Dit raakt de kern van het probleem: wij (= niet-moslims) zijn tolerant t.o.v. moslims, die intolerant zijn t.o.v. niet-moslims. Hoe langer je dit niet aanpakt hoe groter en gevaarlijker deze moslim-groepen zich ontwikkelen. De politiek blijft pappen en nathouden, durft geen echte beslissing te nemen, hetgeen uiteindelijk tot een catastrofe leidt. Blijkbaar houden we van zulke politiciquote:Op maandag 20 juli 2015 14:27 schreef MissButterflyy het volgende:
Wat is dit voor oftopic geneuzel.
Vreselijk dit. Jonge mensen die goed werk wilden doen en dan zo aan hun einde komen. Walgelijk.
Ik vind wel dat de (gematigde) moslimwereld er gewoonweg laconiek op reageert.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:14 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Dat domme gebral, dat moslims afstand MOETEN nemen van ons. Wat een misplaatste arrogantie![]()
Er liggen daar jonge mensen dood te gaan, en toch moeten we eventjes ons politieke stempeltje er doorheen jagen. Walgelijk.
Wat stel je voor, een koude oorlog tegen de islamitische wereld? De vorige liep net goed af ( niet in alle landen dan)quote:Op maandag 20 juli 2015 16:48 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Dit raakt de kern van het probleem: wij (= niet-moslims) zijn tolerant t.o.v. moslims, die intolerant zijn t.o.v. niet-moslims. Hoe langer je dit niet aanpakt hoe groter en gevaarlijker deze moslim-groepen zich ontwikkelen. De politiek blijft pappen en nathouden, durft geen echte beslissing te nemen, hetgeen uiteindelijk tot een catastrofe leidt. Blijkbaar houden we van zulke politici
Wat moeten ze dan dan doen? Telkens het obvious staten? Het is toch vanzelfsprekend dat de meeste mensen hier niet achter staan. Waarom dan telkens afstand nemen?quote:Op maandag 20 juli 2015 16:52 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik vind wel dat de (gematigde) moslimwereld er gewoonweg laconiek op reageert.
Nee, ze moeten meer doen om de radicalen te demotiveren. Keihard belachelijk maken die radicalen. Ze geen ruimte geven. Alle moskeeën wereldwijd waar die haat wordt gepredikt sluiten. Ik wil in Europa en elders massale protesten zien om te laten zien dat de islamitische gemeenschap een blok vormt tegen dit soort geweld. Et cetera.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:25 schreef Ludd het volgende:
[..]
Wat moeten ze dan dan doen? Telkens het obvious staten? Het is toch vanzelfsprekend dat de meeste mensen hier niet achter staan. Waarom dan telkens afstand nemen?
Moeten christenen ook afstand nemen wanneer christenen ergens op een ander werelddeel mensen vermoorden?
Verlang je hetzelfde van christenen? Waarom niet?quote:Op maandag 20 juli 2015 17:42 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee, ze moeten meer doen om de radicalen te demotiveren. Keihard belachelijk maken die radicalen. Ze geen ruimte geven. Alle moskeeën wereldwijd waar die haat wordt gepredikt sluiten. Ik wil in Europa en elders massale protesten zien om te laten zien dat de islamitische gemeenschap een blok vormt tegen dit soort geweld. Et cetera.
you want the moon on a stickquote:Op maandag 20 juli 2015 17:42 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee, ze moeten meer doen om de radicalen te demotiveren. Keihard belachelijk maken die radicalen. Ze geen ruimte geven. Alle moskeeën wereldwijd waar die haat wordt gepredikt sluiten. Ik wil in Europa en elders massale protesten zien om te laten zien dat de islamitische gemeenschap een blok vormt tegen dit soort geweld. Et cetera.
Als het in het christendom een en al moord en doodslag zou zijn, verwacht ik dat ook daarvan ja.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:43 schreef Ludd het volgende:
[..]
Verlang je hetzelfde van christenen? Waarom niet?
Dat is het bij de islam ook niet. 1,6 miljard moslims waarvan het overgrote deel geen misstappen begaat. Slechts een zéér klein deel uit zich gewelddadig uit naam van hun religie. En vergeet niet, het grootste deel van de slachtoffers is zélf moslim.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:49 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Als het in het christendom een en al moord en doodslag zou zijn, verwacht ik dat ook daarvan ja.
religie van de vrede??quote:Op maandag 20 juli 2015 13:50 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ik vind alleen wel dat de gematigde moslims wat laf reageren op het clubje barbaren dat uit naam van hun religie hun eigen religie van de vrede besmeurt.
Waar slaat dat hartje van je post op?quote:Op maandag 20 juli 2015 16:42 schreef johnson555 het volgende:
Ontopic: aantal doden lijkt inmiddels naar 30?
quote:Op maandag 20 juli 2015 16:52 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik vind wel dat de (gematigde) moslimwereld er gewoonweg laconiek op reageert.
Zeer klein inderdaad, vandaar dat conventionele legers ze amper aan kunnen.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:54 schreef Ludd het volgende:
[..]
Dat is het bij de islam ook niet. 1,6 miljard moslims waarvan het overgrote deel geen misstappen begaat. Slechts een zéér klein uit zich gewelddadig uit naam van hun religie. En vergeet niet, het grootste deel van de slachtoffers is zélf moslim.
Je kan moslims dus misschien nog meer als slachtoffer zien, dan als dader. Direct en indirect!
Islam is vrede, roepen ze vaak...quote:
Welke conventionele legers zijn dat? De Iraakse veiligheidstroepen die in de duizenden vluchten voor een paar honderd man, het Syrisch leger wat al uitgeput en gefragmenteerd was toen Isis opkwam of groeperingen zoals Hezbollah en de ypg?quote:Op maandag 20 juli 2015 18:59 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zeer klein inderdaad, vandaar dat conventionele legers ze amper aan kunnen.
ik denk hier specifiek op de Koerden omdat die wel actief tegen IS vechten, hoe harder te raken dan onder de jeugdquote:Op maandag 20 juli 2015 19:06 schreef Izzy73 het volgende:
Waarom zou IS een aanslag in Turkije plegen met het risico dat Turkije zich alsnog met het conflict gaat bemoeien? Ze hebben al genoeg weerstand daar lijkt me, ik begrijp niet waarom ze dat risico nemen.
Die ja, en het Egyptische leger, het Libische leger, de Yanks, etc.quote:Op maandag 20 juli 2015 19:04 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Welke conventionele legers zijn dat? De Iraakse veiligheidstroepen die in de duizenden vluchten voor een paar honderd man, het Syrisch leger wat al uitgeput en gefragmenteerd was toen Isis opkwam of groeperingen zoals Hezbollah en de ypg?
Het Egyptisch leger kan weinig doen tegen een guerrilla hit and run strijd doen met zeer kleine gemarginaliseerde groepen, het heeft zich verder niet betrokken in de Syrische oorlog buiten wat bombardementen en dus geen grondtroepen, Libie is door ons de tering in gebombardeerd met alle gevolgen van dien voor de stabiliteit en een goedgevormd leger, vergeet dat ff niet.quote:Op maandag 20 juli 2015 19:08 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Die ja, en het Egyptische leger, het Libische leger, de Yanks, etc.
Pakistan, dat grote moeite heeft om de radicalen in toom te houden.
Een groot deel van de moslimwereld bestaat gewoon uit radicalen of iig sympathisanten.
Daar lijkt het wel op ja, net over de grens zijn ook nog 2 Koerden gedood door een aanslag, maar dan nog hadden ze ook een aanslag kunnen plegen buiten Turkije op Koerden zonder het risico te nemen dat Turkije zich met het conflict kan gaan bemoeien. (Dat werd net op het Journaal vermeld maar is koffiedik kijken natuurlijk)quote:Op maandag 20 juli 2015 19:07 schreef Re het volgende:
[..]
ik denk hier specifiek op de Koerden omdat die wel actief tegen IS vechten, hoe harder te raken dan onder de jeugd
In het beste geval roept hij morgen iets over de Mossad, samenzwering of Amerika.quote:Op maandag 20 juli 2015 18:34 schreef Szikha het volgende:
Erdogan laat zeker iets van zich horen. Wat een barbaarse actie. Bah.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |