http://www.nu.nl/buitenla(...)-in-turkse-stad.htmlquote:In de Turkse stad Suruç zijn maandag verschillende doden en gewonden gevallen bij een explosie in het Amara cultureel centrum.
Dat meldt persbureau Reuters.
Volgens autoriteiten zijn meer dan tien mensen zijn omgekomen, ooggetuigen melden dat het dodental zal oplopen tot boven de twintig. Zeker twintig mensen raakten gewond. De explosie zou volgens RT plaats hebben gevonden tijdens een bijeenkomst van jongeren die campagne voerden om inwoners van in Syrië gelegen Koerdische stad Kobani te helpen.
Het is nog niet duidelijk wat de oorzaak van de explosie is geweest. Suruç ligt in het zuidelijk gelegen Koerdische deel van Turkije, vlakbij Kobani.
Sinds vorig jaar wordt er in en rondom Kobani een hevige strijd geleverd tegen de strijders van Islamitische Staat (IS). Vorige maand zou de terreurbeweging de stad opnieuw hebben ingenomen.
twitter:traumabeertje twitterde op maandag 20-07-2015 om 12:07:51Aanslag zou zijn gepleegd door een 17-jarig vrouwelijk ISIS-lid #Suruc https://t.co/t1Th1fmlkV reageer retweet
Suruc ligt ver van de toeristische omgevingen vandaan. Niets meer dan een Koerdisch bergstadje in the middle of nowhere.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:09 schreef ShaoliN het volgende:
Gaat wel weer lekker overal.
Dit lijkt mij geen toeristische omgeving.
Benieuwd wat nu het doelwit was
Zag het zojuist ja. Ziek gebeuren weer...quote:Op maandag 20 juli 2015 12:19 schreef Blistering het volgende:
Boem is ho. Filmpje zonder blur op GeenStijl.
Nare boel weer.
Het is een Koerdische grensstadje in de buurt van Kobane. De slachtoffers waren jongeren die naar Kobane zouden gaan om mee te helpen met herbouwen.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:21 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Suruc ligt ver van de toeristische omgevingen vandaan. Niets meer dan een Koerdisch bergstadje in the middle of nowhere.
Dat klopt.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:24 schreef ChanceThePepper het volgende:
[..]
Het is een Koerdische grensstadje in de buurt van Kobane. De slachtoffers waren jongeren die naar Kobane zouden gaan om mee te helpen met herbouwen.
Niet. Het zijn Koerden.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:20 schreef Twiitch het volgende:
Bah. Ben benieuwd hoe ome Erdo hier op gaat reageren.
twitter:rConflictNews twitterde op maandag 20-07-2015 om 12:25:34BREAKING: Local hospital source says more than 20 dead, 30 wounded in blast at Turkish border town of #Suruc - @Reuters / @ecetoksabay reageer retweet
Turkije rouwt om de Koerdische doden ja.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:38 schreef Gerolsteiner het volgende:
Dat krijg je als je IS-strijders straffeloos door laten reizen. Bedankt Tayyip maar.
Die gaat een feestje geven.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:20 schreef Twiitch het volgende:
Bah. Ben benieuwd hoe ome Erdo hier op gaat reageren.
Er zijn vooral Koerden omgekomen geloof ik dus zal wel niet heel erg zijn.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:20 schreef Twiitch het volgende:
Bah. Ben benieuwd hoe ome Erdo hier op gaat reageren.
Pic.:twitter:matitago twitterde op maandag 20-07-2015 om 12:02:13At least 50 boys & girls killed in bomb attack on Socialist Youth Association in Suruç, Turkey http://t.co/cfXmZcHdS3 reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 20 juli 2015 13:02 schreef Blistering het volgende:
Foto's mogen in een spoiler trouwens. Bvd.
quote:Op maandag 20 juli 2015 13:01 schreef Downwards het volgende:
Pic.:twitter:matitago twitterde op maandag 20-07-2015 om 12:02:13At least 50 boys & girls killed in bomb attack on Socialist Youth Association in Suruç, Turkey http://t.co/cfXmZcHdS3 reageer retweet
50?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verschillende media meldden zojuist nog 27.twitter:AP twitterde op maandag 20-07-2015 om 13:00:54BREAKING: Turkish authorities say at least 27 dead, nearly 100 hospitalized in blast near Syrian border reageer retweet
Kan enorm oplopen op zo'n dag en de schattingen lopen wat uiteen. Dat er tientallen dood zijn, lijkt wel zeker.quote:Op maandag 20 juli 2015 13:03 schreef Infection het volgende:
[..]
50?
Verschillende media meldden zojuist nog 27.twitter:AP twitterde op maandag 20-07-2015 om 13:00:54BREAKING: Turkish authorities say at least 27 dead, nearly 100 hospitalized in blast near Syrian border reageer retweet
Maar waarom, IS lost het Koerdenprobleem op zonder dat Turkije er iets voor hoeft te doen.quote:Op maandag 20 juli 2015 13:07 schreef Infection het volgende:
Het wordt tijd dat Turkije het leger de grens over stuurt. Dan zijn we zo van IS af.
En jij denkt dat IS niets tegen normale Turken heeft?quote:Op maandag 20 juli 2015 13:09 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Maar waarom, IS lost het Koerdenprobleem op zonder dat Turkije er iets voor hoeft te doen.
Denk je dat?quote:Op maandag 20 juli 2015 13:07 schreef Infection het volgende:
Het wordt tijd dat Turkije het leger de grens over stuurt. Dan zijn we zo van IS af.
Pffff naar zeg...quote:Op maandag 20 juli 2015 12:06 schreef Paul het volgende:
Heftig filmpje na de aanslag KIJKEN OP EIGEN RISICO
Als Turkije het leger in gaat zetten, dan verwacht ik juist veel meer aanslagen op Turkse bodem.quote:Op maandag 20 juli 2015 13:18 schreef Infection het volgende:
[..]
Ja. Het Turkse leger moet je niet onderschatten.
Het gaat om Koerden. No way dat Turkije hierom gaat ingrijpen.quote:Op maandag 20 juli 2015 13:19 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Als Turkije het leger in gaat zetten, dan verwacht ik juist veel meer aanslagen op Turkse bodem.
twitter:rConflictNews twitterde op maandag 20-07-2015 om 13:17:59BREAKING VIDEO: Moment of the blast in #Suruc #Turkey. Warning 18+ - @serhatmamhostad http://t.co/uPAwDjeZGc reageer retweet
De tijden tikken gewoon door hoor. Alleen maken ze elkaar in die regio net wat aktiever en grootschaliger af dan gemiddeld.quote:
Het einde van welke tijden?quote:
Denk het niet Zith.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:40 schreef Zith het volgende:
[..]
Turkije rouwt om de Koerdische doden ja.
Zou me niet verbazen wanneer de explosieven door Erdogan en zijn islamofascisten verkocht of gedoneerd zijn aan de islamofascisten van IS.quote:Op maandag 20 juli 2015 13:23 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Het gaat om Koerden. No way dat Turkije hierom gaat ingrijpen.
Nou... Dat lijkt me nogal ver gaan.quote:Op maandag 20 juli 2015 13:46 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Zou me niet verbazen wanneer de explosieven door Erdogan en zijn islamofascisten verkocht of gedoneerd zijn aan de islamofascisten van IS.
Dit. Turkije (en het westen) moeten niet denken dat ze geen doelwit zijn. Als we IS haar gang laten gaan is dit over een aantal jaar ook gemeengoed in Parijs, Londen, Berlijn en Amsterdam.quote:Op maandag 20 juli 2015 13:35 schreef vigen98 het volgende:
Tja dat krijg je wanneer je niet hard genoeg tegen ISIS vecht
Dezequote:
Zolang de doden Koerden zijn zal dit het regime van Erdogan werkelijk aan de reet roesten.quote:Op maandag 20 juli 2015 13:50 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Dit. Turkije (en het westen) moeten niet denken dat ze geen doelwit zijn. Als we IS haar gang laten gaan is dit over een aantal jaar ook gemeengoed in Parijs, Londen, Berlijn en Amsterdam.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |