En het antwoord op die vraag was al gegeven, sporza.quote:Op donderdag 23 juli 2015 11:57 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Omdat ik wil weten of ik straks via mijn pc naar een livestream kan kijken van het wielrennen via een andere zender dan de NOS. #hoemoeilijkkanhetzijn
Sommige programma's worden gestreamd, maar de Belgen doen niet aan 24/7 streamen.quote:Op donderdag 23 juli 2015 11:58 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Ik zit nu toch echt naar een livestream over de Vlaamsche begroting te kijken. Althans er staat dat het live is.
De vraag was niet: "Hoe heet het programma waarin ze wielrennen uitzenden?".quote:Op donderdag 23 juli 2015 11:58 schreef Blik het volgende:
[..]
En het antwoord op die vraag was al gegeven, sporza.
Hey Ajacied. Vandaag heb ik wel Valls in mijn poultjequote:Op donderdag 23 juli 2015 11:59 schreef Ajacied422 het volgende:
Wat een zinnetje van die struisvogel Gert van 't Hof allemaal niet te weeg kan brengen.
Aha. Kijk dat is een antwoord waar ik wat aan heb.quote:Op donderdag 23 juli 2015 11:59 schreef showtimer het volgende:
[..]
Sommige programma's worden gestreamd, maar de Belgen doen niet aan 24/7 streamen.
Waarbij? Scorito?quote:Op donderdag 23 juli 2015 12:00 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Hey Ajacied. Vandaag heb ik wel Valls in mijn poultjeWie heb jij als vervanger van Meintjes?
De vraag was of Sporza een livestream heeftquote:Op donderdag 23 juli 2015 12:00 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
De vraag was niet: "Hoe heet het programma waarin ze wielrennen uitzenden?".
En je eigen antwoord daarop wasquote:
Waarop vervolgens wordt gezegd dat het pas gestreamt wordt op het moment dat de Franse TV het gaat uitzenden.quote:Op donderdag 23 juli 2015 11:22 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Dat heb ik gedaan. Er staat dat er een livestream is maar als ik er op klik gebeurt er niets.
Simon Yates is grieperig en al die tragische belevenissen dus ik heb precies 9 klimmersquote:
Dat is niet bestquote:Op donderdag 23 juli 2015 12:04 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Simon Yates is grieperig en al die tragische belevenissen dus ik heb precies 9 klimmers
Nibsje, Quintana, Froome, Valverde, Pinot, Bardet, Porte, Martin, Frank
Godenteam op Tourcoach.quote:Op donderdag 23 juli 2015 12:07 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat is niet bestIk heb een luxe en dus laat ik vandaag Nibali, Frank en Contador er buiten, want ik kan met niet voorstellen dat er geen kopgroep wint.
Zou Daniel weer vooruit kunnen komen vandaag?quote:Op donderdag 23 juli 2015 12:04 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Simon Yates is grieperig en al die tragische belevenissen dus ik heb precies 9 klimmers
Nibsje, Quintana, Froome, Valverde, Pinot, Bardet, Porte, Martin, Frank
Ik kan niets anders, da's het hele probleem.quote:Op donderdag 23 juli 2015 12:10 schreef VASND het volgende:
[..]
Zou Daniel weer vooruit kunnen komen vandaag?
Geen Majka?quote:Op donderdag 23 juli 2015 12:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Godenteam op Tourcoach.
[ afbeelding ]
inb4 Tinkoff zegt Majka nieuwe kopmanquote:Op donderdag 23 juli 2015 12:13 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Onberekenbare lollerpolen krijgen geen uitnodiging van mij.
quote:Op donderdag 23 juli 2015 12:04 schreef Blik het volgende:
[..]
De vraag was of Sporza een livestream heeft
[..]
En je eigen antwoord daarop was
[..]
Waarop vervolgens wordt gezegd dat het pas gestreamt wordt op het moment dat de Franse TV het gaat uitzenden.
Wie moet er nu beter lezen?
Wat ben ik jaloers op jullie simpele, onbezorgde leventje.quote:Op donderdag 23 juli 2015 12:00 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Aha. Kijk dat is een antwoord waar ik wat aan heb.![]()
Lees je even mee, Blik?
Je moet wel de hele discussie quoten natuurlijk.quote:Op donderdag 23 juli 2015 12:04 schreef Blik het volgende:
[..]
De vraag was of Sporza een livestream heeft
[..]
En je eigen antwoord daarop was
[..]
Waarop vervolgens wordt gezegd dat het pas gestreamt wordt op het moment dat de Franse TV het gaat uitzenden.
Wie moet er nu beter lezen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |