Kaarten van het conflictgebiedquote:Op maandag 21 juli 2014 19:43 schreef timmmmm het volgende:
Basisschoolniveau hier, met je 'uitgeluld'. Vanaf nu gaan we hier strenger modden. Ik wil weer chte discussies kunnen houden, zonder users die persoonlijk worden of je aanvallen. De regels zijn zo simpel: ga fatsoenlijk met elkaar om, doe normaal
Toch schijnt dat niet zo simpel te zijn, dus ik zal het specificeren:
1 - Het moment dat je iets over een user zegt, in plaats van (inhoudelijk!) over wat hij zegt, zit je fout
2 - Niet schelden
3 - Val andere users niet persoonlijk aan. Diploma niet gehaald, andere jijbakken, nergens voor nodig. Niet alleen zet je jezelf voor lul, je maakt de discussie onmogelijk
4 - Ook al ben je het niet met elkaar eens: aan de andere kant van de computer zitten ook mensen. Als je het 'in het echt' niet tegen iemand zou zeggen, dan hier ook niet.
Er gaan hier meer posts verdwijnen als ze niet aan het bovenstaande voldoen. Kinderachtig zo, ik weet het, maar ik wil graag weer enig niveau terugbrengen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Westelijke Jordaanoever:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gazastrook:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Officile VN-kaarten van het gebied zijn hier te vinden.
Nederzettingen op de Westelijke Jordaanoever (2012)
Bevolkingsdichtheid:
Onderzoek naar de publieke opinie
In Isral
http://en.idi.org.il/tool(...)-the-guttman-center/
In de Palestijnse gebieden
http://www.pcpo.ps/
http://www.pcpsr.org
(Laatstgenoemde doet ook samen met het Israelische Joint Israeli Palestinian Poll)Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Dat is ontopic dus en dat is het hele punt.quote:Op maandag 6 juli 2015 18:23 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee, laten we dit nu eens gewoon ontopic en over Israel en de Palestijnen houden![]()
prima wat jij wil
we willen het hoe dan ook niet meer hierOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Er zijn wat beeldmatrialen vrijgegeven. Al een tijdje geleden. Maar lijkt me leuk om te plaatsen.
Dit is volgens mij het oudste beeld van het gebied dat er circuleert? Ik weet het niet zeker. Het is interessant om te zien hoe ze leefden. Hoe het gebied eruit zag. De steden eruit zagen.
Titel spreekt voor zich
Britisch Path heeft ook veel beeldmatriaal vrijgegeven:
Zo zijn er vele filmpjes te zien![]()
Interessant.quote:Op maandag 6 juli 2015 20:02 schreef Szikha het volgende:
Er zijn wat beeldmatrialen vrijgegeven. Al een tijdje geleden. Maar lijkt me leuk om te plaatsen.
Dit is volgens mij het oudste beeld van het gebied dat er circuleert? Ik weet het niet zeker. Het is interessant om te zien hoe ze leefden. Hoe het gebied eruit zag. De steden eruit zagen.
Titel spreekt voor zich
Britisch Path heeft ook veel beeldmatriaal vrijgegeven:
Zo zijn er vele filmpjes te zien![]()
De zionisten steunen de Saudische agressie tegen Jemen die al duizenden doden heeft gekost, dat is al genoeg reden om zionisten te haten...quote:Op maandag 6 juli 2015 08:50 schreef Toga het volgende:
[..]
In een moskee kom je voor het vredige woord van Allah, niet voor spreekkoren om bezoekers op te jutten en haat in stand te houden.
Jemen ligt 2200 km van Isral, alle joden zijn inmiddels uit Jemen weggepest (Jizya anyone?) en ze worden/werden n.b. door hun eigen broeders platgebombardeerd.
WTF hebben Jemeniten tegen joden in Isral? Weg uit Jemen is niet genoeg? Ik weet het al; ze moeten gewoon helemaal van de aardbol verdwijnen...
http://www.al-monitor.com(...)-iran-terrorism.html![]()
Ooit van inlevensvermogen gehoord?quote:Op maandag 6 juli 2015 09:09 schreef Karrs het volgende:
[..]
Maar je ziet geen vuur. Je bent Nederlander, je zit er ik weet niet hoeveel duizend kilometer vandaan.
Los daarvan, je zegt hiermee feitelijk dat je de oproep tot haat en geweld steunt. Klopt dat?
Tegen mensen die zelf aan haat en geweld doen ja.![]()
Dus jij denkt dat de oplossing is meer haat en geweld? Dat zeg je namelijk. Met mensen zoals jij is er over 100 jaar nog geen vrede, alleen maar meer doden en ellende.quote:Op maandag 6 juli 2015 23:56 schreef al-qahira het volgende:
[..]
Ooit van inlevensvermogen gehoord?
Tegen mensen die zelf aan haat en geweld doen ja.![]()
LOL, de landen die SA steunen actief meehelpen zijn: Bahrein, Egypte, Jordani, Koeweit, Quatar, Marokko, de UAE, en Sudan. Tsja, als ze die landen allemaal 5x per dag in de moskee naar de verdoemenis moeten wensen zijn ze binnen de korste keren schor; beter is "Isral en Amerika".quote:Op maandag 6 juli 2015 23:54 schreef al-qahira het volgende:
[..]
De zionisten steunen de Saudische agressie tegen Jemen die al duizenden doden heeft gekost, dat is al genoeg reden om zionisten te haten...
http://www.al-monitor.com(...)-iran-terrorism.html
Racist![]()
Wat is dit voor flauwekul, bijna alle Westerse staten steunen de KSA en nog veel actiever dan Israel voornamelijk passief en bovendien heeft een land als Israel er nog eens de beste reden voor en dat is dus veiligheid, de Westerse staten doen het voornamelijk om hun olie- en handelsbelangen dus denk daar maar eens over na (overigens loop je wel trots met een plaatje van Nasser maar ook zijn Egypte steunde vol de strijd van de KSA in Jemen die al veel langer bezig schijnt te zijn dus).quote:Op maandag 6 juli 2015 23:54 schreef al-qahira het volgende:
[..]
De zionisten steunen de Saudische agressie tegen Jemen die al duizenden doden heeft gekost, dat is al genoeg reden om zionisten te haten...
http://www.al-monitor.com(...)-iran-terrorism.html![]()
quote:Amerikaanse kerken zetten Isral onder druk
Amerikaanse christenen keren zich steeds concreter tegen de Isralische bezetting van de Palestijnse gebieden. Deze week besloot de liberaal-protestantse United Church of Christ (UCC) om zijn volledige beleggingskapitaal terug te trekken uit bedrijven die van de bezetting profiteren. Het kerkgenootschap riep ook op tot een boycot van producten uit nederzettingen.
Het besluit werd dinsdag met overweldigende meerderheid aangenomen tijdens de algemene UCC-synode in Cleveland. De kerk met 1,1 miljoen leden beheert een kapitaal van zo'n 3,6 miljard euro, verdeeld over een pensioen- en een investeringsfonds. Naar verwachting zal Isral nauwelijks economische schade ondervinden door de terugtrekking van UCC. De betekenis zit veel meer in de morele druk, die Isral volgens de kerk uiteindelijk niet zal kunnen weerstaan.
Palestijnen juichen het besluit toe. Het bewijst, zeggen ze, dat de wereld er langzaam voor kiest om Isral te isoleren, zoals dat in de jaren tachtig gebeurde met het Zuid-Afrikaanse apartheidsregime. Isral is op zijn beurt woedend. Een woordvoerder van het ministerie van buitenlandse zaken noemt het besluit radicaal, immoreel en onrealistisch. "Gelovigen zouden moeten helpen om het Palestijns-Isralische vredesproces nieuw leven in te blazen, in plaats van steeds n partij in het conflict te demoniseren."quote:Is the Islamic State on the Rise in Gaza?
Hamas is fighting a group that’s even more radical and violent than it is.
For roughly six months, extremists have waged a slow but steady campaign of bombings and assassinations in Gaza. Their numbers are small, and casualties have been low, but their recent actions threaten to erode the fragile cease-fire with Israel. Hamas has clamped down hard, arresting dozens of people in frequent raids.
Worryingly, these new radical groups are finding support from within Hamas itself, among rank-and-file members who want to go back to war with Israel. Earlier this month, police killed a militant at his home in northern Gaza. The man, Younis al-Hunnor, turned out to be a longtime member of the al-Qassam Brigades, the armed wing of Hamas, before he decamped for a radical group.
The defections are further fracturing a ruling party that’s already divided about whether to head back to war. The group’s comparatively moderate political leadership is negotiating a long-term truce with Israel, which could offer five years of quiet in exchange for a major easing of the blockade, even as the military wing busily prepares for another conflict.
“80 percent of the people who are joining these movements are from one of the resistance factions,” said Abu Ibrahim, a mid-level member of the Palestinian Islamic Jihad’s military wing, the other prominent Gaza faction that has seen defections to the Salafi groups. “They’re angry that the factions didn’t continue the war. They have this idea that we should have no agreements with Israel.”Incelfrikandel![]()
Gaat ook niet goed komen met de Christenen in Palestina vrees ik. Ik hoop niet dat ze het zelfde lot staat te wachten als hun broeders in de buurlanden.
http://www.jihadwatch.org(...)n-territories-israel
Het is daarom ook niet gek dat de Paus de Christenen wil beschermen door intensief met de Palestijnse zaak bezig te zijn.![]()
Vandaar ook dat ze ook zeggen, Dood aan Amerika.quote:Op dinsdag 7 juli 2015 15:21 schreef Slaro het volgende:
[..]
Wat is dit voor flauwekul, bijna alle Westerse staten steunen de KSA en nog veel actiever dan Israel voornamelijk passief en bovendien heeft een land als Israel er nog eens de beste reden voor en dat is dus veiligheid, de Westerse staten doen het voornamelijk om hun olie- en handelsbelangen dus denk daar maar eens over na (overigens loop je wel trots met een plaatje van Nasser maar ook zijn Egypte steunde vol de strijd van de KSA in Jemen die al veel langer bezig schijnt te zijn dus).
Het is allang niet meer 'zijn Egypte', Nasser had nooit vrede met de zionisten getekend. En Nasser vocht juist in Jemen tegen Saudirs.![]()
Nasser steunde de strijd, inderdaad niet die van de KSA mijn excuus, maar nog steeds heeft hij in tal van conflicten in het Midden-Oosten zodanig veel olie op het vuur gegooid dat jouw positie enigszins vreemd is.quote:Op vrijdag 10 juli 2015 16:32 schreef al-qahira het volgende:
[..]
Vandaar ook dat ze ook zeggen, Dood aan Amerika.
Het is allang niet meer 'zijn Egypte', Nasser had nooit vrede met de zionisten getekend. En Nasser vocht juist in Jemen tegen Saudirs.![]()
Nasser steunde revolutionaire Pan-Arabistische en seculiere bewegingen tegen dezelfde achterlijke golfregimes die nu terroristen in Syri steunen en verantwoordelijk zijn voor de de achterlijke wahabitische ideologie die ISIS aanhangt.quote:Op vrijdag 10 juli 2015 16:44 schreef Slaro het volgende:
[..]
Nasser steunde de strijd, inderdaad niet die van de KSA mijn excuus, maar nog steeds heeft hij in tal van conflicten in het Midden-Oosten zodanig veel olie op het vuur gegooid dat jouw positie enigszins vreemd is.
Zoals Nasser al zei, zelfs de schoen van elke Egyptische soldaat heeft meer eer dan de kroon van Saudi-Arabi en Jordani.![]()
Helaas voor Nasser was er buiten een kleine groep dictators niet zo heel veel interesse voor de seculiere variant van Pan-Arabisme in deze heftige regio.quote:Op vrijdag 10 juli 2015 17:13 schreef al-qahira het volgende:
[..]
Nasser steunde revolutionaire Pan-Arabistische en seculiere bewegingen tegen dezelfde achterlijke golfregimes die nu terroristen in Syri steunen en verantwoordelijk zijn voor de de achterlijke wahabitische ideologie die ISIS aanhangt.
Zoals Nasser al zei, zelfs de schoen van elke Egyptische soldaat heeft meer eer dan de kroon van Saudi-Arabi en Jordani.![]()
Ik denk dat ze daar alleen nog maar vredig kunnen samenleven zolang religie geen groot deel meer uitmaakt van hun identiteit.![]()
Aangezien wij hier in Nederland keurig samenleven met elkaar en toch verschillende (of helemaal geen) religies hebben, lijkt me niet dat het weghalen van religie (succes daarmeequote:Op vrijdag 10 juli 2015 18:42 schreef Odaiba het volgende:
Ik denk dat ze daar alleen nog maar vredig kunnen samenleven zolang religie geen groot deel meer uitmaakt van hun identiteit.) de oplossing is. Of zelfs het probleem.
Haat is het probleem. Die moet geen deel meer uit gaan maken van hun identiteit. Helaas is de haat verbonden aan, en/of versterkt door, de dominante religie in die contreien. Dat was hier vroeger ook zo, de kerk predikte jodenhaat, en aangezien dat nu niet meer zo is (integendeel) is dat ook de oplossing voor dit conflict.
En voor alle conflicten trouwens; zeker die in het midden-Oosten. Ga maar eens naar het Syri-topic en lees de verslagen over de strijd maar van die mensen ter plekke. Je struikelt over de rats en rodents...Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken![]()
Ik luister deze 'rapper' appa niet graag. Heb na 10 seconden moeten afhaken. Wat een onzin.quote:
Wel wil ik wat zeggen over de Pro palestina marsen en de tendens die zichtbaar aan het veranderen is in Nederland en het Westen.
Ik bekeek laatst een filmpje (niet doelbewust) van iemand ( een moslim) hij zegt daarin wat wederom mijn mening over Palestina - Isral bevestigd bij moslims :
"....iedereen die daar ( pro Palestina mars op de Dam) is geweest heeft nu het gevoel oke we (moslims) kunnen dus wel degelijk iets bereiken als we allemaal , onze koppen bij elkaar steken en daadwerkelijk gewoon iets doen, en niet alleen op Facebook dingen reposten (....) 'wil je verandering brengen zul je altijd aanwezig moeten zijn , zul je je mouwen moeten opstropen en waar nodig ook je portomonee open moeten trekken...
(...) 'het ( pro Palestina mars) was prachtig om te zien dat wij moslims in Nederland , of je nou Turks, Marokkaans , Egyptisch , of uit Suriname of what ever bent, dat wanneer het nodig is we met zijn allen bij elkaar komen , en elkaar allemaal helpen want we zijn allemaal moslims , welke nationaliteit dan ook .....ja het is gewoon heel moooi om te zien ( = demonstreren tegen Isral de Joodse staat) "
Ik zie veel overeenkomsten met voetbalclubs. Ze kunnen elkaar onderling niet luchten maar als het Nederlandse elftal speelt dan zijn ze geen Ajax , Feynoord of PSV spelers meer, nee dan zijn ze een eenheid namelijk: Nederlandse supporters. Ze zijn dan voor Nederland die voetbalt tegen een ander land.
Als je voetbalclubs veranderd in stromingen binnen de Islam en het Nederlands elftal in Palestina
Ze moorden elkaar uit. Ze kunnen elkaar niet luchten. Geen enkel eenheid maar als het om Palestina gaat is er wel degelijk een eenheid.
De marsen zijn helemaal niet bedoeld voor solidariteit met de Palestijnen dat is het gewoon niet want deze demonstraties helpen de Palestijnen niet. Sterker nog..
Deze marsen zijn bedoeld tegen de Joodse staat, want waarin de moslims geen enkele eenheid vormen is het wat betreft de Joden daarin wel een bindende factor iets wat hen bindt.
Vandaar dat er miljoenen moslims over de gehele wereld kunnen (!) protesteren.
En waar blijft de miljoenen samengestoken handen jegens de christen vervolging? De vernietigende werking van ISIS? ....dan blijft het schandalig doodstil.
Ik denk dat ik niet meer hoef te zeggen over dit punt ( Joden issue van moslims)
Verder , nu ik toch bezig ben, vind ik het verontrustend dat men de Nederlandse politie als racistisch beschouwd. Het idee dat de media gecontroleerd wordt. Dat zegt veel over de tendens die er heerst namelijk : iedereen is tegen ons. Met andere woorden : alles en iedereen in Nederland ( heel Europa) is tegen de moslims
Politie in Nederland wordt al jaren Joden genoemd. De dood van deze jongeman (en andere jongen in het verleden) wordt , net zoals in Frankrijk aantal jaar geleden, aangegrepen om te gaan rellen, om jezelf neer te zetten als slachtoffer. Maar in feite heb je een flinke tik op je blote kont nodig.
Klein jaartje geleden werd er , voor de zoveelste keer, een verstandelijk gehandicapt meisje op precies dezelfde manier gedood. Het is case number honderd binnen de Nederlandse gezondheidszorg (als het niet meer is) Er worden op de dag van vandaag verstandelijk gehandicapten naakt in de isoleercel geduwd, vastgebonden aan de muur
Ouderen in Nederland krijgen gedwongen antipsychotica middelen toegediend, waar vaak de dood erop volgt. Liggen dagen in hun eigen urine
Mensen met een psychische stoornis die veel zorg hebben worden in huis van bewaring gestopt in Nederland.
Is er hier dan sprake van stelselmatig racisme jegens de verstandelijk gehandicapte en de oudere medemens in Nederland?
De sprekers bij Pro Palestina marsen zijn verwerpelijk, onjuist en vol met haat jegens democratie.![]()
Interessant artikel.quote:Op zondag 12 juli 2015 17:39 schreef reza1 het volgende:
How Hezbollah defeated Israel
http://www.conflictsforum.org/2006/how-hezbollah-defeated-israel/
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken![]()
Je praat over moslims maar volgens mij waren er ook mensen can een ander geloof en afkomst dus heel je verhaal is een luchtkasteelquote:Op zondag 12 juli 2015 19:02 schreef Szikha het volgende:
[..]
Ik luister deze 'rapper' appa niet graag. Heb na 10 seconden moeten afhaken. Wat een onzin.
Wel wil ik wat zeggen over de Pro palestina marsen en de tendens die zichtbaar aan het veranderen is in Nederland en het Westen.
Ik bekeek laatst een filmpje (niet doelbewust) van iemand ( een moslim) hij zegt daarin wat wederom mijn mening over Palestina - Isral bevestigd bij moslims :
"....iedereen die daar ( pro Palestina mars op de Dam) is geweest heeft nu het gevoel oke we (moslims) kunnen dus wel degelijk iets bereiken als we allemaal , onze koppen bij elkaar steken en daadwerkelijk gewoon iets doen, en niet alleen op Facebook dingen reposten (....) 'wil je verandering brengen zul je altijd aanwezig moeten zijn , zul je je mouwen moeten opstropen en waar nodig ook je portomonee open moeten trekken...
(...) 'het ( pro Palestina mars) was prachtig om te zien dat wij moslims in Nederland , of je nou Turks, Marokkaans , Egyptisch , of uit Suriname of what ever bent, dat wanneer het nodig is we met zijn allen bij elkaar komen , en elkaar allemaal helpen want we zijn allemaal moslims , welke nationaliteit dan ook .....ja het is gewoon heel moooi om te zien ( = demonstreren tegen Isral de Joodse staat) "
Ik zie veel overeenkomsten met voetbalclubs. Ze kunnen elkaar onderling niet luchten maar als het Nederlandse elftal speelt dan zijn ze geen Ajax , Feynoord of PSV spelers meer, nee dan zijn ze een eenheid namelijk: Nederlandse supporters. Ze zijn dan voor Nederland die voetbalt tegen een ander land.
Als je voetbalclubs veranderd in stromingen binnen de Islam en het Nederlands elftal in Palestina
Ze moorden elkaar uit. Ze kunnen elkaar niet luchten. Geen enkel eenheid maar als het om Palestina gaat is er wel degelijk een eenheid.
De marsen zijn helemaal niet bedoeld voor solidariteit met de Palestijnen dat is het gewoon niet want deze demonstraties helpen de Palestijnen niet. Sterker nog..
Deze marsen zijn bedoeld tegen de Joodse staat, want waarin de moslims geen enkele eenheid vormen is het wat betreft de Joden daarin wel een bindende factor iets wat hen bindt.
Vandaar dat er miljoenen moslims over de gehele wereld kunnen (!) protesteren.
En waar blijft de miljoenen samengestoken handen jegens de christen vervolging? De vernietigende werking van ISIS? ....dan blijft het schandalig doodstil.
Ik denk dat ik niet meer hoef te zeggen over dit punt ( Joden issue van moslims)
Verder , nu ik toch bezig ben, vind ik het verontrustend dat men de Nederlandse politie als racistisch beschouwd. Het idee dat de media gecontroleerd wordt. Dat zegt veel over de tendens die er heerst namelijk : iedereen is tegen ons. Met andere woorden : alles en iedereen in Nederland ( heel Europa) is tegen de moslims
Politie in Nederland wordt al jaren Joden genoemd. De dood van deze jongeman (en andere jongen in het verleden) wordt , net zoals in Frankrijk aantal jaar geleden, aangegrepen om te gaan rellen, om jezelf neer te zetten als slachtoffer. Maar in feite heb je een flinke tik op je blote kont nodig.
Klein jaartje geleden werd er , voor de zoveelste keer, een verstandelijk gehandicapt meisje op precies dezelfde manier gedood. Het is case number honderd binnen de Nederlandse gezondheidszorg (als het niet meer is) Er worden op de dag van vandaag verstandelijk gehandicapten naakt in de isoleercel geduwd, vastgebonden aan de muur
Ouderen in Nederland krijgen gedwongen antipsychotica middelen toegediend, waar vaak de dood erop volgt. Liggen dagen in hun eigen urine
Mensen met een psychische stoornis die veel zorg hebben worden in huis van bewaring gestopt in Nederland.
Is er hier dan sprake van stelselmatig racisme jegens de verstandelijk gehandicapte en de oudere medemens in Nederland?
De sprekers bij Pro Palestina marsen zijn verwerpelijk, onjuist en vol met haat jegens democratie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |