Ik zou 15 Colmbiaantjes opstellen.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 20:36 schreef Belgosome het volgende:
Iemand die meedoet met Zweeler? Tips qua verdeling van je 15 renners qua sprinters/klassementsrenners/vluchters/... ?
Astana.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 20:36 schreef Belgosome het volgende:
Iemand die meedoet met Zweeler? Tips qua verdeling van je 15 renners qua sprinters/klassementsrenners/vluchters/... ?
quote:
Wat een koopjes! Maar zo goed is Avila nou ook weer niet. Hij komt wel van de baan, dus hij wint volgend jaar de E3 en gaat daarna mee omhoog met Quintana en Froome in de Tour.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 13:54 schreef Mani89 het volgende:
Sergio Henao is 1 miljoen, Miguel Angel Lopez maar 750.000 en Avila 500.000! Niet te geloven.
[..]
Het is beter om een apart topic over scorito te openen. Dan hou je dit soort topics er vrij vanquote:
WAT?quote:Op donderdag 6 augustus 2015 17:20 schreef Marcoss het volgende:
Lopez start niet, zal wel geslachtofferd zijn voor Nibali bij Astana.
quote:
quote:Op donderdag 6 augustus 2015 21:57 schreef DeeBee het volgende:
Start Syntix ook in de Vuelta of geeft hij geen FUCK als Skybaas?
Wat denk Vinoquote:Op donderdag 6 augustus 2015 17:20 schreef Marcoss het volgende:
Lopez start niet, zal wel geslachtofferd zijn voor Nibali bij Astana.
Ja, zie interview op Biciquote:Op donderdag 6 augustus 2015 22:13 schreef DeeBee het volgende:
Gaat Superman echt niet starten?
Cavaliers gaat Vino persoonlijk in elkaar timmeren denk ik!
De afspraak in de Giro om er tijdens de etappe niet over te posten werkte best goed.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 21:48 schreef WEST het volgende:
[..]
Het is beter om een apart topic over scorito te openen. Dan hou je dit soort topics er vrij van
Is ook prima. Maar het idee erachter om dit meer schoon te houden. Maar als jullie onderling afspreken tijdens de etappe er niet over te praten dan houden wij dat niet tegen.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 00:13 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De afspraak in de Giro om er tijdens de etappe niet over te posten werkte best goed.
Vino weet wel hoe je die Colombiaantjes kort houdt, vraag maar aan Uran.quote:
Ik heb de tickets al geboekt. Neem jij de knuppels mee?quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 12:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Geen Miguel.
Als je Vino in elkaar wil slaan kom ik je helpen Cavaliers.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |