abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_154533996




Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting

Mogelijk bewijs van een raketinslag.


De separatisten overhandigen de zwarte dozen over aan de Maleisiërs:







Actueel:
Livestream NPO 1 (NOS): http://www.npo.nl/live

Journalisten ter plekke:
https://twitter.com/PaulSonne
https://twitter.com/obk
https://twitter.com/ChristopherJM
https://twitter.com/maxseddon
https://twitter.com/parfitt_tom
Overzicht van alle Twitteraccounts van journalisten ter plekke :
https://twitter.com/Bertine83/mh17-eyes-on-site/members

Situatie vlucht MH17:
Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraïense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.

Slachtoffers:
Nationaliteiten slachtoffers vlucht MH17
· 193 Nederland
· 43 Maleisië
· 27 Australië
· 12 Indonesië
· 10 Verenigd Koninkrijk
· 4 België
· 4 Duitsland
· 3 Filippijnen
· 1 Canada
· 1 Nieuw-Zeeland
Totaal: 298

Officiële passagierslijst

De slachtoffers krijgen een gezicht - Daily Mail
Profielen van de AIDSonderzoekers en enkele andere internationaal bekendere experts (Amnesty, etc.) - NY Times

Belangrijk LET OP!!!
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: De passagierslijst hierboven is met expliciete toestemming van Yvonne geplaatst, waarschuwing blijft verder van kracht. Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorieën kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.

Samenvatting:

• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid.
• Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond
• Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekraïne
• Rusland legt de schuld bij de Oekraïense overheid
• Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden.
• Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng
• Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers
• Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald
• De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn
• Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Deze trein is momenteel onderweg naar Donetsk, zonder de OVSE en de andere experts. Verwacht wordt dat de trein hierna naar Kharkiv gaat.
• Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad.
• De zwarte dozen zijn door de separatisten aan de Maleisiërs overhandigd.

Overige feiten/speculaties

• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.

• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO

• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.

• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is één van de slachtoffers

Toespraak Minister Timmermans bij de VN Veiligheidsraad

Verschillende persconferenties Mark Rutte
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Toespraak Koning Willem-Alexander

Video speech Obama omtrent MH17

Video's VN Veiligheidsraad spoedbijeenkomst
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verklaringen Malaysia Airlines:
Friday, July 18, 08:20 PM GMT +0800 Media Statement 4 : MH17 Incident


Video van generaal buiten dienst Frans van Kappen waarom militair ingrijpen geen optie is

Video van persconferentie separatistenleider Alexander Borodai

Nieuwsberichten omtrent slachtoffers:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Video's van lokale bewoners van de crashsite
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
'Zwarte doos bevestigt raketinslag MH17'
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eerst slachtoffer is geïdentificeerd;
ronfresen twitterde op zaterdag 26-07-2014 om 19:56:30 Eerste (Nederlandse) slachtoffer geïdentificeerd. #MH17 reageer retweet
Ik heb nooit haast, daar heb ik geen tijd voor
pi_154751857
quote:
Rusland blokkeert VN-tribunaal MH17

Zoals verwacht heeft Rusland zijn veto uitgesproken over de oprichting van een VN-tribunaal dat de daders van de ramp met vlucht MH17 moet vervolgen.

Elf leden van de Veiligheidsraad steunden de resolutie die Maleisië, mede namens Nederland, Australië en Oekraïne, had ingediend over de oprichting. Drie landen, Angola, Venezuela en China, onthielden zich van stemming. Rusland stemde als enige land tegen.

De Russische ambassadeur zei dat er bij eerdere incidenten ook geen VN-tribunaal is opgericht. Hij verwees naar vlucht 655 van Iran Air, die door de VS uit de lucht is geschoten, en vlucht 1812 van Siberian Airlines, die is neergehaald door een Oekraïens gevechtsvliegtuig.

Teleurstelling
De vertegenwoordigers van verschillende landen in de Veiligheidsraad, waaronder Maleisië en de VS, spraken na de stemming hun teleurstelling uit over het Russische veto.

"In plaats van een boodschap van gerechtigheid en aansprakelijkheid, geven wij een gevaarlijke boodschap van straffeloosheid aan de dader", zei de Maleisische ambassadeur Dato Ramlan Ibrahim. "Daarmee brengen we vliegtuigen in gevaar, die in de toekomst over conflictgebieden vliegen."

De ambassadeur zei dat Maleisië zal doorgaan om de verantwoordelijken ter verantwoording te roepen.

Rutte
Rusland is al lange tijd tegen de oprichting van een VN-tribunaal. De Russen hadden hun eigen concept-resolutie opgesteld, waarin werd opgeroepen tot de berechting van de daders. Daarin werd niet gesproken over een VN-tribunaal.

Premier Rutte deed vanochtend nog een laatste poging om Rusland over te halen de resolutie toch te steunen. President Poetin zei hem dat er nog te veel twijfels zijn over de manier waarop het onderzoek is uitgevoerd en over het bewijs dat tot nu toe is verzameld.

Minuut stilte
Voor de stemming hielden de leden van de Veiligheidsraad een minuut stilte om de 298 slachtoffers van de ramp te herdenken.
pi_154753604
Feit: Rusland ondersteund VN resolutie 2166.

Feit: Rusland veto'd nu het gevolg van VN resolutie 2166.

Conclusie: Rusland is schuldig.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_155114915
Bergers MH17 vonden mogelijke raketonderdelen
quote:
Op de rampplek van de MH17 in Oekraïne zijn onderdelen gevonden die vermoedelijk afkomstig zijn van een Buk-grond-luchtraketsysteem. De onderdelen zijn veiliggesteld tijdens een eerdere bergingsmissie in Oost-Oekraïne en zijn in het bezit van het strafrechtelijk onderzoeksteam MH17 en de Onderzoeksraad.

Volgens het Openbaar Ministerie zijn de onderdelen belangrijk voor het onderzoek omdat ze mogelijk meer informatie kunnen geven over wie er betrokken is geweest bij het neerhalen van de Boeing 777.

Het Joint Investigation Team (JIT) en de Onderzoeksraad voor Veiligheid onderzoeken de onderdelen van de mogelijke Buk-raket. "Daarvoor wordt internationaal de hulp van experts ingeroepen, van onder anderen forensisch onderzoekers en wapenexperts", zegt het Openbaar Ministerie.
  dinsdag 11 augustus 2015 @ 14:30:32 #5
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_155115409
Ben in ieder geval erg benieuwd wat er straks in oktober gaat gebeuren en hoe ver de onderzoekscommissie gaat in het beantwoorden van de schuldvraag.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  dinsdag 11 augustus 2015 @ 18:27:29 #6
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_155122418
Vind het maar een vreemd persbericht, het zegt niets.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_155477756
Dit zal wel 100x gepost zijn maar goed:


Een en al onzin of niet?
pi_155483060
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 20:59 schreef Beursaap het volgende:
Dit zal wel 100x gepost zijn maar goed:


Een en al onzin of niet?
Ik denk wel dat het een en al onzin is.
Er worden echter wel terecht vraagtekens bij het hele gebeuren gezet.

-Nederland heeft geheimhoudingsplicht (waarom? het gaat om onze mensen)
-Waarom zit Oekraïne wél bij de onderzoekscommissie en Rusland niet? Daarmee straal je al een vooringenomenheid uit zonder dat het onderzoek überhaupt begonnen of afgerond is.
-Waarom werd Maleisië in eerste instantie niet betrokken bij het onderzoek terwijl het een Maleisisch vliegtuig was.
-Duitsland heeft meermaals gezegd dat de Amerikanen onjuiste of onvolledige informatie verstrekken over Russische troepenbewegingen.

Bovendien vind ik het niet zo'n interessante vraag wie er nu goed of fout zit. Dat vliegtuig vloog boven oorlogsgebied waardoor het helemaal niet raar is dat een partij het per ongeluk voor een militair toestel aanziet, dat is in het verleden ook al vaker voorgekomen.
Stel dat het géén ongeluk zou zijn geweest? Dan is de schuldvraag wel interessant. Want wie heeft het meeste te winnen bij het neerhalen van een civiel toestel? De militair zwakkere partij (Oekraïne) of de militair superieure partij Rusland dat al helemaal alleen staat. In het verleden zijn ook vaker 'false flag' operaties uitgevoerd of bedacht.

Hieronder wat voorbeelden:

https://nl.wikipedia.org/wiki/Operation_Northwoods

https://nl.wikipedia.org/wiki/Valse_vlag
"Wij zweren de voorkeur te geven aan een wisse dood boven een smadelijke behandeling, en nooit te dulden dat de geringste inbreuk gemaakt wordt op Neêrlands roem of de eer der vlag.”
- Jan Van Speijk
pi_155489252
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 22:37 schreef Eiwitshake het volgende:

[..]
-Waarom zit Oekraïne wél bij de onderzoekscommissie en Rusland niet? Daarmee straal je al een vooringenomenheid uit zonder dat het onderzoek überhaupt begonnen of afgerond is.
Het getuigt juist niet van vooringenomenheid omdat Rusland gewoonweg -officieel- niets met MH17 te maken heeft. Oekraïne wel, want het is neergehaald boven Oekraïens grondgebied.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  maandag 24 augustus 2015 @ 08:36:27 #10
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_155489415
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 08:14 schreef Montagui het volgende:

[..]

Het getuigt juist niet van vooringenomenheid omdat Rusland gewoonweg -officieel- niets met MH17 te maken heeft. Oekraïne wel, want het is neergehaald boven Oekraïens grondgebied.
Sterker nog, het zou enigszins verdacht zijn als Rusland zich ongevraagd in het onderzoek zou willen proberen te mengen.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  maandag 24 augustus 2015 @ 13:08:47 #11
405850 Eiwitshake
Russische Trol
pi_155494273
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 08:14 schreef Montagui het volgende:

[..]

Het getuigt juist niet van vooringenomenheid omdat Rusland gewoonweg -officieel- niets met MH17 te maken heeft. Oekraïne wel, want het is neergehaald boven Oekraïens grondgebied.
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 08:36 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Sterker nog, het zou enigszins verdacht zijn als Rusland zich ongevraagd in het onderzoek zou willen proberen te mengen.
Maar het zijn twee partijen die met vingers naar elkaar wijzen. Het lijkt mij dus in die zin niet erg objectief om dan het ene land wél te betrekken bij het onderzoek en het andere land niet.
"Wij zweren de voorkeur te geven aan een wisse dood boven een smadelijke behandeling, en nooit te dulden dat de geringste inbreuk gemaakt wordt op Neêrlands roem of de eer der vlag.”
- Jan Van Speijk
pi_155646934
Oekraine heeft blijkbaar 6 namen van verdachten, 3 separatisten en 3 russen:

http://ukraineunderattack(...)s-ssu-s-general.html

We zullen zien of het officiele rapport hier straks ook melding van maakt...
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 25 september 2015 @ 16:10:55 #13
862 Arcee
Look closer
pi_156375240
quote:
Opnieuw stoffelijke resten MH17 gevonden


In het oosten van Oekraïne zijn opnieuw stoffelijke resten gevonden van slachtoffers van vlucht MH17. De stoffelijke resten worden met een lijnvlucht van Charkov overgebracht naar Schiphol, maakte het ministerie van Veiligheid en Justitie vrijdag bekend.

Tot dusver gingen stoffelijke resten met een militair toestel naar Eindhoven waarna ze in een konvooi werden overgebracht naar de Korporaal van Oudheusden Kazerne bij Hilversum voor identificatie. De ceremonie is gewijzigd ,,omdat het identificatieproces grotendeels is afgerond''.

Een achtkoppig Nederlands team is in Oekraïne om de stoffelijke resten, persoonlijke bezittingen en resten van het vliegtuig op te halen. De overblijfselen zijn gevonden nabij de plek waar het toestel neerkwam, in de buurt van Hrabove, en werden sinds 1 mei verzameld door de plaatselijke autoriteiten.

Bron: Telegraaf
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_156644317
'Buk-deeltjes in lichamen slachtoffers MH17'

quote:
In de lichamen van de slachtoffers van vlucht MH17 zijn deeltjes van een Buk-raket aangetroffen. Ook in het vliegtuig zelf zijn resten van zo'n wapen gevonden. Dat zijn de voorlopige resultaten van het onderzoek van het internationale MH17 onderzoeksteam, meldt de voormalige leider van de Oekraïense afdeling van dat team aan de NOS.

Vasyl Vovk gaf vanaf de oprichting tot 19 juni dit jaar leiding bij het onderzoeksteam. Hij was ook hoofd van de onderzoeksafdeling van de Oekraïense veiligheidsdienst SBU.

In augustus maakte het Openbaar Ministerie al bekend dat op de rampplek van vlucht MH17 onderdelen zijn gevonden die vermoedelijk afkomstig zijn van een Buk-raket.

Rusland

Als wordt vastgesteld dat de deeltjes inderdaad van een Buk-grond-luchtraket zijn, is dat een nieuwe aanwijzing voor mogelijke betrokkenheid van Rusland. Buk-raketten worden door Rusland gemaakt en geleverd. Honderd procent zekerheid is er daarmee niet: ook Oekraïne beschikt nog over een aantal Buk-raketten uit de Sovjet-tijd.

Om meer informatie te krijgen over dit soort systemen, heeft Oekraïne twee Buks ter beschikking gesteld aan het onderzoeksteam, het Joint International Criminal Investigation Team MH17 (kortweg JIT).

Nederlandse, Australische en Oekraïense experts onderzoeken deze raketten, onder meer in Oekraïne. Ze hebben de raketten gedemonteerd, in stukken gezaagd en onderzocht. Het materiaal wordt vergeleken met de deeltjes die zijn achtergebleven in het vliegtuig en de lichamen van de slachtoffers, zegt Vovk in een interview met de NOS.

"Bij de fragmenten die in de lichamen van de slachtoffers en in de resten van het vliegtuig zijn gevonden, zitten elementen die overeenkomsten vertonen met de monsters van de onderzochte Buk. Die monsters zijn aan de experts gegeven voor vergelijkend onderzoek."
Bron: NOS
pi_156660100
Volkskrant met NOS en RTL naar rechter om MH17

http://www.volkskrant.nl/(...)er-om-mh17~a4157928/
pi_156780841
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_156788418
quote:
12 okt. 2015
Publicatie MH17-rapporten: wat te verwachten?
Dinsdag 13 oktober 2015 publiceert de Onderzoeksraad voor Veiligheid zijn rapporten over het onderzoek naar de crash van vlucht MH17. Wat kunt u verwachten?

• Om 11.00 uur zullen in Den Haag eerst de nabestaanden door voorzitter Tjibbe Joustra van de Onderzoeksraad voor Veiligheid worden geïnformeerd over de resultaten van het onderzoek.

• Om exact 13.15 uur presenteert de voorzitter van de Onderzoeksraad voor Veiligheid het onderzoek op luchtmachtbasis Gilze Rijen aan de media. Na afloop van de presentatie worden de rapporten gepubliceerd (ca 13.45 uur).

• Om 16.00 uur licht de voorzitter van de Onderzoeksraad voor Veiligheid het onderzoek tijdens een besloten bijeenkomst toe aan de Tweede Kamer in Den Haag.

• De raadsleden Erwin Muller en Marjolein van Asselt zullen aansluitend op de officiële publicatie van het rapport dinsdagmiddag in Den Haag circa 75 ambassades informeren over het onderzoek.

• In de rapporten staan vier onderwerpen centraal: de toedracht van de crash; het overvliegen van conflictgebieden; waarom Nederlandse nabestaanden twee tot vier dagen moesten wachten op
bevestiging van de Nederlandse overheid dat hun naasten aan boord waren van vlucht MH17 en ten slotte de vraag of de inzittenden van vlucht MH17 iets van de crash hebben meegekregen.

• Het onderzoek is niet gericht op vragen over schuld en aansprakelijkheid. Het is aan het strafrechtelijk onderzoek om daar antwoord op te geven.

• Tijdens de presentatie van het onderzoek in Gilze Rijen wordt ook de reconstructie getoond, die de Onderzoeksraad heeft gemaakt van een deel van het toestel. Aan de hand van de geborgen wrakstukken is een deel van cockpit en business class gereconstrueerd. De Onderzoeksraad heeft het deel van het vliegtuig gereconstrueerd dat van belang was voor het onderzoek.

• Dinsdag publiceert de Raad ook een animatievideo waarin de bevindingen en conclusies van het
onderzoek worden toegelicht.

• Tijdens internationaal luchtvaartonderzoek is Engels de voertaal. De rapporten over MH17 zullen zowel in het Engels als het Nederlands worden gepubliceerd.

H• et is gebruikelijk dat de Onderzoeksraad in zijn rapporten verantwoording aflegt over het onderzoek.

Bij de publicatie van de MH17 rapporten is ervoor gekozen om dit niet per rapport te doen,
maar in één separate onderzoeksverantwoording die ingaat op de verschillende onderzoeken.
Deze onderzoeksverantwoording wordt gelijktijdig met de rapporten openbaar.
http://www.onderzoeksraad(...)-te-verwachten#fasen
Zo, het is bijna zover.

De propagandamachine van de tsaar is vol op stoom, enkele huichelaars op dit forum staan klaar om lekker stoer de kant van Vlad te kiezen, en de weldenkende mens krijgt te horen wat vanaf het begin al duidelijk was; alles duidt op een fout door de Russen en/of de door hun gesteunde separatisten.
Naturheilmittel
pi_156796547
Rapport: MH17 definitief neergehaald door BUK-raket

http://www.volkskrant.nl/(...)-buk-raket~a4161908/

[ Bericht 1% gewijzigd door Infection op 13-10-2015 03:51:37 ]
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 07:38:23 #19
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_156796848
quote:
2s.gif Op maandag 12 oktober 2015 20:31 schreef Gerolsteiner het volgende:

[..]

Zo, het is bijna zover.

De propagandamachine van de tsaar is vol op stoom, enkele huichelaars op dit forum staan klaar om lekker stoer de kant van Vlad te kiezen, en de weldenkende mens krijgt te horen wat vanaf het begin al duidelijk was; alles duidt op een fout door de Russen en/of de door hun gesteunde separatisten.
Alleen wordt de schuldvraag hier niet beantwoord, mogen we zeker weer (minimaal) een jaar op wachten.

[ Bericht 0% gewijzigd door DustPuppy op 13-10-2015 07:45:22 ]
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_156796925
Is er dan al niet veel bekend over de uitkomst van dit onderzoek?

Frans Timmermans had zich toch immers versproken tijdens zijn emotionele preek bij Pauw dat de mondkapjes uit het toestel vlogen waarmee blijkt dat de passagiers wel in doodsangst zaten.

En waarom het zo lang duurde met de passagierslijst was toch omdat hoe luguber het ook klinkt veel van de slachtoffers zo waren verminkt dat het langer moest duren voor er goed geïdentificeerd kon worden.

betreft de toedracht was het de buk raket geschoten vanuit rebellerende Oekraïne onder leiding van de Russische separatisten. ik denk niet dat we daar een verrassing mogen verwachten.

en de vraag waarom MH17 wel over het gebied vloog heeft volgens mij te maken met economische redenen. Omvliegen kost te veel geld en men dacht oprecht dat het veilig genoeg was.

Ik denk dat het in grote lijnen zoiets zal worden.
pi_156797221
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 03:45 schreef Infection het volgende:
Rapport: MH17 definitief neergehaald door BUK-raket

http://www.volkskrant.nl/(...)-buk-raket~a4161908/
De Russen komen nu ineens met de verklaring dat het toestel inderdaad door een BUK raket is neergehaald maar dan afgevuurd door Oekraïne. Eerst was het een Oekraïense straaljager, toen een bom in de cockpit en nu dit weer :')
  Moderator dinsdag 13 oktober 2015 @ 08:50:18 #22
8781 crew  Frutsel
pi_156797289
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 08:40 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

De Russen komen nu ineens met de verklaring dat het toestel inderdaad door een BUK raket is neergehaald maar dan afgevuurd door Oekraïne. Eerst was het een Oekraïense straaljager, toen een bom in de cockpit en nu dit weer :')
Een verouderde BUK he :P
:')
pi_156797480
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 08:40 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

De Russen komen nu ineens met de verklaring dat het toestel inderdaad door een BUK raket is neergehaald maar dan afgevuurd door Oekraïne. Eerst was het een Oekraïense straaljager, toen een bom in de cockpit en nu dit weer :')
Die malle Russen hebben al meerdere scenario's aangedragen. Halfslachtige pogingen om verwarring te zaaien, terwijl voor de rest van de wereld amper een uurtje na de ramp al duidelijk was dat de MH17 neer was gehaald door de separatisten, met een Russische BUK.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156797556
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 07:52 schreef MakkieR het volgende:
Is er dan al niet veel bekend over de uitkomst van dit onderzoek?

Frans Timmermans had zich toch immers versproken tijdens zijn emotionele preek bij Pauw dat de mondkapjes uit het toestel vlogen waarmee blijkt dat de passagiers wel in doodsangst zaten.

En waarom het zo lang duurde met de passagierslijst was toch omdat hoe luguber het ook klinkt veel van de slachtoffers zo waren verminkt dat het langer moest duren voor er goed geïdentificeerd kon worden.

betreft de toedracht was het de buk raket geschoten vanuit rebellerende Oekraïne onder leiding van de Russische separatisten. ik denk niet dat we daar een verrassing mogen verwachten.

en de vraag waarom MH17 wel over het gebied vloog heeft volgens mij te maken met economische redenen. Omvliegen kost te veel geld en men dacht oprecht dat het veilig genoeg was.

Ik denk dat het in grote lijnen zoiets zal worden.
Heeft neit zoveel met elkaar te maken. Slachtoffers werden soms pas maanden later geidentificeerd, maar na 3 dagen was wel van iedereen duidelijk wie wel en niet op de lijst stonden. De discussie is waarom het samenstellen cq nalopen van die lijst 3 dagen duurde.
Het is...kiezen of delen, spelen winnen verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen
pi_156797727
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 07:38 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Alleen wordt de schuldvraag hier niet beantwoord, mogen we zeker weer (minimaal) een jaar op wachten.
Vrij duidelijk waar het bewijs van vandaag op gaat wijzen.

Dat niemand specifiek zegt 'het waren die vuige Russen' doet daar niets aan af.
Naturheilmittel
pi_156797750
En Poetin speelt weer fijn Hitlertje door z'n volk te hersenspoelen. Dat zal wel lang goed gaan.

Gelukkig maakt 'ie nu ook weer ruzie met Turkije. De weg naar de verdommenis is erg kort voor Rusland.
Naturheilmittel
pi_156797801
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 07:38 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Alleen wordt de schuldvraag hier niet beantwoord, mogen we zeker weer (minimaal) een jaar op wachten.
In de Volkskrant staat te lezen dat de MH17 neer is gehaald door een Russische BUK. Het is dus wel duidelijk bij wie de schuld ligt.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Moderator dinsdag 13 oktober 2015 @ 09:45:15 #28
8781 crew  Frutsel
pi_156797837
rorychallandsAJ twitterde op dinsdag 13-10-2015 om 09:15:20 At #AlmazAntey #MH17 press conference in Moscow, journos told any questions that 'go beyond competency of Almaz-Antey will be declined'. reageer retweet
:')
  Moderator dinsdag 13 oktober 2015 @ 09:48:44 #29
8781 crew  Frutsel
pi_156797877
sarahrainsford twitterde op dinsdag 13-10-2015 om 09:19:27 Almaz Antey BUK producer says its experiments show if #MH17 downed by BUK was 9m38 missile fired from Zaroshenskoye http://t.co/RNzIIaOivr reageer retweet
En dat was separatisten gebied?
pi_156798022
This is not about heroes, nor is it about deeds, or lands or anything about glory, honor, might, majesty, dominion or power... except war. Above all I am not concerned with poetry, my subject is war, and the pity of war. The poetry is in the pity...
pi_156798076
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 09:48 schreef Frutsel het volgende:
sarahrainsford twitterde op dinsdag 13-10-2015 om 09:19:27 Almaz Antey BUK producer says its experiments show if #MH17 downed by BUK was 9m38 missile fired from Zaroshenskoye http://t.co/RNzIIaOivr reageer retweet
En dat was separatisten gebied?
Ja. Zie ook het onderzoek van Bellingcat:

https://www.bellingcat.co(...)aroshchenske_ENG.pdf

En burgers aldaar hebben herhaaldelijk verklaard dat het gebied separatistengebied was en dat zij niets hebben gemerkt van een eventuele BUK lancering.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 10:05:53 #32
66318 AvispaCS
Religion is evil !
pi_156798084
Waar de schuld gezocht moet worden is voor de meesten wel duidelijk. Of de daadwerkelijke daders ooit vervolgd zullen worden, is de vraag. Die zullen waarschijnlijk al gesneuveld zijn.
"Religion is excellent stuff for keeping common people quiet.", Napoleon Bonaparte.
"I am an atheist and thank God for that.", George Bernard Shaw.
"Religion is nothing more than socially acceptable insanity.", Oscar Wilde.
  Moderator dinsdag 13 oktober 2015 @ 10:10:42 #33
8781 crew  Frutsel
pi_156798153
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 10:05 schreef Montagui het volgende:

[..]

Ja. Zie ook het onderzoek van Bellingcat:

https://www.bellingcat.co(...)aroshchenske_ENG.pdf

En burgers aldaar hebben herhaaldelijk verklaard dat het gebied separatistengebied was en dat zij niets hebben gemerkt van een eventuele BUK lancering.
Klopt :Y :Y
Maar tis allemaal westerse propaganda joh!
pi_156798166
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 10:05 schreef AvispaCS het volgende:
Waar de schuld gezocht moet worden is voor de meesten wel duidelijk. Of de daadwerkelijke daders ooit vervolgd zullen worden, is de vraag. Die zullen waarschijnlijk al gesneuveld zijn.
De daders worden nooit vervolgd, gevonden misschien. Die leven ergens fijn in Rusland, misschien hebben ze een nieuw baantje, waarschijnlijk zuipen ze zichzelf dood net zoals de meeste Russische veteranen.

Hoe dan ook, Rusland heeft 298 burgers vermoord.
Naturheilmittel
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 10:17:47 #35
444582 Terra_Incognita
Stupid people suffer
pi_156798249
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 10:11 schreef Gerolsteiner het volgende:

[..]

De daders worden nooit vervolgd, gevonden misschien. Die leven ergens fijn in Rusland, misschien hebben ze een nieuw baantje, waarschijnlijk zuipen ze zichzelf dood net zoals de meeste Russische veteranen.

Hoe dan ook, Rusland heeft 298 burgers vermoord.
Dat valt helemaal niet te bewijzen. Sterker nog het valt voorlopig nog niet eens te bewijzen of het überhaupt een Russische BUK raket was. Zowel de Russen als Oekraïne en het westen spuwen volop propaganda en ander onzin. Daar gaat jouw gepost ook vrij weinig aan veranderen vrees ik.
Self-interest makes the world go round!
  Moderator dinsdag 13 oktober 2015 @ 10:18:20 #36
8781 crew  Frutsel
pi_156798258
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 10:11 schreef Gerolsteiner het volgende:

[..]

De daders worden nooit vervolgd, gevonden misschien. Die leven ergens fijn in Rusland, misschien hebben ze een nieuw baantje, waarschijnlijk zuipen ze zichzelf dood net zoals de meeste Russische veteranen.

Hoe dan ook, Rusland heeft 298 burgers vermoord.
Zo is het maar net
pi_156798400
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 10:17 schreef Terra_Incognita het volgende:

[..]

Dat valt helemaal niet te bewijzen. Sterker nog het valt voorlopig nog niet eens te bewijzen of het überhaupt een Russische BUK raket was. Zowel de Russen als Oekraïne en het westen spuwen volop propaganda en ander onzin. Daar gaat jouw gepost ook vrij weinig aan veranderen vrees ik.
Dat valt wel degelijk te bewijzen. Sowieso is inmiddels duidelijk aangetoond dat de MH17 is neergehaald door een BUK. Zelfs de Ruski's proberen dat niet meer te ontkennen. Vervolgens is het alleen nog een kwestie van bepalen waar de BUK vandaan kwam. En ook dat is intussen klip en klaar.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_156798460
Soms is de waarheid zo overduidelijk en wijst alles een bepaalde richting op dat sommige complotdenkers zich steeds dieper gaan ingraven en om zich heen slaan. Een beetje zoals Rusland. Hoeveel verhalen hebben die wel niet de wereld ingeholpen onderhand? De tactiek is duidelijk en voorspelbaar.
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 10:53:37 #39
66318 AvispaCS
Religion is evil !
pi_156798834
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 10:11 schreef Gerolsteiner het volgende:

[..]

De daders worden nooit vervolgd, gevonden misschien. Die leven ergens fijn in Rusland, misschien hebben ze een nieuw baantje, waarschijnlijk zuipen ze zichzelf dood net zoals de meeste Russische veteranen.

Hoe dan ook, Rusland heeft 298 burgers vermoord.
Helemaal mee eens,

Eén feit is duidelijk: Iemand heeft 298 onschuldige mensen vermoord.

Ik twijfel er sterk aan of de daders ooit gevonden zullen worden. Die zijn waarschijnlijk al lang en breed verdwenen, zijn ergens ver weg ondergebracht of op een andere manier 'opgeruimd'.
"Religion is excellent stuff for keeping common people quiet.", Napoleon Bonaparte.
"I am an atheist and thank God for that.", George Bernard Shaw.
"Religion is nothing more than socially acceptable insanity.", Oscar Wilde.
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 11:05:40 #40
444582 Terra_Incognita
Stupid people suffer
pi_156799040
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 10:26 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dat valt wel degelijk te bewijzen. Sowieso is inmiddels duidelijk aangetoond dat de MH17 is neergehaald door een BUK. Zelfs de Ruski's proberen dat niet meer te ontkennen. Vervolgens is het alleen nog een kwestie van bepalen waar de BUK vandaan kwam. En ook dat is intussen klip en klaar.
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 10:26 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dat valt wel degelijk te bewijzen. Sowieso is inmiddels duidelijk aangetoond dat de MH17 is neergehaald door een BUK. Zelfs de Ruski's proberen dat niet meer te ontkennen. Vervolgens is het alleen nog een kwestie van bepalen waar de BUK vandaan kwam. En ook dat is intussen klip en klaar.
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 10:26 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dat valt wel degelijk te bewijzen. Sowieso is inmiddels duidelijk aangetoond dat de MH17 is neergehaald door een BUK. Zelfs de Ruski's proberen dat niet meer te ontkennen. Vervolgens is het alleen nog een kwestie van bepalen waar de BUK vandaan kwam. En ook dat is intussen klip en klaar.
De Russen erkennen al een beste tijd dat MH17 neergehaald moet zijn door een BUK. Het westen wijst alleen met de vinger naar Rusland zonder daar onomstotelijk bewijs voor te hebben. Zowel Oekraïne als Rusland beschikken over BUK raketten. :)

Oeps iets teveel citaatjes. Mijn muis doet raar.
Self-interest makes the world go round!
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 11:09:48 #41
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_156799104
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 11:05 schreef Terra_Incognita het volgende:
De Russen erkennen al een beste tijd dat MH17 neergehaald moet zijn door een BUK. Het westen wijst alleen met de vinger naar Rusland zonder daar onomstotelijk bewijs voor te hebben. Zowel Oekraïne als Rusland beschikken over BUK raketten. :)

Oeps iets teveel citaatjes. Mijn muis doet raar.
De locaties waar vanaf de BUK gelanceerd moet zijn geworden zijn duidelijk, dat is simpele natuurkunde.

We weten ook dat al deze locaties ten tijde van de lancering in handen van de separatisten waren.

We weten ook dat de gemiddelde mijnwerker niet weet hoe een BUK lanceerinstallatie werkt.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 11:12:38 #42
444582 Terra_Incognita
Stupid people suffer
pi_156799154
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 11:09 schreef DustPuppy het volgende:
wijst
Duidelijk volgens één onderzoek. Het Onderzoek van Almaz-Antey zegt weer van niet.

Het probleem is dat niemand hier onafhankelijk is en er zo geen duidelijkheid zal komen

http://www.volkskrant.nl/(...)rondgebied~a4162178/
Self-interest makes the world go round!
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 11:15:12 #43
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_156799196
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 11:12 schreef Terra_Incognita het volgende:

[..]

Duidelijk volgens één onderzoek. Het Onderzoek van Almaz-Antey zegt weer van niet.

Het probleem is dat niemand hier onafhankelijk is en er zo geen duidelijkheid zal komen

http://www.volkskrant.nl/(...)rondgebied~a4162178/
Het 'onderzoek' van Almaz-Antey. Oftewel de persverklaring van het Kremlin.

Er is al duidelijkheid. De misinformatie die Rusland genereert doet daar niks aan af. Dat is uiteindelijk maar ruis.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 11:17:33 #44
444582 Terra_Incognita
Stupid people suffer
pi_156799227
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 11:15 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Het 'onderzoek' van Almaz-Antey. Oftewel de persverklaring van het Kremlin.

quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 11:15 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Het 'onderzoek' van Almaz-Antey. Oftewel de persverklaring van het Kremlin.

Want wij in Nederland zijn hier zo heerlijk obejctief wil je zeggen.? :')
Self-interest makes the world go round!
pi_156799252
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 11:12 schreef Terra_Incognita het volgende:

[..]

Duidelijk volgens één onderzoek. Het Onderzoek van Almaz-Antey zegt weer van niet.

Het probleem is dat niemand hier onafhankelijk is en er zo geen duidelijkheid zal komen
Dit is een maffe redenering die het afgelopen jaar vaker voorbij is gekomen in topics over de ramp met de MH17. Geen van de onderzoekende partijen zou onafhankelijk zijn, dus kunnen we hun conclusies per definitie niet vertrouwen. Kolder, natuurlijk.

Nederland en de andere landen die slachtoffers te betreuren hebben gehad, zijn altijd heel terughoudend geweest met vingerwijzen. En zelfs in OVV-rapport wordt nergens gesteld dat een Russische vinger op de knop heeft gedrukt. De onderzoekers tonen slechts aan van waar de raket moet zijn geschoten en waar de BUK vandaan is gekomen. Dat is geen hogere wiskunde, maar is met gedegen onderzoek gewoon aan te tonen.

Vergeet verder ook niet dat de separatisten direct na de ramp triomfantelijk via Twitter verkondigden dat ze een vliegtuig neer hadden gehaald. Toen bleek dat het een passagierstoestel betrof, werd de keutel vlug weer ingetrokken.

Alles wijst richting de separatisten, die vermoedelijk hulp hebben gehad van de Russen. En nee, ze hebben het niet expres gedaan, het was een ongeluk.

Russische pogingen om verwarring te blijven zaaien, zijn ietwat pathetisch.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 11:20:31 #46
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_156799283
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 11:17 schreef Terra_Incognita het volgende:

[..]

[..]

Want wij in Nederland zijn hier zo heerlijk obejctief wil je zeggen.? :')
Als jij denkt dat die 2 onderzoeken op hetzelfde niveau staan, dan ben je wel erg in de war.

Wiki: False Balance

[ Bericht 1% gewijzigd door DustPuppy op 13-10-2015 11:23:26 (False Balance is beter) ]
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 11:22:39 #47
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_156799321
<dubbel>
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_156799418
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 09:41 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

In de Volkskrant staat te lezen dat de MH17 neer is gehaald door een Russische BUK. Het is dus wel duidelijk bij wie de schuld ligt.
Maar wel van een makelij die al jaren niet meer door de Russen worden geproduceerd. Oekraïne beschikt wel over zo'n oude Russische BUK en heeft daar MH17 mee uit de lucht geschoten. Russische satellietfoto's foto's verraden de aanwezigheid van zo'n BUK bij de ramp plek. Oekraïne en pro-Europese krachten zitten achter deze aanslag. Door de schuld aan de Russen toe te schrijven legitimeert de EU zijn poging om Oekraïne alsnog in handen te krijgen. Vlak nadat pro-Europeanen eerder een burgeroorlog hadden georkestreerd tussen het Oekraïense volk.

Dus ik verwacht veel van dezelfde pro-Europese leugens die vandaag via dit niet-onafhankelijke onderzoek naar buiten toe zullen worden gebracht. Maar alles wat uit de mond van een pro-Europeaan komt is per definitie onwaar. Want liegen en bedriegen ligt in de aard van een pro-Europeaan. Het maakt het tot wat die is.

Pro-Europese krachten zitten ook achter de exodus aan niet-Westerse economische gelukzoekers. Dit om de aandacht van Griekenland en Oekraïne af te leiden en onze soevereine staat verder te ondermijnen. Op die manier proberen ze de macht naar zich toe te trekken zodat alle Europese landen wel in het gareel moeten lopen.

Poetin is heus geen lieverdje, dat begrijp ik ook wel. Maar de Russen als de separatisten hadden geen enkel belang dit vliegtuig uit de lucht te schieten. Het regime in Kiev wel. Die wilde door de Russen de schuld in de schoenen te schuiven buitenlandse mogendheden betrekken bij een oorlog die ze dreigen te verliezen.
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 11:34:18 #49
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_156799478
Straks toch ook nog een Nederlandse persconferentie?
UI Made bij VanilleKwark.
  dinsdag 13 oktober 2015 @ 11:34:48 #50
444582 Terra_Incognita
Stupid people suffer
pi_156799488
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 11:20 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Als jij denkt dat die 2 onderzoeken op hetzelfde niveau staan, dan ben je wel erg in de war.
Wiki: False Equivalence
Hoezo? Ik zie een net als in het Nederlandse onderzoek een prima onderbouwing. Maar iets zegt mij dat jij niet eens de moeite hebt genomen om eens te kijken.
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 oktober 2015 11:18 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dit is een maffe redenering die het afgelopen jaar vaker voorbij is gekomen in topics over de ramp met de MH17. Geen van de onderzoekende partijen zou onafhankelijk zijn, dus kunnen we hun conclusies per definitie niet vertrouwen. Kolder, natuurlijk.

Nederland en de andere landen die slachtoffers te betreuren hebben gehad, zijn altijd heel terughoudend geweest met vingerwijzen. En zelfs in OVV-rapport wordt nergens gesteld dat een Russische vinger op de knop heeft gedrukt. De onderzoekers tonen slechts aan van waar de raket moet zijn geschoten en waar de BUK vandaan is gekomen. Dat is geen hogere wiskunde, maar is met gedegen onderzoek gewoon aan te tonen.

Vergeet verder ook niet dat de separatisten direct na de ramp triomfantelijk via Twitter verkondigden dat ze een vliegtuig neer hadden gehaald. Toen bleek dat het een passagierstoestel betrof, werd de keutel vlug weer ingetrokken.

Alles wijst richting de separatisten, die vermoedelijk hulp hebben gehad van de Russen. En nee, ze hebben het niet expres gedaan, het was een ongeluk.

Russische pogingen om verwarring te blijven zaaien, zijn ietwat pathetisch.
Dat media verwarring zaaien of dingen verdraaien kunnen wij in Nederland gelukkig ook. Ik neem aan dat je bepaalde NOS beelden van dat gesprek van Poetin waar hij z.g.n wegloopt en ''plunderende separatisten'' nog wel kunt herinneren?

Maar goed, andere onderzoekers/journalisten tonen dingen aan die compleet haaks staan op wat ons onderzoek doet verklaren. Als je blind wil vertrouwen op het onderzoek van één enkele partij maar dat van een ander maar meteen wil afdoen als pure onzin puur omdat het Russisch en een andere partij is dan ben je verkeerd bezig. Meer dan dat kan ik er niet van maken. :)

[ Bericht 0% gewijzigd door Terra_Incognita op 13-10-2015 11:42:00 ]
Self-interest makes the world go round!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')