Nope. We hebben ook nog Leonard en gay-jezus gehad.quote:Op donderdag 30 juli 2015 15:10 schreef Henrys het volgende:
De Cler was waarschijnlijk het dieptepunt of niet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.BFF met GGMM
Was wel een teleurstelling ja, maakte de laatste paar stappen niet. Zelfde als die Egyptenaar op het middenveld.quote:Op donderdag 30 juli 2015 15:22 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Karim Saidi was wel een keiharde baas, maar ik hoor mensen altijd negatief over hem praten.
Ghaly bedoel je? Is nog jaren basisspeler bij Tottenham geweest volgens mij. Bij ons nooit écht uit de verf gekomen inderdaad.quote:Op donderdag 30 juli 2015 15:23 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Was wel een teleurstelling ja, maakte de laatste paar stappen niet. Zelfde als die Egyptenaar op het middenveld.
Ghalyquote:Op donderdag 30 juli 2015 15:23 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Was wel een teleurstelling ja, maakte de laatste paar stappen niet. Zelfde als die Egyptenaar op het middenveld.
Geen jaren was daar net als bij ons eerst heel goed. Maar zakte even snel weer weg. Rare gozer het talent had hij wel.quote:Op donderdag 30 juli 2015 15:26 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ghaly bedoel je? Is nog jaren basisspeler bij Tottenham geweest volgens mij. Bij ons nooit écht uit de verf gekomen inderdaad.
Oh ik zie het ja, maar 21 wedstrijden. Voor m'n gevoel was hij daar 4 jaar basisspelerquote:Op donderdag 30 juli 2015 15:27 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Geen jaren was daar net als bij ons eerst heel goed. Maar zakte even snel weer weg. Rare gozer het talent had hij wel.
quote:De start van de eredivisie wordt bedreigd door politieacties. Het personeel gaat tijdens de eerste speelronde staken als verantwoordelijk minister Ard van der Steur (Veiligheid en Justitie) niet met een beter cao-bod komt.
Dat kondigen de politiebonden aan. De eerste speelronde is op 7, 8 en 9 augustus. Het is volgens de bonden aan de burgemeesters van de speelsteden om af te wegen of het verantwoord is om een wedstrijd toch door te laten gaan. Zij zijn verantwoordelijk voor de veiligheid.
Volgens de politiebonden leggen politiemensen die bij deze wedstrijden worden ingezet, hun werk een uur voor de wedstrijd tot een uur na de wedstrijd neer. Uitzondering is de wedstrijd Feyenoord-Utrecht zaterdag 8 augustus in Rotterdam*. Bij die wedstrijd legt de politie het werk niet neer.e vraag is echter hoe de KNVB en de burgemeesters het gaan oplossen. Mogelijk moet de gehele speelronde verplaatst worden.
Ze trokken hun acties niet in, deze werden verboden dmv een kort geding.quote:Op donderdag 30 juli 2015 16:10 schreef H.FR het volgende:
Die schijt tourdefrans trekken ze hun acties in, en nu wel weer het voetbal
Kneuzenkermis.
[..]
Oh, meende dat ze die introkken. Waarom worden acties dan wel tijdens voetbalwedstrijden toegestaan vraag ik me af'.quote:Op donderdag 30 juli 2015 16:19 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ze trokken hun acties niet in, deze werden verboden dmv een kort geding.
Ik begrijp de acties wel, ze verdienen schandalig weinig. Alleen wel jammer dat onze geliefde vrijetijdsbesteding daar de dupe van wordt.
Al begrijp ik ook wel weer dat agenten de Eredivisie uitkiezen als podium voor hun acties.
Je bedoelt Sebastian Pardo.quote:Op donderdag 30 juli 2015 15:26 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ghaly
Louis Pardo ook zo een.
En die kale baas Acuna.
Staat ook in het stuk, onze wedstrijd niet. Maar de knvb zal ze wellicht allemaal op hetzelfde moment willen laten spelen.quote:Op donderdag 30 juli 2015 16:54 schreef Calciumdude het volgende:
zou mooi zijn als ze nu het duel van Feyenoord eens met rust zouden laten..
vorige grafactie van ze heeft toen alleen Rotterdam getroffen..
Schandalig weinig? ze krijgen ongeveer hetzelfde als andere beroepsgroepen van hun opleidingsniveau en als je geld wilt verdienen ga je sowieso niet bij de politiequote:Op donderdag 30 juli 2015 16:19 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ze trokken hun acties niet in, deze werden verboden dmv een kort geding.
Ik begrijp de acties wel, ze verdienen schandalig weinig. Alleen wel jammer dat onze geliefde vrijetijdsbesteding daar de dupe van wordt.
Al begrijp ik ook wel weer dat agenten de Eredivisie uitkiezen als podium voor hun acties.
Dat wil (en probeert) elke club, en terecht.quote:Op donderdag 30 juli 2015 11:19 schreef ace_eleven het volgende:
Hoe kun je nou je eigen spelers voor miljoenen willen verkopen, maar serieuze concurrentie voor twee kwartjes binnenhalen.
Zat destijds nog op W3, was altijd zo'n vent bij de middellijn die zich heerlijk aan m kon ergeren, evenals aan Bruins.quote:Op donderdag 30 juli 2015 17:21 schreef Irritatie100 het volgende:
De Cler, man man man....
Zal nooit vergeten dat ie na de 10-0 een beetje voor de camera stond te verkondigen dat "we blij mochten zijn dat het bij 10-0 gebleven is"
Joepie. Hopelijk niet voor meer dan 2mln.quote:Op donderdag 30 juli 2015 18:01 schreef Tomatenboer het volgende:
Alfred Meester, de journalist die ook als eerste het nieuws wist te melden dat Feyenoord een bod op Botteghin heeft uitgebracht, meldt dat hij de kans dat de transfer binnen een week rondkomt op 100% inschat.
Voor wat het waard is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |