Neem de telefoon dan op!quote:Op maandag 20 juli 2015 16:45 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
We hebben nog notenburgers liggen he
Kennelijk.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:45 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Kan ook voor morgen zijn hè, zoiets wil je gewoon even zeker weten als caissière...
Ik vraag ook altijd aan mensen of ze brood eten vandaag. Je weet maar nooit wat ze er mee gaan doen.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:45 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Kan ook voor morgen zijn hè, zoiets wil je gewoon even zeker weten als caissière...
Controleer je ook of ze je woord spreken?quote:Op maandag 20 juli 2015 16:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ik vraag ook altijd aan mensen of ze brood eten vandaag. Je weet maar nooit wat ze er mee gaan doen.
Logisch, je blijft je toch verantwoordelijk voelen hèquote:Op maandag 20 juli 2015 16:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ik vraag ook altijd aan mensen of ze brood eten vandaag. Je weet maar nooit wat ze er mee gaan doen.
A mouthbreather two coupons short for a toaster? Lights where on but no one at home?quote:Op maandag 20 juli 2015 17:01 schreef Isegrim het volgende:
Het was sowieso een wat vreemde caissière, niet helemaal 100 punten geloof ik. Ze zat de hele tijd met haar mond open en ze zat steeds uitgebreid aan haar oog te pulken.
Ehm. Ik denk dat je in mijn post een andere toon leest dan die er staat.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:03 schreef Isabeau het volgende:
Wat erg, Ise! Dat je daar naar moest kijken zeg. En dat ze dan ook nog sociaal probeert te doen, het moet niet gekker worden. Een pratende caissière! Ik zou een klacht indienen hoor.
seriously, waar je je maar druk over kan maken
En daarna maak je haar nog een beetje belachelijk?quote:Op maandag 20 juli 2015 17:07 schreef Isegrim het volgende:
Ehm. Ik denk dat je in mijn post een andere toon leest dan die er staat.Ik maak me helemaal nergens druk om, ik vond de vraag gewoon nogal grappig.
quote:Op maandag 20 juli 2015 17:01 schreef Isegrim het volgende:
Het was sowieso een wat vreemde caissière, niet helemaal 100 punten geloof ik. Ze zat de hele tijd met haar mond open en ze zat steeds uitgebreid aan haar oog te pulken.
Superleuk!! Veel plezierquote:Op maandag 20 juli 2015 13:14 schreef minilot het volgende:
Goed! Even Tilburg/Roze Maandag, dan op tijd terug naar Rotterdam voor de nieuwe Pixar Inside Out in bios.
Pas goed op julliezelf!
Wat jij wil.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
En daarna maak je haar nog een beetje belachelijk?
[..]
Heb je een nieuwe bijbaan?quote:Op maandag 20 juli 2015 17:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
En daarna maak je haar nog een beetje belachelijk?
[..]
Nee hoor. Ik vind het alleen zo flauw om zo te praten over iemand die je totaal niet kent en gewoon vriendelijk probeerde te zijn.quote:
Stuk beter dan als ze nog niet de moeite nemen om goedendag te zeggen en oogcontact te maken.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:24 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik vind het alleen zo flauw om zo te praten over iemand die je totaal niet kent en gewoon vriendelijk probeerde te zijn.
Welnee joh, gewoon een gekkie. Niks mis mee verder.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:30 schreef Isegrim het volgende:
Het spijt me. Ik zal nooit meer lachen om iemand die zich in mijn ogen wat vreemd gedraagt. Ze stelde dezelfde vraag aan degene voor mij (alleen dan niet met kip) en ik vond dat nogal grappig. Tevens vond ik het wat vreemd om terwijl je iemand helpt in een winkel, met twee handen en een spiegel uitgebreid in je ogen te pulken, maar misschien is dat eigenlijk wel heel normaal en mag ik daar niks over zeggen.
Zal het nooit meer doen!
Win-win!quote:Op maandag 20 juli 2015 17:34 schreef Myraela het volgende:
Ik was vroeger echt een slechte cassière.Behalve dat ik oudjes altijd hielp met inpakken. Maar dat deed ik vooral omdat ze anders echt veel te sloom waren.
Dat is wel veel beter voor je rugquote:Op maandag 20 juli 2015 17:41 schreef Isegrim het volgende:
Ik heb nooit in een supermarkt achter de kassa gezeten, wel bij V&D. Nou ja, zitten dat mocht daar niet. Hele dag staan dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |