.
Rodrigo 30,000,000 Portugal S.L. Benfica 2015
Enzo Pérez 25,000,000 Portugal S.L. Benfica 2015
João Cancelo 15,000,000 Portugal S.L. Benfica 2015
André Gomes 15,000,000 Portugal S.L. Benfica 2015
Ze worden wel vierde met dat materiaal, dus heel slecht zal het niet zijn. Als ze financieel honderd miljoen per seizoen kunnen spenderen, moeten ze Atletico voorbij kunnen streven.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 01:20 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Volgens mij kwam dat door die zaakwaarnemer Mendez die is daar ineens de baas waardoor hij al zijn spelers daarheen brengt om zelf money te maken
Onmogelijk. Dan zouden ze wereldtoppers moeten binnenhalen. Die kosten al gauw 50 miljoen.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 01:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
Valencia mag wel keer kampioen worden
Atletico is het ook geluktquote:Op vrijdag 31 juli 2015 01:24 schreef Nozick het volgende:
[..]
Onmogelijk. Dan zouden ze wereldtoppers moeten binnenhalen. Die kosten al gauw 50 miljoen.
Je moet dan gewoon geluk hebben dat Real en Barca allebei een minder jaar hebben en je eigen team boven zichzelf uitstijgt.quote:
maar die hadden op dat moment ook wel 2 hele goede spelers in de vorm van Koke en Courtois, zulke spelers mist Valenciaquote:Op vrijdag 31 juli 2015 01:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je moet dan gewoon geluk hebben dat Real en Barca allebei een minder jaar hebben en je eigen team boven zichzelf uitstijgt.
quote:Op vrijdag 31 juli 2015 08:23 schreef bianconeri het volgende:
Wauw dat van Vitesse is nog erger dan die uitslag van Ajax denk ik zo.
Lekker weekje voor het Nederlandse voetbal, not.
2 ploegen die ons voor gek gezet hebben met hun voetbal.
Nee, zeg ik dat ergens?quote:Op vrijdag 31 juli 2015 09:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Jij denkt echt dat Vitesse van een Engelse subtopper kan winnen met dit materiaal?
Ajax ben ik het mee eens, die hadden gewoon moeten winnen, maar Vitesse verloor gewoon met een 'normale' uitslag. Ja, ze zijn nu kansloos, maar dat zal de bedoeling van Southampton wel zijn geweest.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 09:41 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nee, zeg ik dat ergens?
Ik zeg alleen dat 2 clubs Nederland voor schut hebben gezet. Want 3-0 is wel heel erg.
En ook Ajax heeft met het voetbal wat ze hebben laten zien ons voor schut gezet.
Klopt, dan moeten ze op de transfermarkt echt een voltreffer hebben. Een talent die zich ineens ontpopt tot wereldtopper.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 09:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
maar die hadden op dat moment ook wel 2 hele goede spelers in de vorm van Koke en Courtois, zulke spelers mist Valencia
Die gast moet je ook meteen ontslaan.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:42 schreef hafcfan het volgende:
Walter Zenga moet al na een wedstrijd als trainer van Sampdoria voor zijn baan vrezen. De kritiek is genadeloos na de wanvertoning voor eigen publiek tegen Vojvodina Novi Sad (0-4).
Sampdoria rekende op een simpele avond tegen de Servische subtopper, maar kreeg in plaats daarvan een ongenadig pak slaag waardoor een plek in de volgende ronde van de Europa League nu al buiten bereik is. De afgang van de Blucherati gaat de geschiedenisboeken in, want het is de grootste Europese thuisnederlaag ooit voor een Italiaanse club.
Direct na het laatste fluitsignaal lieten supporters hun woede merken. De onlangs aangestelde trainer Zenga bood zijn excuses aan richting de fans, maar werd weggehoond. Ook de spelers kregen er van langs in het Turijnse Stadio Olimpico, waar Sampdoria speelde omdat Stadio Luigi Ferraris niet aan de UEFA-eisen voldoet.
'Dit is mijn Sampdoria niet', brieste eigenaar Massimo Ferrero na afloop. 'We hebben volledig terecht verloren. Alles ging verkeerd. We hadden een complete black-out.' Voor Ferrero is de nederlaag extra pijnlijk, omdat hij een dag voor het duel met Vojvodina vol vertrouwen over de ontmoeting sprak. 'God heeft Vojvodina naar Genua gebracht om met 4-0 verslagen te worden.' Het liep dus iets anders voor de club waar Edgar Barreto (ex-NEC) en Niklas Moisander (ex-Ajax) onder contract staan. Overigens ontbrak Moisander vanwege een blessure.
Cassano
De kans dat er koppen gaan rollen bij Sampdoria is groot. De plaatselijke krant Il Secolo XIX meldt dat Zenga voor zijn baan moet vrezen en dat ook de toekomst van enkele spelers die gisteren op het veld stonden niet zeker is. Ferrero zou direct na afloop van het duel besloten hebben dat hij de selectie van een kwaliteitsimpuls wil voorzien. De belangrijkste speler aan wie gedacht wordt is supporterslieveling Antonio Cassano. Saillant detail: Zenga verklaarde eerder deze zomer dat hij zou opstappen indien het enfant terrible wordt aangetrokken. En dat kan op dit moment weleens precies zijn wat Ferrero wil.
Beetje laat nu dat welquote:Op vrijdag 31 juli 2015 13:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die gast moet je ook meteen ontslaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |