Precies en daarnaast heeft hij mogelijk ook geleerd dat intimidatie niet het gewenste effect heeft bij TS.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 12:52 schreef r_one het volgende:
Kan zijn dat ie al wat inbindt nu hij weet dat er een advocaat en kort geding achter zit.
Ik geloof zoiets als dat je verplicht bent om de eigenaar te voorzien van een sleutel. Kan me ook nog zoiets herinneren van echtscheiding, sloten vervangen en als de ex langs komt er toch nog een sleutel gegeven moet worden zolang de ex nog op papier staat als mede-eigenaar.quote:
Maar dan spreek je van twee eigenaren. Als de eigenaar niet in het verhuurde woont, dan heeft hij toch niets aan een sleutel?quote:Op zaterdag 4 juli 2015 12:58 schreef Nizno het volgende:
[..]
Ik geloof zoiets als dat je verplicht bent om de eigenaar te voorzien van een sleutel. Kan me ook nog zoiets herinneren van echtscheiding, sloten vervangen en als de ex langs komt er toch nog een sleutel gegeven moet worden zolang de ex nog op papier staat als mede-eigenaar.
Op papier woont hij geloof ik in de woning als ik het goed begrepen heb.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:00 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Maar dan spreek je van twee eigenaren. Als de eigenaar niet in het verhuurde woont, dan heeft hij toch niets aan een sleutel?
quote:Gewoon de sloten veranderen
Zoals gezegd, de huurder mag de sloten veranderen als de verhuurder geen respect kan opbrengen voor de privacy van de huurder. In de situatie dat een verhuurder dan een kopie van de sleutel verlangt, heeft de rechter bepaald dat afgifte van de sleutel van het gehuurde een veel te grote inbreuk betekent op het recht van de huurder op bescherming van de persoonlijke levenssfeer.
Daarom is het verstandig om snel aan te tonen dat hij er niet woont. In ieder geval daar bewijs voor te hebben!quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:01 schreef Nizno het volgende:
[..]
Op papier woont hij geloof ik in de woning als ik het goed begrepen heb.
Daarom mocht hij ook het slot vervangen.
Maar het gehuurde is de kamer, daar mag de huisbaas niet in. De rest van het huis waarschijnlijk wel.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:02 schreef Wespensteek het volgende:
https://www.jurofoon.nl/n(...)iet-zo-maar-betreden
[..]
Het is een hospitaconstructie maar de man woont er zelf helemaal niet en dus is de feitelijke situatie heel anders.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:03 schreef Fogel het volgende:
[..]
Maar het gehuurde is de kamer, daar mag de huisbaas niet in. De rest van het huis waarschijnlijk wel.
Je kan moeilijk een eigenaar buitensluiten. Dat is ook strafbaar.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:07 schreef 44rdbei het volgende:
Ts is al bedreigd door de verhuurder, kan je hem niet gewoon buitensluiten?
Als het te spraken komt bij de dagvaarding zeg je gewoon dat je bang was, dat is nog waar ook.
Onzin als het pand verhuurd wordt.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:08 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Je kan moeilijk een eigenaar buitensluiten. Dat is ook strafbaar.
Je mag hem de toegang niet ontzeggen maar daarvoor hoeft hij geen sleutel te krijgen. Gezien de omstandigheden zou ik eerlijk gezegd voorstellen dat hij een afspraak maakt wanneer hij langs wil komen en waarom. Probeer in overleg met hem te komen want dat is voor beide partijen beter, bij verdere escalatie snijdt hij zichzelf ook in de vingers. Mogelijk is hij gevoelig voor het argument dat het ook in zijn eigen belang is dat dit redelijk wordt opgelost, zijn gedrag heeft nu al veel problemen veroorzaakt en nu blijkt dat hij de zaken niet voor elkaar heeft kan dat alleen erger worden. Als jullie er samen uit komen is dat ook in zijn belang.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:12 schreef Drieklank het volgende:
Heel simpel: het is zijn huis. Ik mag de eigenaar niet de toegang ontzeggen tot zijn eigen woning. In mijn kamer zou hij echter niets te zoeken hebben.
Neemt niet weg dat ik weleens heb zitten denken om hem te intimideren, zodat hij zijn gezicht hier voorlopig niet durft te vertonen, maar dan lok ik de knokploeg uit.
Ja en hoe bewijs je dat?quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:07 schreef 44rdbei het volgende:
Ts is al bedreigd door de verhuurder, kan je hem niet gewoon buitensluiten?
Als het te spraken komt bij de dagvaarding zeg je gewoon dat je bang was, dat is nog waar ook.
Als dat al zo zou zijn, staat het de verhuurder vrij om aangifte te doen bij de politie of de sleutel in een gerechtelijke procedure te vorderenquote:Op zaterdag 4 juli 2015 12:58 schreef Nizno het volgende:
[..]
Ik geloof zoiets als dat je verplicht bent om de eigenaar te voorzien van een sleutel. Kan me ook nog zoiets herinneren van echtscheiding, sloten vervangen en als de ex langs komt er toch nog een sleutel gegeven moet worden zolang de ex nog op papier staat als mede-eigenaar.
Zo denk ik stiekem ook, maar het doet wellicht afbreuk aan de sympathie die een rechter voor mij heeft, of hij mag de kosten voor een vervangend slot op mij verhalen.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:39 schreef r_one het volgende:
[..]
Als dat al zo zou zijn, staat het de verhuurder vrij om aangifte te doen bij de politie of de sleutel in een gerechtelijke procedure te vorderen
Als jij gepaste en proportionele maatregelen neemt tegen iemand die huisvrede pleegt, om herhaling te voorkomen, zal een rechter daar alleen maar sympathie voor kunnen opbrengen.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:47 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Zo denk ik stiekem ook, maar het doet wellicht afbreuk aan de sympathie die een rechter voor mij heeft, of hij mag de kosten voor een vervangend slot op mij verhalen.
Geen idee hoor, maar sta je niet gewoon in je recht als je hem eerst de rekening geeft van de slotenmaker, en bij ontvangst van de onkosten pas een sleutel overhandigt? TS heeft immers kosten moeten maken omdat de verhuurder bewust een fout maakt.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 12:46 schreef Nizno het volgende:
[..]
en dan dat hij het slot weer laat vervangen ?
Ik zou in dit stadium van de situatie zeker nu gewoon blijven en hem de sleutel geven zodra hij voor de deur staat.
Ik ben net bij het politiebureau geweest en ze gaan eindelijk de wijkagent vragen om langs te komen en met mij en misschien de verhuurder te praten.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 13:56 schreef Nemephis het volgende:
Ik zou de sleutel niet afgeven in zo'n situatie. Laat de eigenaar de politie maar bellen, eens kijken of de lange arm van de wet dan wél in actie komt.
Met jou en misschien de verhuurder?quote:Op zaterdag 4 juli 2015 14:09 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Ik ben net bij het politiebureau geweest en ze gaan eindelijk de wijkagent vragen om langs te komen en met mij en misschien de verhuurder te praten.
De onderbezetting lijkt wel reëel: twee 'wagens' in een 'groot gebied'. Zwaardere delicten gaan voor.
Ik denk dat de verhuurder tript als je dat doet.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 14:09 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Geen idee hoor, maar sta je niet gewoon in je recht als je hem eerst de rekening geeft van de slotenmaker, en bij ontvangst van de onkosten pas een sleutel overhandigt? TS heeft immers kosten moeten maken omdat de verhuurder bewust een fout maakt.
Ik vind TS trouwens wel een fricking eindbaas! Volhouden bij de Allamo!
Als jij bang bent dat het uit de hand loopt maak je er zelf toch een zwaar delict van door de telefoon?quote:Op zaterdag 4 juli 2015 14:09 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Ik ben net bij het politiebureau geweest en ze gaan eindelijk de wijkagent vragen om langs te komen en met mij en misschien de verhuurder te praten.
De onderbezetting lijkt wel reëel: twee 'wagens' in een 'groot gebied'. Zwaardere delicten gaan voor.
Een vuurwapen nog welquote:Op zaterdag 4 juli 2015 14:13 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Als jij bang bent dat het uit de hand loopt maak je er zelf toch een zwaar delict van door de telefoon?
''Hij staat met een vuurwapen voor de deur en wil mij doodschieten''.
Hoppa, ineens heel wat meer dan 2 wagens in een groot gebied.
Naderhand kan je altijd nog zeggen dat je doodsangsten had en toch echt dacht een wapen te zien. Er zijn genoeg meldingen door jou gemaakt de afgelopen week om dat realistisch te laten zijn.
Ik moet niet mijn geloofwaardigheid verliezen, maar als zijn houding gevaarlijk is, dan mag ik meteen 112 bellen van de agent.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 14:13 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Als jij bang bent dat het uit de hand loopt maak je er zelf toch een zwaar delict van door de telefoon?
''Hij staat met een vuurwapen voor de deur en wil mij doodschieten''.
Hoppa, ineens heel wat meer dan 2 wagens in een groot gebied.
Naderhand kan je altijd nog zeggen dat je doodsangsten had en toch echt dacht een wapen te zien. Er zijn genoeg meldingen door jou gemaakt de afgelopen week om dat realistisch te laten zijn.
Ik wil even mijn oprechte complimenten geven voor hoe jij hier mee om gaat.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 14:18 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Ik moet niet mijn geloofwaardigheid verliezen, maar als zijn houding gevaarlijk is, dan mag ik meteen 112 bellen van de agent.
Ik wil me daarbij aansluitenquote:Op zaterdag 4 juli 2015 14:20 schreef Nizno het volgende:
[..]
Ik wil even mijn oprechte complimenten geven voor hoe jij hier mee om gaat.
Nou dat is tenminste iets.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 14:09 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Ik ben net bij het politiebureau geweest en ze gaan eindelijk de wijkagent vragen om langs te komen en met mij en misschien de verhuurder te praten.
De onderbezetting lijkt wel reëel: twee 'wagens' in een 'groot gebied'. Zwaardere delicten gaan voor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |