Klopt. Dat heb ik ook met gewoon leuk vinden van meisjes.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:44 schreef Fera het volgende:
[..]
Maar schijnbaar passen bepaalde mensen bij bepaalde periodes in je leven. Die relatie zegt dan eigenlijk ook veel over jezelf.
Ja dan kan het ook prima.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:45 schreef Fera het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Maar wij gingen ook op zo'n manier uit elkaar dat niet één iemand met een gebroken hart achterbleef. We waren er eigenlijk allebei wel klaar mee.
Ik bedoel dat je het vast wel kunt minderen, tot een bepaalde punt in mijn leven was ik enorm koppig. Nu nog steeds, maar wel minder dan eerst, en ik merk dat het nu ook veel leuker en zo is.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die buien maken wie ik ben, anders ben ik een afgevlakt persoon. Wat is daar nu aan hè sjefke
Haha.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:45 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Hij was te vrij, in tegenstelling tot ikzelf, misschien was ik wel opzoek naar vrijheid ofzo dont know atm. Was eigenlijk ook meer voor zijn looks gevallen, meest droogste persoon op aarde is m'n ex
Je moet sowieso wel paar dezelfde interesses hebben ja.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:45 schreef Lokasenna het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat ik relatie zou hebben met iemand waarmee ik niets heb behalve verliefdheid. Lijkt me zo leeg. :$
Maar ik heb ook niet veel exen ofzo natuurlijk, dus weet er niet zoveel van.
Afkloppen! Hahaquote:Op donderdag 30 juli 2015 00:46 schreef Fera het volgende:
Wel apart trouwens dat mijn laptop eerst na de waterschade helemaal verneukt leek (kon geen fatsoenlijk woord typen omdat de \ toets vast hing) en het nu weer helemaal perfect lijkt te doen.
Ik ben in ieder geval klaar met dominante types, dat weet ik wel.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:46 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Klopt. Dat heb ik ook met gewoon leuk vinden van meisjes.
Iemand die ik vroeger leuk vond, zou ik nu nooit meer leuk vinden bijvoorbeeld.
Eentje maar en dat is gewoon iemand waarmee ik altijd veel leuke dingen gedaan heb, en als ik hem soms tegenkom hebben we nog steeds wel geanimeerde gesprekken. Maar voor uitgebreider contact is het voor mij sowieso nog een stuk te vers.quote:
Nja de buien zitten er vooral in dat ik opeens ernstig geïrriteerd raak en gooi het er dan ook uit ook.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:46 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Ik bedoel dat je het vast wel kunt minderen, tot een bepaalde punt in mijn leven was ik enorm koppig. Nu nog steeds, maar wel minder dan eerst, en ik merk dat het nu ook veel leuker en zo is.
Ik wel, zijn ogen waren zo prachtig, niet normaalquote:Op donderdag 30 juli 2015 00:47 schreef Fera het volgende:
[..]
Haha.Ik ben nog nooit puur voor looks gevallen eigenlijk.
Hm ja logisch wel. Blijft toch altijd een beetje hangenquote:Op donderdag 30 juli 2015 00:48 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Eentje maar en dat is gewoon iemand waarmee ik altijd veel leuke dingen gedaan heb, en als ik hem soms tegenkom hebben we nog steeds wel geanimeerde gesprekken. Maar voor uitgebreider contact is het voor mij sowieso nog een stuk te vers.
Ja, inderdaad.quote:
Hoe lang doet die het al normaal? Denk niet dat hij random gaat uitvallen, heb het namelijk lang geleden met mobiel gehadquote:Op donderdag 30 juli 2015 00:48 schreef Fera het volgende:
[..]
Ja, inderdaad.Hopelijk blijft het zo. Scheelt me 300 euro aan reparatie.
Misschien de eerste keer, omdat het nieuw voor je is. Maar dat blijf jij niet eeuwig pikken denk ik.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
Kom later wel onder de plak sowieso
Ik heb een beetje traag verlopend gevoelsleven, het blijft nog wel even zo denk ik.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:48 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hm ja logisch wel. Blijft toch altijd een beetje hangen
Nou ja, het is twee maanden geleden gebeurd. Eerst deed hij normaal, maar na een week of twee werd het steeds slechter. Toen heb ik hem heel lang weggelegd omdat er toch niets mee te beginnen was. En vorige week pakte mijn vriend hem omdat er nog wat op stond van hem, om op een USB te zetten. Want dat zou nog net lukken. En toen leek hij het gewoon weer te doen.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:50 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Hoe lang doet die het al normaal? Denk niet dat hij random gaat uitvallen, heb het namelijk lang geleden met mobiel gehad
Nja als vriendin vraagt om mee te gaan shoppen oid ren ik wel heel hard wegquote:Op donderdag 30 juli 2015 00:50 schreef Fera het volgende:
[..]
Misschien de eerste keer, omdat het nieuw voor je is. Maar dat blijf jij niet eeuwig pikken denk ik.
Ik denk idd dat niet dat het dan spontaan dood gaat. Hopelijk blijft het zo ja, geldbesparinggquote:Op donderdag 30 juli 2015 00:51 schreef Fera het volgende:
[..]
Nou ja, het is twee maanden geleden gebeurd. Eerst deed hij normaal, maar na een week of twee werd het steeds slechter. Toen heb ik hem heel lang weggelegd omdat er toch niets mee te beginnen was. En vorige week pakte mijn vriend hem omdat er nog wat op stond van hem, om op een USB te zetten. Want dat zou nog net lukken. En toen leek hij het gewoon weer te doen.
Gewoon goed je grenzen aangeven, op een redelijke manier. Soms mag je best eens iets voor elkaar overhebben natuurlijk, maar dat moet wel wederzijds zijn. Er hoort niet één iemand de baas te zijn.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nja als vriendin vraagt om mee te gaan shoppen oid ren ik wel heel hard weg
Hopelijk wel. Want hij is nog geen jaar oud.quote:Op donderdag 30 juli 2015 00:53 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Ik denk idd dat niet dat het dan spontaan dood gaat. Hopelijk blijft het zo ja, geldbesparingg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |