voelde je de grond trillen?quote:Op donderdag 2 juli 2015 23:27 schreef Mokkebank het volgende:
Twee enorme inslagen vlak bij mijn huis, Heerenveen.
Normaal is dat wel het onweersfavoriete gebied. We hebben niks uit Frankrijk / België gehad. Dat je 100x hebt gedoucht na een loeiwarme dag en tussen de hordes muggen nog steeds beplakt en bezweet alsnog rond een uur of 1 in slaap valt vanwege de uitputtingsslag en rond 2 uur je bed uit gedonderd wordt. Nee dat zat er helaas niet in vandaag!quote:Op donderdag 2 juli 2015 23:23 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Deze ronde wel ja. Maar in de regel van altijd, geldt ook de komende X keer. Wij doen niet mee aan de onweershype
Nog bedankt!quote:Op donderdag 2 juli 2015 23:26 schreef Frutsel het volgende:
[..]
balkbrug kwam al ter sprake in het vorige topic
Tja onweersfavoriet gebied, ik weet het. Maar wat is een onweersdag? dat betekent volgens mij dat je een donder gehoord kunt hebben, of een flits hebt gezien. Zoiets. De stad zelf hier krijgt zelden iets, maar toch wordt dan een onweersdag opgetekend.quote:Op donderdag 2 juli 2015 23:29 schreef Oom_Agent het volgende:
[..]
Normaal is dat wel het onweersfavoriete gebied. We hebben niks uit Frankrijk / België gehad. Dat je 100x hebt gedoucht na een loeiwarme dag en tussen de hordes muggen nog steeds beplakt en bezweet alsnog rond een uur of 1 in slaap valt vanwege de uitputtingsslag en rond 2 uur je bed uit gedonderd wordt. Nee dat zat er helaas niet in vandaag!
Ik had al willen slapen, maar dat gaat niet lukken zoquote:Op donderdag 2 juli 2015 23:27 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Het zou eerst wel klaar zijn, aldus Buienalarm, maar het trekt er nu vol overheen.
Hoi minthy. Weertje hè.quote:
Tessel?quote:
Heb hier de waaier voor het raam gezet. De katten zijn naar hun plekje. Koelt ein-de-lijk af.quote:Op donderdag 2 juli 2015 23:31 schreef Burner82 het volgende:
Alles open heeft het nu afgekoeld naar 28.8jeej
Toerist waarschijnlijkquote:Op donderdag 2 juli 2015 23:31 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Wonen er echt mensen op de waddeneilanden
Hai skeet, nou! Flitsend!quote:
Wanneer?quote:Op donderdag 2 juli 2015 23:32 schreef minthy het volgende:
[..]
Hai skeet, nou! Flitsend!
Kwam je nou nog meeten met 3FM'ers?
quote:Op donderdag 2 juli 2015 23:32 schreef junkiexp het volgende:
http://webcam.prvgld.nl/n348c.html
Kijk het flitsen, mooi is dat
Dat is vast een grap want Breda krijgt nooit watquote:Op donderdag 2 juli 2015 23:33 schreef Oom_Agent het volgende:
Het meest favoriete onweersgebied ligt tussen Antwerpen en het Gooi:
[ afbeelding ]
ik zou in mijn broek pissen van angstquote:Op donderdag 2 juli 2015 23:32 schreef junkiexp het volgende:
http://webcam.prvgld.nl/n348c.html
Kijk het flitsen, mooi is dat
nee gekkiequote:Op donderdag 2 juli 2015 23:31 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Wonen er echt mensen op de waddeneilanden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |